این تیره در پنجره کارمل اما شما می توانید ببینید در خارج از طریق یک صفحه نمایش پانوراما. این تبلت مانند دستگاه های است که اجازه می دهد تا اپراتور برای تنظیم سرعت خودرو و سلاح را تغییر دهید. کنار ویژگی های صفحه نمایش تا به روز اطلاعات. و کنترل, فرمان, سیستم های سلاح و همه شیوه ای از عملیات دیگر دوستانه و آشنا Microsoft Xbox controller.

اسرائیل زره نمونه اولیه طراحی شده بود با یک کاربر خاص تجربه در ذهن برای دفاع اسرائیل نیروی فعال-وظیفه عنصر است که به طور معمول مردان و زنان با سن 18 تا 21. هر نوجوان یا 20-چیزی که وارد دریچه از کارمل به احتمال زیاد احساس آشنا با محیط زیست با تشکر از بازی های ویدئویی است.

شباهت اتفاقی نیست. خود را به توسعه کارمل مدل یکی از سه مدل مورد نظر برای تبدیل شدن به ارتش اسرائیل در آینده زرهی مبارزه با وسیله نقلیه صنایع هوا و فضا اسرائیل (IAI) و مهندسین و مدیران مشغول به کار با نوجوان, پارسه که نقد این سیستم که در اصل مجهز آمد دولت از هنر جت جنگنده-مانند جوی استیک. اگر تایید سلاح های جدید پلت فرم خواهد بود که توسط دو thumbsticks, triggers, ضربه گیر و دکمه از یک بازی ویدئویی گوشی.

“آنها می خواستند چیزی سبک تر و قابل حمل تر” گفت: Meir Shabtai مدیر کل از IAI است, رباتیک, سیستم عملیات که مسئول این پروژه است. Shabtai به ذکر است که رانندگان می خواستم این امکان را به کنترل خود را به دامان مثلا به جای استفاده از ثابت نصب شده کنترل می کند. “از نوجوانان تا قبل از نظامی و بچه ها که از خدمات ما اجازه دهید هر یک از بازی با [کارمل شبیه سازی] و تعریف چه نوع از مهارت ها و چه نوع از لوازم جانبی ما باید با استفاده از, و با توجه به این که ما به توسعه کل سیستم است.”

سرهنگ اودی کرد, فرمانده گردان از ارتش اسرائیل در 7 تیپ زرهی گفت: او در حال حاضر دیده می شود مزایای استفاده از تکنولوژی بهینه سازی برای جوان تر خود را سربازان مانند زمانی که تیپ خود را به تازگی معرفی جدید فرماندهی و کنترل فن آوری است.

“من نمی خواهم به آن می گویند آنها را در زمان چهار دقیقه اما حداکثر آن زمان آنها را در چهار ساعت” Tzur گفت. “آنها به مراتب بیشتر مایل به آزمایش آنها بسیار کمتر از ترس از تکنولوژی … می آید به آنها را به طور طبیعی. این دقیقا مثل بازی ‘Fortnite,’ اما چیزی شبیه به آن و شگفت آور آنها را به مهارت های خود را برای اثربخشی عملیاتی در هیچ زمان. من به شما بگویم حقیقت من فکر نمی کنم آن می توان به سرعت.”

Shabtai معتقد است وجود دارد یک توضیح ساده.

“آنها می دانند که دقیقا موقعیت آن دکمه و آنها می توانند بسیار بهتر است که با اجرای سیستم” او گفت:. “کنترل است و فقط رابط کاربری کل ایده این است برای ارائه یک تکنولوژی پیچیده در راه آنها می تواند مقابله با است.”

به این ترتیب نسل جدید زرهی خدمه نگاه ممکن است کمتر مانند جورج پاتون و بیشتر شبیه به مورد علاقه خود را به حرکت یا کشش ناگهانی بازی های ویدئویی streamer یا Jerusalemite موشه فریدمن, 23, که, دختر, transvestite و یک کمی خجالتی در فرد است. فریدمن یک نظامی اسرائیل دامپزشک که خدمات متمرکز بود در رباتیک یکی از برنامه نویسان کمک به توسعه این نوع کاملا جدید وسیله نقلیه زره پوش.

“من بازی های زیادی از بازی های ویدئویی زمانی که من بچه بودم” فریدمن گفت: واشنگتن پست در یک منطقه امن در آنجا پایگاه نظامی مانند پردیس. “من فکر می کنم من می توانم بگویم من پرنیان.”

IAI با استفاده از اصول طراحی از بازی های ویدئویی و همچنین با استفاده از آشنا آیکون ها و پوسته برای نمایش اطلاعات. این صفحه حاوی مقدار از اطلاعات مشابه یکی را پیدا کنید در هنگام بازی در “Fortnite” یا “Apex افسانه” از جمله یک نقشه از یک چوب خط حساب کردن از مهمات فروشگاه ها و یک لیست از سلاح های در دسترس. آن را نیز در راه نشان داده است که انتظار می رود برای دیدن در حالی که انداختن به “Call of Duty Warzone” با اطلاعات مربوط به فریم خدمه را مشاهده کنید. البته در اینجا صفحه نمایش واقعیت در خارج — با اهداف زندگی می کنند و سلاح های واقعی.

این اولین بار است که بازی های ویدئویی و ماشین آلات جنگ را قطع. نه این اولین بار در یک دستگاه بازی استفاده شده است برای کنترل یک وسیله نقلیه از جنگ. در سال 2018 ایالات متحده نیروی دریایی USS Colorado زیردریایی رفت و به خدمات مجهز به یک کنترل ایکس باکس به کار خود periscope. در سال 2014 ایکس باکس کنترل استفاده شد برای کنترل بوئینگ انرژی بالا لیزر تلفن همراه نشان دهنده در یک آزمون برای ارتش ایالات متحده است. و در سال 2008 یک تیم نظامی و خصوصی صنعت مهندسین اعلام کرد تلاش خود را برای استفاده از کنترل رشته مهندسی نینتندو با بمب اختیار روبات.

شده است وجود دارد همچنین بررسی اخلاقی در مورد این موضوع. ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین خلبانان و دیگر ناظران را تشبیه خلبانی بدون سرنشین صنایع دستی به بازی بازی های ویدئویی و 2012 مستند توسط نگهبان اشاره کرد تلاش های نظامی برای استخدام خلبانان از بازی کنوانسیون. اخیرا ارتش آمریکا رسمی تصویری بازی تیم شروع جریان در حرکت یا کشش ناگهانی به عنوان بخشی از یک, استخدام, تلاش که منجر به انتقاد و ادعای نقض متمم اول قانون اساسی که اعضای چت ممنوع شد از این جریان برای ارجاع جنایات زمان جنگ. (کشش متعلق به آمازون که مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

منتقدان از تقاطع بازی و جنگ را با اشاره به پتانسیل desensitizing اثر است که بازی می تواند به شما معرفی به یک عرصه با عواقب مرگبار. به دنبال مبارزه با پتانسیل مات بین بازی های ویدئویی و زندگی واقعی جنگ Shabtai تیم تصمیم گرفتند در برابر یک واقعیت مجازی سیستم با عینک و برای یک رابط است که نیاز به یک حس مشترک از واقعیت با افراد دیگر.

“هنگامی که شما در حال برخورد با عرصه نبرد خود شما نمی تواند به تنهایی” Shabtai گفت. “شما در حال مبارزه در یک هواپیما هستید بر روی زمین با نیروهای دیگر و یکی دیگر از اعضای تیم همه چیز نیاز به متصل شود.” هوش مصنوعی سیستم نیز ادغام سلاح انتخاب بر اساس شمار شرایطی او گفت: به عنوان مثال است که آن را نمی خواهد در حال حاضر اپراتور با یک موشک گزینه برای پاسخ به یک دشمن تیراندازی تفنگ از یک منطقه پر جمعیت.

فریدمن گفت: تفاوت بسیار روشن است. “این است که در خوردن و نوشیدن و داشتن سرگرم کننده است. این کاری است,” او گفت:. “نیز وجود دارد راه [سکس], حرکت, سر و صدا آن را می سازد آن را بسیار متفاوت از یک بازی ویدیویی.”

کرمل زرهی مبارزه با وسیله نقلیه (AFV) نمونه ایجاد شده از سوی صنایع هوا و فضا بخشی از ارتش اسرائیل سه سال کارمل برنامه که به دنبال توسعه یک مفهوم جدید برای زره پوش ساخته شده در اطراف یک دو نفر خدمه یک “جت جنگنده-مانند” کابین خلبان نیروی محرکه هیبرید و مستقل قابلیت چنین است که “سربازان هستند و تنها نیاز به تصمیم گیری است که ساز و نمی توانند (در عین حال) را با خود” با توجه به بیانیه ای از اسرائیل در وزارت دفاع.

سه اسرائیلی در سازمان از صنایع نظامی نزدیک این کار به طراحی بعدی اسرائیل تانک: Elbit رافائل و صنایع هوا و فضا اسرائیل (IAI). تمام نمونه های اولیه با استفاده از ایالات متحده M113 armored personnel carrier (APC) به عنوان پایه خودرو و تمام طراحی شده اند بنابراین تنها دو سرباز مورد نیاز برای راه اندازی مخزن به پایین از چهار نفر خدمه آمریکایی M1 Abrams tank اسرائیل تانک Merkava و بسیاری دیگر از نسل فعلی مخازن.

