J. K. Rowling نشان می دهد گذشته و در واکنش به صحبت در ترانس مسائل

فایل عکس: نویسنده J. K. Rowling شمار برای یک پرتره در مرکز لینکلن در نیویورک, ایالات متحده آمریکا, اکتبر 16, 2012. ایسنا/سرمربی یوونتوس/فایل عکس

لندن (العالم) – نویسنده J. K. Rowling دفاع راست خود را به صحبت در مورد ترانس مسائل بدون ترس از سوء استفاده در یک شدت شخصی مقاله که در آن او توضیح داد که دلایل پیچیده برای منافع خود در این موضوع آشکار دردناک جزئیات از او گذشته است.

هری پاتر خالق شده است هدف از نقد ترانس, فعالان, چه کسی گرفته اند موضوع را با برخی از رسانه های اجتماعی پست. در زمان انتقاد گرفته و به شکل توهین آمیز و تهدید به خشونت است.

در یک 3,600-کلمه مقاله منتشر شده در وب سایت خود نویسنده توضیح داده شده در جزئیات تحقیق و اعتقادات در ترانس مسائل و نگرانی های او در مورد چگونگی حقوق زنان و برخی از جوان زندگی مردم بودند که تحت تاثیر برخی از انواع ترانس فعالیت.

او همچنین نشان داد که او تعجب که آیا او ممکن است به دنبال انتقال به یک مرد تا به حال او متولد شده است 30 سال بعد است و او یک بازمانده از خشونت خانگی و تجاوز جنسی.

“من نوشته شده این مقاله به این امید که کسی را به بیرون ویولن برای من حتی یک ریزه-بی اهمیت, یک,” او نوشت: در نتیجه به قطعه خود را توصیف خودش را به عنوان “فوق العاده خوش شانس”.

“من تنها به ذکر من گذشته چرا که مانند هر انسان دیگر در این سیاره من پیچیده پشت داستان که اشکال من ترس من منافع و نظرات. من هرگز فراموش نکنید که درونی پیچیدگی زمانی که من ایجاد یک شخصیت داستانی و البته من هرگز آن را فراموش کرده ام وقتی که می آید به ترانس مردم است.

“همه من درخواست – all I want – برای شبیه همدلی مشابه درک برای تمدید شود به بسیاری از میلیون ها نفر از زنان که تنها جرم مایل است نگرانی های خود را به شنیده می شود بدون دریافت تهدیدات و سوء استفاده است.”

گزارش Estelle Shirbon; ویرایش توسط استفان ادیسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر