اسرائیل می گوید آن را دفع حمله از لبنان; حزب الله را تکذیب راه اندازی حمله

Jalaa Marey خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خود رو howitzers مستقر هستند روز شنبه در شمال اسرائیل در مرز با لبنان است.

اورشلیم — تنش بین اسرائیل و حزب الله در لبنان تشدید دوشنبه به عنوان نیروهای اسرائیلی به دفع آنچه مقامات امنیتی به عنوان یک مرز نفوذ با سنگین توپخانه در یک درگیری که تا به حال هر دو طرف کرده است.

حزب الله که شناخته شده است برای پذیرش مسئولیت برای اقدامات خود را تکذیب کرد راه اندازی یک عملیات علیه اسرائیل است. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را متهم کرد خود را حامی ایران از تحریک ناآرامی توسط “entrenching نظامی خود را در منطقه ما است.”

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس نتانیاهو گفت: رهبر حزب الله حسن نصرالله بود “embroiling لبنان” در دستور ایران.

“حزب الله نیاز به درک که آن را بازی با آتش” بنیامین نتانیاهو گفت. “هر گونه حمله علیه ما خواهد بود ملاقات با قدرت های بزرگ.”

این درگیری پس از یک هفته از افزایش تنش و تحریکات از جمله یک حمله هوایی نسبت داده شده به اسرائیل که به کشته شدن یک جنگجوی حزب الله در سوریه و آن گروه قول داده است برای پاسخ. U. N. موقت نیروی در لبنان گفت که در تماس با هر دو طرف خواهد بود و راه اندازی تحقیقات برای تعیین علت دوشنبه حادثه.

حزب الله هر دو گروه مسلح و یک حزب سیاسی در لبنان است. اسرائیل views آن را به عنوان خطرناک منطقه ای پروکسی عمل آن سیمان ایران; هر دو ایالات متحده و اسرائیل شده اند و آن را یک سازمان تروریستی است.

[حزب الله, فراز هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل در جریان تنش میان ایران-حمایت گروه ها و اسرائیل]

سرهنگ سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت: عود را برانگیخته بود توسط یک “نفوذ تلاش یک تیم تروریستی که با عبور از خط آبی توسط چند متر است.”

Conricus گفت که این گروه تحت نظارت ارتش اسرائیل زمینه ناظران و “نفوذ بود با موفقیت خنثی شد.” هیچ اسرائیلی یا لبنان تلفات گزارش شده است.

حزب الله هر دو گروه مسلح و یک حزب سیاسی در لبنان است. اسرائیل views آن را به عنوان خطرناک منطقه ای پروکسی عمل آن سیمان ایران; هر دو ایالات متحده و اسرائیل شده اند و آن را یک سازمان تروریستی است.

“تروریست ها عقب نشینی بازگشت به لبنان” Conricus گفت. “ما هیچ اطلاعات اگر هر یک از عاملان زخمی شدند و یا کشته شدند.”

تلویزیون اسرائیل نشان داد بزرگ plumes از دود بیش از منطقه مرزی که اسرائیلی ها تماس کوه کبوتره و لبنان تماس کشتزارهای شبعا. المنار حزب الله کانال تلویزیونی گفت که اسرائیل به حملات خود ادامه داد و برای یک ساعت تا حدود 5 p. m. به وقت محلی.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) شناسایی مبارزان به عنوان یک حزب الله همراه, اما وجود دارد شک و تردید در لبنان: حزب الله نمی خجالتی از ادعا و یا ضرر و زیان عملیات خود را. به عنوان ساعت گذشت و این گروه نیست انتشار بیانیه ای, محلی, کانال های رسانه ای از جمله Al-Manar نام در آن به روشن شدن آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

طاهر عزیز

ایسنا

دود بالا می رود از منطقه مرزی شنبه به عنوان دیده می شود از جنوب لبنان.

حزب الله در نهایت با صدور بیانیه ای انکار انجام یک عملیات در اسرائیل است. این گروه گفت: آتش هر چیزی را به اسرائیل دریافت کرده بود اما آتش.

حزب الله گفت: اسرائیل با ادعای “foiling یک عملیات نفوذ” بود “تلاش برای ابداع نادرست و خارق العاده پیروزی.” آن رسانه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های اسرائیل در ابتدا گزارش شده برخورد شده بود برانگیخت توسط حزب الله شلیک موشک به هدف ارتش اسرائیل تانک. Conricus وجود دارد گفت: هیچ اطلاعاتی از هیچ کمک ممنوع موشک اخراج در ارتش اسرائیل نقلیه.

ارتش اسرائیل دستور ساکنان زندگی با اسرائیل را کنار خط آبی به ماندن در خانه های خود. کار کشاورزی و گردشگری فعالیت متوقف شد و جاده های اصلی را بسته بودند به ترافیک غیر ضروری. زندگی غیر نظامی از سر گرفته شد.

