است زندانی مسئله تیک تاک timebomb برای غرب


نهفته خطر ناشی از هزاران را شکست داد و اسیر مبارزان که پیوست, دولت اسلامی (داعش) و گروه چرکین و رو به رشد در کثیف ازدحام زندان اردوگاه های شمال شرق سوریه که در آن شورش و اقدام جوش در حال تبدیل شدن به امری عادی است.

است قول داده است تا برای آزادسازی آنها را همراه با همسران و وابستگان در حالی که مردم-قاچاق شبکه گزارش شده است که با هم قرار داده و با استفاده از رشوه خواری به امن پنهان منتشر شده است.

حکم این ماه توسط بریتانیا در دادگاه تجدید نظر که در بریتانیا متولد سابق, دختر مدرسه ای Shamima بگوم محروم از انگلستان ملیت تا به حال حق را به بازگشت به انگلستان به صورت عدالت نیز پرتاب یک نور افکن بر روی این موضوع است. به مرگ های اخیر در کردستان بازداشت یک انگلیسی است که جنگنده.

زمانی که از دست داده است و گذشته از آن خود اعلام خلافت در Baghuz در سوریه در مارس 2019 هزاران نفر از آن بازمانده بودند تا گرد و محبوس به طور نامحدود در اردوگاه های اجرا شده توسط کردهای سوریه که در حال مبارزه با آنها.

این منتقدان می گویند که کسب و کار ناتمام است که خطرات در حال توسعه را به یک تجدید مشکل امنیتی برای جهان است.

تحقیقات منتشر شده توسط کینگز کالج لندن دفاع مطالعات در این ماه هشدار داد که فرار مبارزان بودند تجدید قوا در دیگر نقاط جهان است و وجود دارد در حال حاضر یک خطر است که می تواند دوباره.

“اگر ما متعهد به شکست است می گوید:” رئیس بریتانیا پارلمانی دفاع کمیته توبیاس الوود MP “این بدان معنی نیست که فقط بسته بندی تا پس از سپاهان است.

“وجود دارد ده ها هزار نفر از افراط گرایان تندروها’ خانواده و دیگر حامیان این است که باقی می ماند در عراق و سوریه است. و ما باید به تصمیم گیری که آیا ما متعهد به مطمئن شوید که ما شکست داعش [است] به طور کامل و یا ایدئولوژی را به عنوان آنها قادر به تجدید قوا.”

مبارزان’ فرزندان

حدود 40,000 جهادی بر این باور هستند که رفتند به سوریه برای پیوستن به بین 2014-19. برآورد از کسانی که به اصطلاح تروریستی خارجی مبارزان است که جان سالم به در برد – برخی در زندان بزرگ – محدوده بین 10,000-20,000.

چند پردازش شده از طریق سیستم دادگاه در عراق اما اکثر بیحال در اردوگاه که توسط فراری رهبری قول داده است برای آزادی از جمله زنان آنها را “زنان پاکدامن” و “عروس خلافت”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سازمان ملل متحد تخمین زده می شود در اوایل سال جاری که حدود 8000 کودک از جنگجویان تروریست خارجی برگزار شد در کردی-اجرا زندان اردوگاه.

از این بیش از 700 کودکان هستند که از اروپا و از کشورهای از جمله انگلستان – که تا کنون تمایلی به آنها را به عقب.

مجریان زن

آن Speckhard اجرا می شود مرکز بین المللی مطالعه افراط گرایی خشونت آمیز. او در مصاحبه بیش از 200 جهادگران و خانواده های آنها بیش از سه سال گذشته است.

او همچنین در بازدید از اردوگاه در شمال شرق سوریه مانند Al-Hol که در آن او می گوید: شرایط هولناک است و فرار تلاش تقریبا هر هفته.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بسیاری از زنان وجود دارد را کنار گذاشته است اما در حال زندگی در ترس مداوم از عذاب.

“وجود دارد این است که مجریان در اردوگاه” او می گوید. “و این زنان هستند که کشتن زنان دیگر است. آنها مجموعه ای چادر خود را بر روی آتش است. آنها با پرتاب سنگ و آموزش فرزندان خود را به پرتاب سنگ است.”

بنابراین معنا است که تمام كافی از مبارزان زندانی در این اردوگاه ها جان سخت جهادی? هیچ. بسیاری از آنها بی سر و صدا تبدیل پشت خود را در افراطی ایدئولوژی اما در ترس زندگی می کنند از متعصب زن مجریان.

در زیر به اصطلاح خلافت کسانی که مجریان متعلق به Hisbah زن اخلاق پلیس که تحت سخت مجازات. امروز با وجود اینکه در پشت سیم های خاردار در اردوگاه آنها را به طور موثر بازسازی خود را به عنوان همان چیزی که.

“ما بخشی از پروژه تحقیقاتی است که به درخواست زنان برای گفتن داستان خود را و به صحبت کردن می گوید:” خانم Speckhard. “اما آنها وحشت زده چرا که آنها می ترسند آنها خواهید بود.

“بنابراین بچه ها در حال رشد هستند تا با ترس و تروما از داشتن شده است در است و تروما از بودن در این اردوگاه.”

یک کشور ساخته شده است که یک نقطه بازگشت اتباع خود که در حال كافی است مبارزان روسیه است که در آن تعداد زیادی از جهادی رفت و به عضویت این گروه از مشکل خود را در شمال منطقه قفقاز.

“[رئیس جمهور] ولادیمیر پوتین حمایت از ایده بازگرداندن زنان و کودکان می گوید:” اکاترینا Sokirianskaya مدیر تجزیه و تحلیل تعارض و پیشگیری مرکز در سنت پترزبورگ.

“او ساخته شده یک بیانیه روشن است که کودکان نمی شد مسئول آنچه پدر و مادر خود را و است که روسیه نمی تواند آنها را پشت سر بگذارید در منطقه جنگ.”

ملاحظات

طور کلی از منظر حقوقی این موضوع از رها جهادی است, شکسته شدن به سه رشته: حقوقی بشردوستانه و امنیتی است.

از جنبه های حقوقی آن را غیرقابل دفاع به ترک هزاران نفر از مردم – به خصوص کودکان – سرگردان در برزخ در این اردوگاه ها بدون محاکمه در چشم.

بسیاری از جهادی های هر دو مبارزان و خانواده شان می گویند که آنها آماده هستند تا به خانه آمده و چهره عدالت و حتی وقت خود را در زندان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مشکل این است که دولت های غربی از ترس آوردن آنها را عمیقا منفور اندازه گیری در داخل کشور – در صورت وجود شواهد کافی برای محکوم کردن آنها را و آنها پس از آن موظف به انتشار آنها به مردم است.

آنها همچنین نگران چه اثر آن را در حال حاضر در زندان های پر ازدحام وجود دارد باید هجوم سخت, رادیکال جهادی که سالها وقت صرف مبارزه برای علت خود در سوریه و عراق است.

در این بشردوستانه طرف وجود دارد و نصب, انتقاد از کمک های سازمان ها و دیگران در مورد شرایط بد در زندان به سر می برند اردوگاه.

در اینجا وجود دارد این است که کمی همدلی عمومی در هر نقطه در جهان برای پیروان مرگ فرقه که وارد غیرقابل توصیف شکنجه و ظلم و ستم در پس بسیاری از بردگی و تجاوز به دختران جوان نه.

اما غرب از دست خیلی از اقتدار اخلاقی خود در خاورمیانه پس از سال 2001 زمانی که ما انجام “فوق العاده renditions” و پرواز صدها نفر از مظنونان به یک کنترل از راه دور پایگاه نیروی دریایی در کوبا خلیج گوانتانامو به زندان وجود دارد و بدون محاکمه.

برای کشورهای اروپایی که خود را محکوم خلیج گوانتانامو در حال حاضر به چشم پوشی از این مشکل از خود رها شهروندان تنها به دلیل آن است که بیش از حد دشوار میسازد و آنها را به اتهام نفاق.

در نهایت وجود دارد جنبه های امنیتی. در نهایت این پایین می آید به یک انتخاب برای دولت که به عنوان خطرناک تر است: آوردن خود را اتباع صفحه اصلی به صورت عدالت و یا آنها را ترک وجود دارد.

تا کنون بیش از 400 انگلیسی ها را در بازگشت از سوریه نبرد فضایی به انگلستان و آنها را به ارائه تعداد بسیار کمی از چالش های امنیتی.

اما کسانی که بیشتر افرادی که بیرون رفت و در اوایل سال سوریه قیام.

امروز MI5 (انگلستان داخلی سازمان) و پلیس نگران است که برخی از کسانی که هنوز در اردوگاه ها به مراتب بیشتر رادیکالیزه شده در معرض خشونت شدید در طی یک دوره از سال است.

و Ms Sokirianskaya از روسیه می افزاید: او به کلمات خود هشدار داد.

“ما حتی صحبت کردن در مورد این از فقط یک بشردوستانه نقطه نظر. [در برخورد با مشکل] است باید مطلق برای جلوگیری از حتی بیشتر فوق العاده رادیکال جنبشهای جهادی در آینده از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد آنها در حال رشد بسیار افراطی شرایط در اردوگاه.”

خانه دفتر در لندن می گوید: من می خواهم به کسانی که مظنون به جرایم تحت تعقیب در عراق و سوریه است.

بعد چه ؟

اما ممکن است برای جدا کردن افراد تحت تکفل آنها و آنها را به خانه در حالی که ترک نر مبارزان به صورت عدالت ؟ آن Speckhard معتقد است.

“بسیاری از زنان” او می گوید: “اگر آنها با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد احتمالا دریافت اقامت از جمله. اما اگر آنها از رفتن به زندان به حداقل فرزندان خود می توانید به آنها مراجعه کنید. آنها در گیر در سوریه در خطر است.

“بنابراین بهترین چیز این است که به کودکان و مادران را به عقب با هم. اما اگر آن را ناخوشایند نمی تواند انجام شود و پس از آن حداقل آوردن کودکان به ایمنی.”

در هر صورت روشن است که در حال حاضر وضعیت نمی تواند ادامه دهد به طور نامحدود.

سوریه کردها که در مبارزه است و که در حال حاضر محافظت از اردوگاه باید مشکلات خود را به نگرانی در مورد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خروج بخشی از نیروهای ویژه ایالات متحده از سوریه را ترک کرده است و آنها را در معرض حمله تجاوز نیروهای ترکیه.

کردها’ موقعیت در تمام این زندانیان از اروپا ساده است: “آنها از کشور خود را. ما نمی توانیم گارد آنها را برای بسیاری دیگر. شما نیاز به آنها را به عقب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de