اسرائیل می گوید این تبادل آتش با ‘حزب الله terror squad’ در لبنان

Jalaa Marey خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خود رو howitzers مستقر هستند در بالا جلیله در شمال اسرائیل در مرز با لبنان در روز دوشنبه. ارتش اسرائیل روز یکشنبه گفت که یکی از هواپیماهای بدون سرنشین در حال خاک لبنان پس از تقویت حضور خود در مرز شمالی آن.

اورشلیم — اسرائیل نیروهای رد و بدل آتش با “حزب الله ترور تیم ملی” در این کشور در مرز با لبنان دوشنبه مقامات امنیتی اسرائیل گفت: یک درگیری که به دنبال یک هفته از تنش های رو به رشد و تحریکات.

سرهنگ سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت که این زد و خورد را برانگیخته بود توسط یک “نفوذ تلاش یک تیم تروریستی که با عبور از خط آبی توسط چند متر است.” Conricus گفت: گروه نظارت توسط ارتش اسرائیل زمینه ناظران و “نفوذ بود با موفقیت خنثی شد.” هیچ اسرائیلی کشته گزارش شده است.

“تروریست ها عقب نشینی بازگشت به لبنان” Conricus گفت. “ما هیچ اطلاعات اگر هر یک از عاملان زخمی شدند و یا کشته شدند.”

تلویزیون اسرائیل نشان داد بزرگ plumes دود از این منطقه است که اسرائیلی ها تماس کوه کبوتره و لبنان تماس کشتزارهای شبعا.

نیروهای دفاعی اسرائیل شناسایی مبارزان به عنوان یک حزب الله همراه, اما وجود دارد شک و تردید در لبنان: حزب الله نمی خجالتی از این ادعا هر دو عملیات خود و ضرر و زیان خود را. این گروه در عین حال به ایجاد یک بیانیه عمومی حتی به عنوان کانال های رسانه های محلی از جمله المنار حزب الله نامیده می شود در آن به روشن شدن آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

حزب الله, رسانه, دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. المنار گفت: حزب الله در بیانیه ای به زودی خواهد شد.

رسانه های اسرائیل گزارش داد که این برخورد را برانگیخته بود توسط حزب الله شلیک موشک به هدف ارتش اسرائیل تانک. Conricus وجود دارد گفت: هیچ اطلاعاتی از هیچ کمک ممنوع موشک اخراج در ارتش اسرائیل نقلیه.

ارتش اسرائیل دستور ساکنان زندگی با اسرائیل را کنار خط آبی به ماندن در خانه های خود. کار کشاورزی و گردشگری فعالیت متوقف شد و جاده های اصلی را بسته بودند به ترافیک غیر ضروری.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: اسرائیل است “به طور مداوم نظارت بر آنچه اتفاق می افتد ما در مرز شمالی.”

“سیاست ما روشن است,” او گفت:. “اول ما اجازه نمی دهد ایران به entrench نظامی ما در مرز با سوریه است. دوم لبنان و حزب الله را تحمل مسئولیت هر گونه حمله علیه ما نشأت گرفته از خاک لبنان. سوم ارتش اسرائیل آماده است برای هر سناریو. ما فعال در تمام عرصه برای امنیت اسرائیل هر دو نزدیک به مرزهای ما و دور از آنها.”

یک سخنگوی سازمان ملل موقت نیروی در لبنان که گشت لبنان در مرز جنوبی با اسرائیل گفت: ماموریت ژنرال Del Col “شده است در تماس با هر دو طرف به ارزیابی وضعیت و کاهش تنش اصرار به استفاده از حداکثر خویشتن داری.”

“من درک می کنم در حال حاضر که وضعیت فروکش کرده است” سخنگوی Andrea Tenenti گفت واشنگتن پست. “وضعیت آرامتر است.” او گفت: تحقیق و تفحص خواهد بود راه اندازی شد برای روشن شدن آنچه که باعث این حادثه شد.

برخورد دوشنبه در آمد کمتر از یک هفته پس از یک حزب الله جنگنده کشته شد در یک حمله هوایی در نرم افزار-ایران شبه نظامیان در سوریه نسبت داده شده به اسرائیل است. مقامات اسرائیلی در نظر ندارد علنا در عملیات در سوریه است. آنها می گویند هدف آنها این است که برای جلوگیری از گسترش نفوذ ایران و تهدیدات در این کشور که هم مرز با اسرائیل به شرق.

اسرائیل با نقض حریم هوایی لبنان با جت های جنگنده و هواپیماهای بدون سرنشین را افزایش داده اند در هفته های اخیر با پروازهای مکرر در سراسر کشور برای انجام عملیات در سوریه و بازگشت. حزب الله کمک می کند تا سرپا نگه داشتن بشار اسد.

در تشییع جنازه این جنگنده کشته در نزدیکی فرودگاه دمشق در هفته گذشته حزب الله در مجلس حسن Ezziddine او را به نام “شهید” و تاکید کرد که مبارزه ادامه خواهد داد “حتی اگر شهید پس از شهید سقوط کرد.”

بیست و اسرائیل هواپیماهای بدون سرنشین نقض حریم هوایی لبنان روز جمعه در لبنان نیروهای مسلح گفت, و وجود دارد, حداقل نه بیشتر تخلفات در روز شنبه. ارتش گفت که هماهنگی با U. N. موقت نیروی در لبنان که دستور است برای گشت زنی در لبنان در مرز جنوبی با اسرائیل است.

روز یکشنبه هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل کاهش یافت و در جنوب لبنان به ارتش اسرائیل سخنگوی عربی رسانه های توییتی. بعد از توصیه معاون رهبر حزب الله گفت: جنگ با اسرائیل بعید است.

“جو می کند که جنگ اتفاق می افتد در نور داخلی اسرائیل سردرگمی و تهمت سقوط [در انتخابات] در داخل امریکا و اسرائیل نمی تواند تضمین برنده شدن در هر جنگ” معاون رهبر نعیم قاسم گفت. او گفت که او شک وجود دارد خواهد بود در جنگ با اسرائیل در ماه های آینده.

نخست وزیر لبنان حسن دیاب گفت: لغو جلسات دوشنبه برای رسیدگی به درگیری در جنوب. بمباران متوقف شد 5 p. m. به وقت محلی.

تنش بین اسرائیل و حزب الله که اسرائیل انداز به عنوان یک عفونت های منطقه ای پروکسی عمل آن سیمان ایران جدید نیست — در این دو مبارزه تلخ جنگ در تابستان سال 2006. حزب الله یک گروه مسلح و حزب سیاسی است که ایالات متحده و اسرائیل باید تعیین یک سازمان تروریستی است.

حزب الله-وابسته به آل Manar شبکه گفت: اسرائیل در حمله به منطقه Kfarchouba در لبنان در کنار مرز شمال هار کبوتره اسرائیل از روزنامه هاآرتص گزارش داد.

روز جمعه ارتش اسرائیل گفت که آن را در پاسخ به مهمات شلیک شده به سمت اسرائیل در بلندی های جولان از سوریه با توجه به اهداف در جنوب سوریه متعلق به سوری نیروهای مسلح. یک جنگ سوریه, مانیتور گزارش داد که پنج جنگجویان خارجی کشته شدند و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

کشتن از دولت عراق محرم در معرض خطرات مرحله نهایی مسابقات با ایران-رهبر انقلاب

اسرائیل کرانه الحاق اصطبل در حال حاضر در میان همه گیر و سیاسی حواس او را پرت

لبنان قاضی ممنوعیت رسانه ها از مصاحبه با سفیر آمریکا پس از ضد حزب الله دیدگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de