جک کرواک را طولانی و پیچ در پیچ جاده

جک
مارس 1995

“بله پسر خود نامه و در میان وحشی دیوانه حوادث بیش از حد به طوری که من تا به حال زمان برای پاسخ به آن را به عنوان به سرعت به عنوان من می خواهم ممکن است بخواهید به (sic)… خوب بزرگ raving در نامه پر از توپ های برفی snowbells گل boles از گل, عشق, زندگی, چارلی پارکر شما اشکالی ندارد.”
— به جان Clellon هولمز اکتبر 1955

و خیلی عجیب و غریب است که در نهایت خواندن این نامه ها حتی تلاش برای نوشتن در مورد آنها تقریبا چهار دهه پس از من برای اولین بار سعی در تقلید از آنها حتی بدون داشتن خواندن آنها الهام گرفته تماما توسط که اول پذیرش در جاده 1957. خواندن کرواک آن را آسان به تصور کنید که شما در نوشتن صندلی. در آن مسابقه جاده کتاب وجود دارد این بچه ها نوشتن نامه طولانی و پر از جزئیات را به دوستان خود در شب (“معروف خود” را به عنوان کرواک یک بار گفت). تا دیر به پلیس حرکت شبیه چمچه زنی در مورد آنچه اتفاق افتاده بود که هنوز هم اتفاق می افتد پریدن را از طریق تمام درگیر شرکت کنندگان است. حس به من. من قلاب متقابل جاز اتصال. کمی من می دانم چه نوع از جدید بودن من تبدیل می شد دقیقا چگونه او تفریخ من به عنوان یک نویسنده. و مدتی بعد یک نوازنده باس دوست همیشه می گویند قبل از فرفره “اجازه دهید به که بزرگ آمریکایی Bop شب!” و فریاد زدن با وسواس glee. بله.

کرواک کتاب هستند بنابراین به نامه فرم به هر حال حتی اگر معمولا در بیان من به شما حالت غرور از Duluoz. اولین کسی که به نظر می رسد در حال حاضر یک فرم از آدرس من نیاز به یک شما اگر فقط خیالی که به آن همه را به کامل انرژی پرش. نامه ها و رمان و شعر همه از یک قطعه نسبتا بدون درز الگوی پردازش روزانه بیاورید. در نامه ای به جان Clellon هولمز (1952) او می گوید: “آیا شما تا کنون جرات فکر می کنم من می خواهم ‘خاموش’ نوشتن به شما هنگامی که آنچه که من در واقع انجام عمل است… نامه من به شما.” ما در حال حاضر می دانیم که او نگه داشته کربن از بسیاری از نامه های خود را مفید بعد از آن به عنوان بانک حافظه برای نوشته های خود را.

کرواک است نه یک سبک. آن است که یک عمل است. پس از آن است که با, و باید مورد بحث از نظر لحظه ای. ناوگان عبور از سرعت آن و سرعت تلونیوس مانک است: “من گذاشته و آن را به آن را انتخاب کنید” استفاده از حاشیه و پرانتز در آن جهش. او به من فهماند که چگونه به طور کامل زمانی که عمل نوشتن باید. کرواک است بروید-برای-این نویسنده و نه یک پازل-paster. او را از کلاس کار-عامیانه به بستری هموار برای نخبگان از آکادمی و جایزه هیچ careerist از هر گونه برنامه ریزی شده و یا عملی مرتب کردن بر اساس. او مناسب نیست و او هرگز نمی خواهد. در اینجا (U. S. A.) او فکر می کردم اگر در همه به عنوان یک نوع از خالص اقرار و یا جامعه شناختی کنجکاوی در جای دیگر (مثلا فرانسه) او را حتی نمی شود به طور جدی به عنوان یک هنرمند (مرتب کردن بر اساس از روز دوم “قرمز هندی”). به نظر من او شامل و یا حداقل نشان می دهد همه چیز را من همیشه می خواهید و یا فکر می کنم برای انجام این کار در یک کتاب. برای آن همه چیز در مورد آزادی در نهایت به هر حال ؟

بیش از 600 صفحات یکی از لذت بردن از کشش از طریق تمام broodings واکنش خشم و glees از کسانی که سال های مندرج تأملات و exasperations از bared روح و ذهن-چشمک می زند هیچ وقت به می گویند هر راه دیگر. دسترسی به کتاب در طول در حال حاضر مکان کرواک در این شرکت از آن دسته از نویسندگان که حجم نامه ها ممکن است خواندن مستقیم از طریق با سود به عنوان تکمیل کار خود را. فلوبر Rilke, بکت (به عنوان بدون شک نشان داده می شود هنگامی که نامه های خود را به توماس McGreevey منتشر شده در تاریخ و زمان آخرین), H. P. Lovecraft, و اخیرا ویلیام باروز آمده به راحتی به ذهن است.

