رم (العالم) – یک قاضی دستور پلیس برای تصرف مقر یک گروه نئونازی در مرکز رم مقامات گفت: در روز پنج شنبه در یک حرکت مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی با شهردار این شهرستان Virgina راگی از ضد استقرار 5 ستاره جنبش است.

پی در پی دولت باید برای سال ها سعی کردم به تخلیه ساختمان اشغال شده توسط CasaPound یک گروه معتقد نئو فاشیستی ایدئولوژی که به دست آورده افزایش دید در سراسر ایتالیا در طول رکود اقتصادی سال های اخیر.

به منظور به دست گرفتن ساختمان صادر شده در 76th سالگرد رم رهایی از اشغال نازی ها توسط نیروهای ایالات متحده در جنگ جهانی دوم است هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده اما راگی گفت: این نشان از یک پیروزی نمادین.

“امروز ما جشن 76th سالگرد آزادسازی رم از نازی-فاشیست اشغال” او نوشت: در Facebook ضمن تشکر از قضات دادگاه برای صدور سفارش.

تشنج منظور این است که بر اساس تحقیقات به rightist گروه به اتهام اشغال غیر قانونی از اموال پلیس در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی CasaPound نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

CasaPound که طول می کشد نام خود را از ازرا پاوند های مدرن شاعر آمریکایی که پشتیبانی از ایتالیا در زمان جنگ فاشیست بنیتو موسولینی رهبر مبارزات علیه مهاجران و آنچه در آن می بیند به عنوان مروج جهانی شدن.

همچنین به نظر می رسد پشتیبانی ساخت در محلات فقیر از طریق توزیع مواد غذایی و دیگر اشکال کمک.

بیش از یک دوجین از خانواده زندگی می کنند در شش طبقه بلوک است که اشغال شده توسط راست فعالان از سال 2003 که در داخل دیوار bedecked با ضد سرمایهداری پوستر و پرچم موسولینی ملی حزب فاشیستی.

پلیس در بیانیه ای گفت: مراحل اجرای سفارش شد “مداوم” و آن را بلافاصله روشن نیست که اعضای گروه موثر خواهد بود مجبور به ترک.

راگی را در سال 2016 پیروزی دیده می شد به عنوان یک breaktrough برای 5 ستاره, حزب, اما, او رد شده است گل نشسته با مشکلات بی شمار از جمله حمل و نقل و جمع آوری زباله و او گفته است که اگر او را دنبال انتخاب مجدد در سال 2021.

گزارش آنجلو Amante; ویرایش توسط فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de