تنش بین اسرائیل و حزب الله هستند نه جدید — دو جنگیدند تلخ جنگ در تابستان سال 2006.

[اسرائیل حملات ایران اهداف نظامی در سوریه زیر پرتاب موشک]

نتانیاهو گفت: اسرائیل است “به طور مداوم نظارت بر آنچه اتفاق می افتد ما در مرز شمالی.”

“سیاست ما روشن است,” او گفت:. “اول ما اجازه نمی دهد ایران به entrench نظامی ما در مرز با سوریه است. دوم لبنان و حزب الله را تحمل مسئولیت هر گونه حمله علیه ما نشأت گرفته از خاک لبنان. سوم ارتش اسرائیل آماده است برای هر سناریو. ما فعال در تمام عرصه برای امنیت اسرائیل هر دو نزدیک به مرزهای ما و دور از آنها.”

یک سخنگوی سازمان ملل موقت نیروی در لبنان که گشت لبنان در مرز جنوبی با اسرائیل گفت: سر از ماموریت ، ژنرال Stefano Del Col “شده است در تماس با هر دو طرف به ارزیابی وضعیت و کاهش تنش اصرار به استفاده از حداکثر خویشتن داری.”

سخنگوی Andrea Tenenti گفت: تحقیق و تفحص خواهد بود راه اندازی شد برای روشن شدن آنچه که باعث این حادثه شد.

Jalaa Marey

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سربازان اسرائیلی راه اندازی یک ایستگاه بازرسی در نزدیکی اسرائیل و لبنان روز شنبه.

برخورد دوشنبه در آمد کمتر از یک هفته پس از یک حزب الله جنگنده کشته شد در یک حمله هوایی در نرم افزار-ایران داعش در سوریه حمله نسبت داده شده به اسرائیل است. مقامات اسرائیلی در نظر ندارد علنا در عملیات در سوریه است. آنها می گویند هدف آنها این است که برای جلوگیری از گسترش نفوذ ایران و تهدیدات در این کشور که هم مرز با اسرائیل به شرق.

در آن بیانیه روز شنبه, حزب الله گفت: پاسخ خود را به قتل جنگنده “است که قطعا در آینده است.”

در تشییع جنازه هفته گذشته حزب الله در مجلس حسن Ezziddine به نام جنگنده “شهید” و تاکید کرد که مبارزه ادامه خواهد داد “حتی اگر شهید پس از شهید سقوط کرد.”

اسرائیل با نقض حریم هوایی لبنان افزایش یافته است در هفته های اخیر با پروازهای مکرر در سراسر کشور برای انجام عملیات در سوریه و بازگشت. حزب الله کمک می کند تا سرپا نگه داشتن بشار اسد.

[لبنان در حال نومید بیش از وعده غذایی بعدی خود را به عنوان بحران اقتصادی بدتر]

روز جمعه ارتش اسرائیل گفت که آن را در پاسخ به مهمات شلیک شده به سمت اسرائیل در بلندی های جولان از سوریه توسط قابل توجه اهداف نظامی در آن کشور است. یک جنگ سوریه, مانیتور گزارش داد که پنج جنگجویان خارجی کشته و چندین زخمی شدند.

بیست و اسرائیل هواپیماهای بدون سرنشین نقض حریم هوایی لبنان جمعه لبنان نیروهای مسلح گفت, و وجود دارد, حداقل نه بیشتر نقض شنبه. ارتش گفت که هماهنگی با U. N. نیروی.

روز یکشنبه هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل کاهش یافت و در جنوب لبنان به ارتش اسرائیل گفت. بعد از توصیه معاون رهبر حزب الله گفت: جنگ با اسرائیل بعید است.

“جو می کند که جنگ اتفاق می افتد در نور داخلی اسرائیل سردرگمی و تهمت سقوط [در انتخابات] در داخل امریکا و اسرائیل نمی تواند تضمین برنده شدن در هر جنگ” معاون رهبر نعیم قاسم گفت. او گفت که او شک وجود دارد خواهد بود در جنگ با اسرائیل در ماه های آینده.

نخست وزیر لبنان حسن دیاب گفت: لغو جلسات دوشنبه برای رسیدگی به درگیری در جنوب.

کشتن از دولت عراق محرم در معرض خطرات مرحله نهایی مسابقات با ایران-رهبر انقلاب

اسرائیل کرانه الحاق اصطبل در حال حاضر در میان همه گیر و سیاسی حواس او را پرت

لبنان قاضی ممنوعیت رسانه ها از مصاحبه با سفیر آمریکا پس از ضد حزب الله دیدگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر