ایتالیایی Carabinieri ایستگاه در پیاچنزا بسته بیش شکنجه ادعای


یک گروه از Carabinieri پلیس دستگیر شده اند و خود را به ایستگاه پلیس بسته محققان پس از کشف یک قایق از جرائم در حال وقوع در پادگان.

Carabinieri در شمال شهر پیاچنزا هستند مظنون به قاچاق مواد مخدر تهدید و شکنجه.

مورد شوکه دادستان و ساکنان در شمال شهر.

“ما فرض” یکی از متهمان ادعا شده است به گفته یک همکار در پلیس wiretap.

حساب این تیم سوء استفاده شد, صفحه اول, خبرهای ایتالیا در روز پنج شنبه و دادستان محلی Grazia Pradella گفت: “چیزی که در این بازداشتگاه قانونی بود – آنها out-and-out جنایتکاران”.

اتهامات عنوان خوانده شده مانند صفحات یک جرم رمان و بسیاری از جرائم صورت گرفت در هفته زمانی که ایتالیا رفت و به همه گیر مستند حتی اگر عملیات پلیس آغاز شد و در سال 2017.

“در حالی که شهر پیاچنزا بود شمارش بسیاری از coronavirus مرگ و میر این Carabinieri عرضه مواد مخدر به فروشندگان مواد مخدر که در گیر شد در خانه بدون مواد مخدر تحت anti-Covid قوانین” دادستان گفت. پیاچنزا است در شمال منطقه امیلیا رومانا و دچار یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در ایتالیا.

او در مقایسه با آنچه که در رفت و در بازداشتگاه به شیوه های سازماندهی سندیکاهای جرم و جنایت.

مظنون که آورده بودند برای بازجویی شد و بدرفتاری و حتی شکنجه. یکی از عکس های منتشر شده به رسانه ها نشان داد یک زندانی در دستبند و پا برهنه با بینی خونین.

دادستان گفت: Carabinieri در لوانته بازداشتگاه بودند مظنون به خرید و فروش مواد مخدر دریافت اموال به سرقت رفته اخاذی بازداشت های غیر قانونی و اختلاس و سوء استفاده از دفتر. در حالی که 12 نفر تحت بررسی قرار گرفتند و پنج نفر بازداشت شدند و یک ششم قرار داده شده تحت بازداشت خانگی است.

آیات در معرض خطر خدشه دار کردن تصویر 110,000 مردان و زنانی که آیا بهترین خود را هر روز به رعایت ارزش های شبه نظامی نیروی, ایتالیا, وزیر دفاع گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de