بخش عمده ای از این نامه در این دو جلد از دوره: اواخر 40s به اواسط ’50s خود را شدید ترین نوشتن سال حدود سه چهارم از عمده کتاب تشکیل شده و سپس. اصلی خبرنگاران اینجا بودن آلن گینزبرگ نیل Cassady جان Clellon هلمز, کارولین Cassady خود ویرایشگر مالکوم کاولی و ادبی عامل استرلینگ خداوند. متاسفانه از دست رفته حروف به اد سفید خود دنور معمار اچ (فقط یکی قبلا منتشر شده است) مکاتبات با شروع در اواخر 40s و در ادامه به پایان کرواک زندگی. من به یاد بیاورید سفید گفت: در جاده کنفرانس در بولدر 1982 که او تا به حال یک کتاب بزرگ از حروف از جک همه آماده رفتن اما تا کنون نمی توانستم با سر اشاره از جک بیوه برای ادامه (50 صفحه انتخاب این حروف فقط به نظر می رسد در این زمان موضوع میسوری نقد و بررسی).

در اینجا او در برخی از اولین حروف (1941) استدلال خود را جدی youngman خود از آرمان گرایی و طرح خود ثابت قدم مادام العمر برگزاری به رویاها جوان (بعد در سال 1955 به گینزبرگ “آیا شما به یاد داشته باشید شما بچگی نگرانی بیشتر است؟”). “من مسافرت مفتی خانه پنج شنبه (6) معمولی و شاعرانه” با “هیچ درخت به آواز خواندن برای من است.” و در سال 1943 “من ابداع طرح های جدید برای زندگی من” (به طوری که بسیاری از طرحs در سراسر این نوشته). و در حال حاضر “من شده اند به شعارهای نفرت — و یا تلاش در آن — چرا مردان تدبیر راه های جدید ارتباطی?”

در تابستان سال 1949 (پس از اتمام Wolfean تحقیقات از شهر و شهرستان) او می نویسد: از دنور تمام عیار نامه به هلمز که محدوده از گزارش در مورد کابوی خانواده ها مشاهده تمام کلاس-C وسترن و “در مکالمات خود آنها به طور مستمر را اشاره به” روی ” و “دیل ایوانز… فقط به عنوان ما را در اشاره به داستایفسکی و Whittaker اتاق” به اعتقاد خود را در “تند کامیون جایی که من لازم نیست که هر چیزی را توضیح دهد و که در آن هیچ چیز به توضیح است تنها واقعی واقعی واقعی را ببینید؟,” در نهایت به buddyhood لوول برگزاری یک kiddie مسابقه بوکس که در آن یک صدای مصنوعی (B-a-a-a-a-a!) از preround زنگ ثابت می کند کامل و بی خردی از همه چیز از شکسپیر و سلین به “تمام من جدی معابر در در جاده ها.” این ضروری است متن هم در اینجا! در واقع وجود دارد یک Melvillean بسط در جاده ها (یکی از بسیاری از جاده ها نسخه) به نقل از یک نامه به مدرسه جدید خود را پروفسور البرت Lenrow همان سال پر از خطوط مانند “البته مردان در بستر فراموش رشد مناقصه و پر از تعجب برخی از کودک-درک دزد خود را با چکش آهن عقل,” “لرزش با لرزش حرکت زمین آنها می تواند احساس رغم جراحی و کنار گذاشتهشدن تعلیق” (به مردان در زندان هستند). و در تمام طول اواخر قرمز نور بعد از ظهر “همیشه یک نماد برای من از دوران کودکی من solitariness” و از او تولد که eventuates به قرمز neons از شنبه citynight منبع رمز و راز و بلوغ به مرکزی برای چشم انداز خود را.

از نوامبر سال 1950 به ژانویه سال 1951 وجود دارد یک اجرا از حروف برای نیل Cassady که شامل تقریبا تمام 60-صفحه رمان جایی که شما او را تمرین و تکرار از کودکی حافظه در لوول زمان و البته با پسوند حاضر مذهبی و جنسی خیلی از نوشتن آمده است. این کتاب ارزشمند است فقط برای تو-عملکرد این.

از طریق تمام این نامه ها او مبارزه کردن فقط به آنچه که “داستان” و آنچه در آن ممکن است به سادگی به “گفتن” و چقدر از همه این است که رویا یا واقعیت آن است-به یاد ؟ پیشرفت های او در حافظه-نوشتن در نهایت منجر به استفاده از یک خط به طوری کششی آن می تواند واکنش نشان می دهند در سرعت به کوچکترین تغییرات در حافظه-آکورد او باد خود را در حال حاضر-زمان ملودی بیش از. او به توسعه یک غریزه فقط برای آن کلمه نزول به دورترین پس زمینه و آنهایی که آوردن نوشتن راست به سطح در حال حاضر. “مانند پروست” اما آمریکا تا سریعتر “بیشتر فوری و جالب است.” و به طور کلی نوشتن یک “زمان واقعی” احساس من گاهی اوقات فکر می کنم تنها gonzo نویسندگان (R. ملتزر در Gulcher اوج هانتر تامپسون در Nixon نوین) واقعا برداشت ، به این معنا که بیش از حد شما می تواند نوشتن در مورد هر چیزی مهم نیست چه با وسعت کرواک را دیماه خط. چیزی است که همه شاعران سرعت در سراسر زمان را رها آف به خوبی می دانم.

عصبانی بیهوده گویی نامه به Ginsberg, اما واقعا به همه در کرواک نوشتن عرصه در آن زمان (اکتبر 8, 1952) به عنوان یکی از نمونه طغیان نویسنده درد در ادبیات. او پس مانند Céline او دوست داشت اینجا. بدون توجه به اختلال روانی در سطح روح او باقی می ماند و روشن است. انفجار اتفاق می افتد و سپس پاک می کند. آن را به حال شده است به عنوان هولمز می گوید: “بیان درد موضعی” و “هیچ خیری در او نیست.” یک ماه بعد او در حال نوشتن به آلن “شما بسیار خوب به درک نوشته های من. من احساس افتخار.” و صحبت از جان هولمز وجود دارد یک احساس خاص در جک نامه به او یک مناقصه فصاحت مشترک جاز و bookly نگرانی و نوشتن-دوستان توجه. از حرف (متاسفانه نمی های موجود در این مجموعه) به هولمز (ژوئن 1952) که حرکت از تفکرات در رمز و راز از دکتر Sax جهان از طریق exigency گلایه از نویسنده زندگی و نتیجه گیری موازی خود را با ویلهلم رایش سرنوشت (“او خواهد مرد در رسوایی فقر و تنهایی. آن را به من رخ می دهد.”) بعد از آن نامه ای که در آن او آمده “جان — لطفا بمانید دوست من از طریق زندگی در آن خواهید بود و تاریک” شما احساس احساسات قوی از رفیقانه ثبات (همچنین در دوستی خود با اد سفید در غرب).

در ژانویه سال 1953 او اعلام کرد برای نیل Cassady “در مکزیک پس از شما در سمت چپ من در 5 روز نوشت, در فرانسه, یک رمان در مورد من و شما هنگامی که ما کودکان و نوجوانان در سال 1935” — “این راه حل در جاده ها و توطئه های همه اونا.” من باید این کتاب! گاهی اوقات در این نامه کرواک را نشان می دهد نام ناشناخته کار (مانند “شب طولانی از زندگی” این ابله کریسمسو یا خود را نگه دارید تا شاخ بالا) ساخت شما تعجب می کنم و صبر کنید. آیا این باقی می ماند جداگانه آثار تکمیل شده یا نه, و یا آنها گیرند به بعد کتاب هایی که ما می دانید ؟ من آرزو می کنم منشور حال مشروح برخی از این مرموز اما مسائل عملی است.