تلاش برای ایجاد نسل بعدی از مخزن به دنبال حل و فصل تعدادی از مسائل که ساخته شده اند که پلت فرم منسوخ شده در این دوران مدرن از جنگ است.

“مردم اعلام کرده اند مخزن مرده برای بیش از یک قرن” گفت: William F. اوون دفاع و تحلیلگر نظامی بریتانیایی کهنه. “هنگامی که مردم می گویند مخزن مرده است آنچه که آنها در حال تلاش برای گفتن این است که تانک های سنگین و گران قیمت و پیچیده به نظر می رسد به مرگ بیش از حد به راحتی. … اما هنوز هم طول می کشد بیش از هر چیز دیگری زیر آتش مستقیم.

“برخی از این [کارمل تکنولوژی] واقعا باهوش, قوی و خوب فکر کردن. اما حتی پس از آن را برای رفتن به یک جهش بزرگ است.”

بازی های ویدئویی قابلیت در IAI مدل است و نه فقط با تمرکز بر رابط کاربر. به مبارزه با شهری متمرکز خودرو دارای هوش مصنوعی است که آموزش دیده بود عمدتا با استفاده از بازی “StarCraft II” و یکپارچه مخزن با موتور بازی وحدت و VBS پلت فرم.

“StarCraft II,” a 10-year-old زمان واقعی بازی استراتژی است که به شدت مورد توجه مهندسین در هوش مصنوعی میدان با توجه به گوگل DeepMind Technologies که در سال گذشته ایجاد هوش مصنوعی است که شکست خورده pro تبادل بازیکن. در یک پست این شرکت ذکر شده “StarCraft II” به عنوان یک ایده آل AI مربی با توجه به آن همواره در حال تغییر در زمان واقعی و رقابتی موقعیت های طولانی مدت از مسابقات ناقص اطلاعات برای بازیکنان و گسترده فضای بازی که صدها متغیر است.

هوش مصنوعی سیستم برای کارمل بود تقویت شده و آموزش دیده با استفاده از هزاران سناریو است که فن آوری تولید با توجه به موشه Beutel, 44, که منجر الگوریتم ، یکی از راه های تیم طراحی و توسعه این تکنولوژی سنگ زنی “StarCraft II” مخلوط با چند بازی دیگر مانند “رستاخیز” به آموزش هوش مصنوعی استراتژی های مختلف برای جهت یابی هدف تشخیص انتخاب سلاح و دیگر خودمختار قابلیت های. او و تیم او همچنین نوشت: آنچه که او به نام “تقویت عوامل” اما آن پارسه تماس بگیرید “رباتها” را به ضرب و شتم بازی ها.

پس از تنها دو هفته Beutel گفت که خود را رباتها انجام شده 20 تا 30 درصد بهتر از انسان ها بدانند که چگونه از نقطه A به نقطه B در حالی که مبارزه با دشمنان مختلف. او تعریف “بهتر” را به عنوان “رسیدن به نقطه پایان بدون گرفتن صدمه دیده است.” این الگوریتم برای خودروی زرهی زندگی در نرم افزار Unity موتور یک موتور است که هم قدرت بازی مانند “سنگ پهن کف اجاق,” “Monument Valley” و “Cuphead.”

IAI را کارمل ورود ارائه یک وسیله نقلیه قادر به به طور کامل مستقل semiautonomous و دستی رانندگی حالت است. آن را همچنین می توانید به طور خودکار درگیر در کسب هدف و انتخاب سلاح هر چند سلاح استقرار نیاز به یک عمل انسان.

با وجود تمام ارتقاء طراحی شده برای سهولت و تسریع در آن منحنی یادگیری کرمل هنوز هم نیاز به عملیاتی دانش فراتر از صرفا بازی بازی های ویدئویی. “اگر شما نیاز به قطار کسی که به استفاده از این وسیله نقلیه آنها نیز باید به دانش در مورد چگونه به کار تانک یا نفربرهای” فریدمن گفت: دوباره اشاره بسیار واقعی خطرات خارج از مخزن. “اما در پایان شما در حال برگزاری یک کنترل ایکس باکس.”

گزارش های اضافی می باشد که توسط آنوشکا Hauerstock.

نوح اسمیت است که یک عامل به طور منظم واشنگتن پست, کارکنان روزنامه نگار به صورت مستقیم امداد و تولید کننده تلویزیون. دنبال کار خود را در توییتر @Vildehaya.

Leore دایان اسرائیل است روزنامه نگار و فیلمنامه نویس.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de