ایتالیایی, زن آماده زیتون در طول تومور مغزی عمل


عمل مغز بیماران خواسته شده است به بازی ویولن یا گیتار در طول عمل جراحی اما تا به حال هیچ سابقه ای از هر کسی چاشنی زیتون در جدول عامل.

یک زن 60 ساله, ایتالیایی, زن انجام داد که فقط در طول یک روش برای برداشتن تومور از لوب تمپورال چپ خود را.

این جراح مغز و اعصاب در آنکونا را Riuniti بیمارستان گفت: حدود دو ساعت و نیم روش “خوب”.

او بیمار است گفت: به آمادگی 90 زیتون در فضا از یک ساعت.

بیدار جراحی مغز آن را به عنوان شناخته شده است برای درمان برخی از بیماری های عصبی مانند تومور است که بر نواحی از مغز که مسئول چشم انداز حرکت و یا گفتار. برای کمک به جراح سعی کنید برای تحمیل حداقل آسیب به بافت های سالم بیمار خواسته می تواند سوال و یا درگیر در فعالیت های در طول عملیات.

به عنوان لوب تمپورال چپ کنترل گفتار و حافظه و جنبش از قسمت سمت راست بدن, جراح مغز و اعصاب روبرتو Trignani گفت Ansa news agency روش “به ما اجازه می دهد برای نظارت بر بیمار در حالی که ما کار خود به عملکرد مغز و به کالیبره کردن ما عمل”.

Dr Trignani بود که بخشی از یک تیم از 11 هیات های پزشکی انجام شده است برخی از 60 عملیات مربوط بیدار جراحی مغز در سال های اخیر است. بیمار دیگر در آنکونا خواسته شده است به تماشای کارتون.

  • چه چیزی آن را مانند به بیدار ماندن در طول عمل جراحی مغز?

آماده سازی Ascoli زیتون است به مراتب پیچیده تر است هر چند رسانه های ایتالیایی توصیف چگونه عامل تئاتر شبیه چیزی است که از یک آشپزخانه در این روش.

تخصص از Marche منطقه مرکزی ایتالیا آنها شامل حفره دار زیتون سبز پیچیده شده در اطراف توپ از چاشنی گوشت و پوشش داده شده در تخم مرغ و پودرهای سوخاری قبل از اینکه سرخ شده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de