نیروهای اسرائیلی به تبادل آتش با ‘نفوذی’ در لبنان

Jalaa Marey خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خود رو howitzers مستقر هستند در بالا جلیله در شمال اسرائیل در مرز با لبنان در روز دوشنبه. ارتش اسرائیل روز یکشنبه گفت که یکی از هواپیماهای بدون سرنشین در حال خاک لبنان پس از تقویت حضور خود در مرز شمالی آن.

اورشلیم — یک حمله توسط یک “ترور همراه” در مرزهای شمالی اسرائیل با لبنان منجر به تبادل آتش در دوشنبه مقامات امنیتی اسرائیل گفت: یک درگیری که به دنبال یک هفته درگیری بین اسرائیل و حزب الله.

سرهنگ سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت که این زد و خورد را برانگیخته بود توسط یک “نفوذ تلاش یک تیم تروریستی که با عبور از خط آبی توسط چند متر است.”

Conricus گفت: گروه نظارت توسط ارتش اسرائیل زمینه ناظران و “نفوذ بود با موفقیت خنثی شد.” او گفت: این گروه مسلح با تفنگ و دو طرف رد و بدل آتش. هیچ اسرائیلی کشته گزارش شده است.

“تروریست ها عقب نشینی بازگشت به لبنان” Conricus گفت. “ما هیچ اطلاعات اگر هر یک از عاملان زخمی شدند و یا کشته شدند.”

Conricus را تایید نمی کند که مبارزان بودند از حزب الله. گروه کنترل منطقه جنوب لبنان است. حزب الله رسانه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تلویزیون اسرائیل نشان داد بزرگ plumes دود از منطقه اسرائیلی تماس کوه کبوتره و لبنان تماس کشتزارهای شبعا. رسانه های اسرائیل گزارش داد که این برخورد را برانگیخته بود توسط حزب الله شلیک موشک به هدف ارتش اسرائیل تانک.

Conricus وجود دارد گفت: هیچ اطلاعاتی از هیچ کمک ممنوع موشکی که شلیک به سوی ارتش اسرائیل نقلیه.

ارتش اسرائیل دستور ساکنان زندگی با اسرائیل را کنار خط آبی به ماندن در خانه های خود. کار کشاورزی و گردشگری فعالیت متوقف شد و جاده های اصلی را بسته بودند به ترافیک غیر ضروری.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: اسرائیل است “به طور مداوم نظارت بر آنچه اتفاق می افتد ما در مرز شمالی.”

“سیاست ما روشن است,” او گفت:. “اول ما اجازه نمی دهد ایران به entrench نظامی ما در مرز با سوریه است. دوم لبنان و حزب الله را تحمل مسئولیت هر گونه حمله علیه ما نشأت گرفته از خاک لبنان. سوم [اسرائیل نیروهای دفاعی هستند] آماده برای هر سناریو. ما فعال در تمام عرصه برای امنیت اسرائیل هر دو نزدیک به مرزهای ما و دور از آنها.”

برخورد دوشنبه در آمد کمتر از یک هفته پس از یک حزب الله جنگنده کشته شد در یک حمله هوایی در نرم افزار-ایران شبه نظامیان در سوریه نسبت داده شده به اسرائیل است. مقامات اسرائیلی در نظر ندارد علنا در عملیات در سوریه است. آنها می گویند هدف آنها این است که برای جلوگیری از گسترش نفوذ ایران و تهدیدات در این کشور که هم مرز با اسرائیل به شرق.

تنش بین اسرائیل و حزب الله که اسرائیل انداز به عنوان یک عفونت های منطقه ای پروکسی عمل آن سیمان ایران جدید نیست — در این دو مبارزه تلخ جنگ در تابستان سال 2006. حزب الله یک گروه مسلح و حزب سیاسی است که ایالات متحده و اسرائیل باید تعیین یک سازمان تروریستی است.

حزب الله-وابسته به آل Manar شبکه گفت: اسرائیل در حمله به منطقه Kfarchouba در لبنان در کنار مرز شمال هار کبوتره اسرائیل از روزنامه هاآرتص گزارش داد.

روز جمعه ارتش اسرائیل گفت که آن را در پاسخ به مهمات شلیک شده به سمت اسرائیل در بلندی های جولان از سوریه با توجه به اهداف در جنوب سوریه متعلق به سوری نیروهای مسلح. یک جنگ سوریه, مانیتور گزارش داد که پنج جنگجویان خارجی کشته شدند و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

کشتن از دولت عراق محرم در معرض خطرات مرحله نهایی مسابقات با ایران-رهبر انقلاب

اسرائیل کرانه الحاق اصطبل در حال حاضر در میان همه گیر و سیاسی حواس او را پرت

لبنان قاضی ممنوعیت رسانه ها از مصاحبه با سفیر آمریکا پس از ضد حزب الله دیدگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de