Coronavirus مراقبت می کند, چگونه ثروتمند شما هستند و یا آنچه در حزب سیاسی شما در هستند. (عکس: دیوید پل موریس/بلومبرگ از طریق گتی تصویر)

“همکاران من را غیر ممکن است انتخاب های روزانه زیرا بسیاری از ما اصلا دسترسی به بیمه درمانی مقرون به صرفه,” ولادیمیر Clairjeune یک مسافر از خدمات نماینده در فرودگاه JFK گفت: در یک جلسه آموزش سه شنبه یادگیری برای مقابله با کروناویروس/COVID-19 بیماری همه گیر. “[ما] را انتخاب کنید نه برای دیدن یک دکتر برای یک مشکل سلامتی به دلیل آن می تواند تفاوت بین پرداخت اجاره مراقبت از خانواده و یا نیاز به مراقبت.”

قبلا در این روز معاون رئیس جمهور مایک پنس در ملاقات با مدیران شرکت هواپیمایی به بحث در مورد بحران. سفر هوایی است که هنوز هم امن آنها به این نتیجه رسیدند. در عین حال این گزارش در همان روز که یکی از تعداد رو به رشد از coronavirus موارد در لس آنجلس بود پزشکی غربال در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. آن روشن نیست اگر بیماری قراردادی بود در محل کار یا نه.

یک چیز باقی می ماند خاص: coronavirus مراقبت می کند, چگونه ثروتمند شما هستند و یا آنچه در حزب سیاسی شما در هستند. بهترین راه برای مطمئن شوید که کسی در کنار شما نیست بیمار است که به مراقبت های بهداشتی در دسترس برای همه. بهترین راه برای رسیدن به آن از طریق “مدیکر برای همه است.”

محبوب مدیکر برنامه های نهاد در سال 1965 فراهم می کند بدون هیچ هزینه مراقبت های پزشکی برای کسانی که 65 ساله و مسن تر. مدیکر برای همه به سادگی رها کردن و واجد شرایط بودن سن از 65 به صفر پوشش همه آمریکایی ها از بدو تولد. در حال حاضر ما سیستم مراقبت های بهداشتی خصوصی و غیر انتفاعی بیمارستان ها و دفاتر پزشکان را در محل باقی می ماند. پرداخت این خواهد بود ساخته شده توسط دولت ایالات متحده (“تنها پرداخت کننده”) جایگزین برای سود شرکت های بیمه بهداشت و درمان که در اصل قرار بود از کسب و کار. در سن. برنی ساندرز’ مدیکر برای همه لایحه مالیات خواهد بود تا بر طبقه متوسط و ثروتمند اما طاقت فرسا بیمه deductibles همکاری می پردازد و خارج از شبکه هزینه خواهد برود. هزینه های مراقبت های بهداشتی را به پایین تر از مالیات خواهد بود تا به جز بسیار ثروتمند است.

بسیاری از مدیکر برای تمام هزینه ها خواهد بود با از بین بردن پف کرده سربار سود گرفتن و چند میلیون دلاری اجرایی حقوق صنعت بیمه بهداشت و درمان. بیشتر پس انداز می آیند از مذاکره کاهش داروهای تجویزی قیمت که مدیکر است که در حال حاضر مانع از انجام این کار توسط قانون است. هزینه های اضافی به جامعه خواهد بود را کاهش داده و یا حذف شود مانند هزینه های متحمل شده توسط میلیون ها نفر از بیمه افرادی که توسل به اتاق اورژانس است که می تواند اجتناب شده است با مراقبت های پیشگیرانه و سالانه بازدیدکننده داشته است دکتر.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش آن است که در هر فردی علاقه به دانستن است که همه مردم دسترسی به پیشگیری و تشخیصی مراقبت و همچنین به عنوان درمان در صورت نیاز. شما نمی خواهید به پایین آمدن با COVID-19 چرا که یک فرد می شد کنار در برخی از محیط عمومی نمی تواند استطاعت معافیت یا شرکت پرداخت نمی پرداخت مرخصی استعلاجی و یا در میان 37 میلیون نفر در ایالات متحده که به طور کامل فاقد بیمه درمانی.

دوشنبه گذشته در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با صدور بخشنامه نیاز به نیویورک بیمه سلامت به صرف هزینه های برای coronavirus آزمون و مربوط به اتاق اورژانس مراقبت های فوری و بازدیدکننده داشته است دفتر — برای کسانی که در حال حاضر بیمه. “حاوی این ویروس به ما بستگی دارد داشتن حقایق در مورد که در آن” رژیم صهیونیستی. کومو گفت. “این اقدامات را شکستن هر گونه موانع است که می تواند به جلوگیری از نیویورک از گرفتن تست شده است.” اما آنچه در مورد کسانی که بیمه?

روز چهارشنبه بعد از ظهر پنس به یک نشست خبری flanked توسط ارشد مقامات بهداشت عمومی. در روز دوشنبه جلسه پنس متعهد به روز رسانی روزانه و شفافیت کامل. در روز سه شنبه جلسه توجیهی کاخ سفید توضیح ممنوع صوتی و تصویری ضبط شده است. در پایان از چهار جلسه به عنوان پنس خارج شد و با دوربین های یک بار دیگر اجازه این ارز صورت گرفت:

خبرنگار 1: شما می توانید به راهنمایی برای ایجاد? می توانید از بیمه دریافت تست شده ؟ آقایان, خانم ها, می توانید از بیمه دریافت تست شده ؟

کتی Waldman میلر پنس مطبوعاتی دبیر: فریاد به دوربین آن را نمی خواهید به شما در هر نقطه.

خبرنگار 1: چگونه در مورد پاسخ به این سوال ؟

خبرنگار 2: ما می خواهیم در پاسخ به این سوال.

خبرنگار 1: این یک سوال معتبر; می تواند به شما پاسخ آن ؟

سوال نادیده گرفته شد. کتی Waldman میلر ازدواج تهمت ضد مهاجر مشاور ارشد استفان میلر سه هفته پیش.

در شهر نیویورک فرودگاه عمده کارگران مانند ولادیمیر Clairjeune توسط SEIU 32BJ. صندلی چرخدار مسئولین امنیتی پاک کننده و خدمات مسافر, نمایندگان دولت خواستار اقدام دولت برای بهبود سلامت خود مراقبتی است که در حال حاضر ایجاد مراقبت های بهداشتی غیرقابل تحمل با حق بیمه بالا و deductibles اتحادیه گفت.

در سال 2018 تهمت منحل کاخ سفید را همه گیر تیم واکنش و کاهش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بودجه برای کمک به کشورهای دیگر از جمله چین با بیماری پیشگیری است.

ما نیاز به یک قوی بهداشت عمومی زیرساخت ها است. بالاتر از همه سالم مردم به طور منظم با دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه است و بهترین دفاع در برابر یک بیماری همه گیر مانند ما در حال حاضر چهره.

مدیکر برای همه خواهد به ما ملی سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار مورد نیاز شات در بازو.

Amy Goodman

امی گودمن میزبان “Democracy Now!,” روزانه بین المللی تلویزیون/رادیو اخبار ساعت پخش در 1,100 ایستگاه در شمال امریکا است. او اهدا شد و در سال 2008 حق امرار معاش جایزه لقب “جایگزین نوبل” جایزه دریافت کرد و این جایزه در پارلمان سوئد در ماه دسامبر.

Denis Moynihan

دنیس Moynihan نویسنده و تهیه کننده رادیو می نویسد که یک ستون هفتگی با دموکراسی در حال حاضر‘s امی گودمن.

© 2020 TruthDig

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im