رم (ایسنا) – ایتالیایی احزاب مخالف و صدها نفر از حامیان مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله قوانین روز سه شنبه به بسته رم خیابان مرکزی در یک تظاهرات ضد دولتی.

ایتالیایی جناح راست رهبران آنتونیو Tajani ماتئو Salvini و Giorgia Meloni, پوشیدن ماسک محافظ با پرچم ایتالیا مطرح برای یک تصویر به عنوان آنها منجر به یک اعتراض علیه دولت نخست وزیر جوزپه کونته پس از شیوع کروناویروس بیماری (COVID-19) در رم ایتالیا 2 ژوئن 2020. رویترز/Remo Casilli

با بیش از 233,000 تایید موارد ایتالیا یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر و دولت تنها به تازگی تصمیم به تدریج آسانسور محدودیت های شدیدی را اعمال کرده بود در اوایل ماه مارس برای مهار سرایت.

این تظاهرات که توسط سازمان های جناح راست لیگ راست برادران ایتالیا و مرکز-راست “به ایتالیا” احزاب در اعتراض به دولت ائتلافی به رهبری نخست وزیر جوزپه کرد.

جریان زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی نشان داد تظاهرات و راهپیمایی در کنار یکدیگر با پرچم ایتالیا همراه از طریق دل کورسو که منجر به Piazza del Popolo در رم مرکز تاریخی.

برخی از معترضان با پوشیدن ماسک صورت اجباری ساخته شده در ایتالیا زمانی که به اندازه کافی فاصله بین مردم امکان پذیر نیست.

رهبر لیگ Matteo Salvini در زمان گرفتن سلفی با هواداران صحبت کرد و به خبرنگاران پوشیدن یک پرچم رنگی ماسک صورت زیر چانه اش تصاویر, نشان داد.

“من باید یک ماسک اما کارشناسان می گویند که این ویروس در حال مرگ” Salvini گفت: با اشاره به اظهارات اخیر توسط استادان ایتالیایی که کروناویروس در حال از دست دادن قدرت است.

تظاهرات برگزار شد همزمان با جشن برای ژوئن 2, یک روز تعطیل عمومی در بزرگداشت رای به نفع ایجاد یک جمهوری پس از جنگ جهانی دوم است.

مخالفت با تجمع در محل به عنوان رئیس دولت Sergio Mattarella بازدید کدگنو یک شهر کوچک در شمال ایتالیا به این کشور برای اولین بار coronavirus بیمار و نماد اضطراری است که هزینه تقریبا 33,500 زندگی می کند تا کنون.

“(امروز) ما را جشن می گیرند چه نگه می دارد در کشور ما هم: اخلاقی خود قدرت است. از اینجا است که در آن ما می خواهم برای شروع دوباره” Mattarella گفت.

Salvini ستایش تماس برای ایتالیایی ها برای حفظ ایران پس از coronavirus بحران اما گفت که دولت تبدیل شد یک گوش ناشنوا به درخواست های ساخته شده توسط مخالفان.

گزارش Giselda Vagnoni; ویرایش توسط آنگوس MacSwan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de