شکسپیر می رسد به عنوان به خوبی او کمین در کرواک خط بیش از کتاب به هر حال کیفیت کمی متوجه منتقدان nod. یک سال 1956 نامه به شاعر فیلیپ واندن “در زمان شکسپیر آنها نمی دانند چه سرگذشتی ناتورالیسم بود و به خوبی برای ما نمی دانم چه خود به خود نوشتن است… چه چیز دیگری می تواند شما تف چهارم سال. هوش ؟ در گوشت در بسته های گوشت? در لايه? در شک در باقلا سبز-گلدان در قلاب و پای و ahems و سوراخ می شود ، در hems و haws?” در اینجا او شده است خواندن این برد در حالی که نوشتن سند چشم انداز از جرارد, نفوذ به خصوص قابل توجه وجود دارد. آن را به خصوص Henry V? در اوایل نامه به Ginsberg او نقل قول شده از بازی “[w]شلنگ خون است fet از پدران جنگ-/اثبات!” و سپس اظهار داشت: “wottaline!” او مقاله “شکسپیر و خارجی” (که در خوب و دیگران) باعث می شود ساده خود خویشاوندی در خطوط مانند “نوشت: در یک الهام عجله آنچه که او بلافاصله شنیده صدا-دانا در حالی که خود را steeltrap مغز نگه داشته بستن بر ضرورت طرح و شخصیت در دریا که از ژیان انگلیسی که بیرون آمد از او.” فصاحت. و به Ginsberg re Howl “اولین اسپوت تنها فواره بقیه زمان را خسته شیر آب.”

می شود آن را بشدت آشکار به عنوان این نامه را از طریق بسیاری از مراحل در جاده تجدید نظر است که این کتاب شد و در بسیاری از سخت دنیا راه های عبور خود را به یاد. مجبور یا با خود چراغ و یا فشار از کتاب خود را-آسیاب سردبیران به بازنویسی آن در بسیاری از مواقع او تا به حال برای ایجاد سند چشم انداز از کودی (با استفاده از بسیاری از مواد مشابه) برای دریافت برخی از پشت خود را به عقب بر گردیم به خود جریان توسعه نوشتن با خیال راحت به دور از برش کوکی از صنعت است. همه را از طریق اوایل ’50s شما آنها را ببینید خوشتون او را به درهم و برهم کردن کامل خود کتاب با هم و ایجاد یک “فروشنده” او به درستی رد (“I dont care”). به استرلینگ خداوند ژانویه سال 1955 “چاپ و نشر به من (بزرگ نوع مانند شهر و شهرستان) است که مانند یک تهدید بر سر من.” 15 آوریل سال 1955 به نیل Cassady “برای بقیه زندگی من, من خودم اختصاص به عظیم هنری کارگر, برای بهتر یا بدتر, I dont give a fuck که آیا این من به ارمغان می آورد ثروت یا هیچی… این کار خود را, من می خواهم, می خواهم برای دیدن دستور جملات تایپ شده شسته و رفته در کامل صفحات تحت یک نرم لامپ وحشی نثر توصیف جهان به این مسابقه از طریق مغز من و یک بار…” اما آنها نگه داشتن فشار دادن و تلنگر, و او با عجله در سراسر اجازه جمع آوری امضا از تمام افراد در جادهحتی اگر او می خواهم مدت طولانی از تغییر تمام نام خود را (بود و افترا بسیار آسان تر برای اثبات در آن سال ها؟). سپس در نامه ای به استرلینگ خداوند (اکتبر 1956) دوباره یک درخواست که او را “تغییرات جزئی در سراسر” (چه زشت تهدید عبارت!), این بار در این Subterraneansاو می گوید: “من فقط می خواهم به استرس است که… ما نه جرات لمس ریتم که نثر و کسانی که جملات من فرض کنیم که آنها می خواهند به حذف کلمات نامناسب من را جایگزین آنها را با کلمات مشابه صوتی ریتم. من نمی خواهم تکرار عنوان در مورد ‘شهر و شهرستان,’ اجازه دادن به یک ویرایشگر تغییر خوب کتاب بزرگ به متوسط کوتاه تر کتاب است.” “به همین آلن ‘دکتر ساکس’ استاد قطعه به عنوان آن می ایستد و سند چشم انداز از جرارد’ مناسب به عنوان آن می ایستد. به عنوان آن می آید پس از آن جریان و این که ادبیات در آن دارند.” “من شده است از طریق هر تصور رسوایی در حال حاضر و بدون رد و یا پذیرش توسط ناشران می توانید تغییر دهید که افتضاح نهایی احساس مرگ — از-زندگی-که-توسط-مرگ.” چگونه مانند یک چاقو به قلب و سپس نظر نهایی خود را از این نامه که: “عزیز استرلینگ ببخشید اعتقادات من.”

اما او پس از آگاهی از توانایی های خود و موفقیت همیشه. حتی به نزدیکترین دوستان خود را quibbled بیش از هر پیشبرد: “بسیاری از مردم می گویند من نمی دانم آنچه من انجام می دهند اما البته من انجام دهد.” هر بار که او می آید تا با یک کتاب جدید “آنها بازگشت و شروع به در, دوباره گفت:” او نمی داند ” اما پس از آن ثابت می شود همه را دوباره و دوباره با فاجعه خسته کننده نظم البته من می دانم آنچه من انجام می دهند.” این دردناک است به درک که به عنوان جک آویزان کردن از طریق اوایل دههی 50 در ادبی میله از شهر نیویورک با نویسندگان که به طور منظم آزار او را برای عدم موفقیت شاید نیم دوجین مردم بود که تا کنون خوانده زیبایی او می خواهم در حال حاضر نوشته شده است اما هنوز منتشر نشده و بنابراین قادر به دیدن او در نور واقعی. به فیلیپ واندن, مارس 1956 “من شگفت زده هستم شما اصلا به نظر می رسد به درک که من در حال حاضر نوشته شده است بسیار من می ترسم برای رفتن برای ترس از یک کیسه باد” — “بزرگ lifework در حال حاضر انجام شده” — “به طوری که من واقعا خسته پیر نویسنده در حال حاضر و من شگفت زده است که هیچ کس آن را می داند به جز احتمالا آلن و لی و کولی و ژیرو.” و همان سال به استرلینگ خداوند “من فقط به خاطر تبدیل کردن نسخه های خطی مانند یک ماشین/ و آنها فقط پرواز به دور باطل…/آنچه نویسنده می تواند این را و نه دیوانه/مانند من در مورد به انجام?/آن در جریان بوده است در چنین مدت زمان طولانی/به نظر نمی رسد مانند/اتفاقی غفلت کنه.” چه وحشتناک است که او این را می دانست.

این مجموعه به پایان می رسد در لولا از سال 1957 سال در جاده ها’s نشریه و ارسال مقاله به آمریکا mad تجاری قضاوت من اندیشیدن آستانه آن بررسی برای اولین بار از زمانی که به عنوان جویس جانسون بنابراین کاملا و terrifyingly قرار می دهد و آن را جزئی از شخصیت “جک وضع مبهم برای آخرین بار در زندگی خود را. زنگ تلفن او را بیدار کرد صبح روز بعد و او معروف بود.” بعدی حجم کرواک نامه نشان خواهد داد که چگونه او رفت و با این وجود به شوک و blear.

وجود دارد برخی از مشکلات با این نسخه که من به ذکر است بسیاری از نیاز به انجام تنها با آنچه در ان منشور تصمیم به حذف از این نامه ها. وجود دارد با تعداد 171 حذف بیش از 600 صفحه از متن و عنوان این شکاف نصب شده تا بیش از من خواندن از طریق کتاب من آرزو می کنم که منشور داده بود خواننده برخی از نشانه ای که به ماهیت هرس. در واقع من فکر می کنم او مدیون خواننده چنین توضیح. به عنوان بسیاری از نامه ها که به نظر می رسد که قبلا ظاهرا در تمامیت خود را (یا حداقل بیشتر به طور کامل), من قادر به مقایسه متون و می تواند کمی قوام و یا به دلیل در حذف. گاهی اوقات آنچه که او ممکن است در نظر گرفته بلاعوض توهین به یک شاید هنوز هم زندگی فرد حذف شده است در حالی که دیگری چنین اظهار شده است در سمت چپ ایستاده و گاهی بعد از آن در همان نامه و حتی اشاره به همان فرد (!). پس از آن وجود دارد بی آزار دهنده شکاف در نامه ای به Ginsberg در مورد سفر به شاعر فیلیپ Lamantia “اما من نا امید شده بود در نیل که شب برای حداقل حفاری (…).” بسیار کمتر خسته کننده اگر او تا به حال سمت چپ تمام گذشت ؟ او پاره عالی اجاره در “تند کامیون” نامه ای به هلمز, ترک کردن کل حيرت آور “آمریکا یک سرزمین مصر در بخش” و دیگران از جمله خود بزرگ اظهار نظر در مورد چگونه “خط تقسیم بین جدیت و unseriousness تقریبا ناشناخته است و جایی است که ما دانش را از گل.” در بودایی, دانلود آموزش نامه به گینزبرگ عبور از چندین صفحه از منافع بزرگ در مورد کرواک را دستکاری مسیحیت و بودیسم از دست رفته است یک دستی حذف به ظاهر با یک چشم به کمی بیش از محدودیت فضا. این نوع از عمل جراحی (در ترکیب با notational خطاها مانند منشور را جابجایی از خود “شنبه شب قرمز Neons من فکر می کنم از شکلات جعبه های آب نبات در داروخانه ها” در اوایل کافه تریا-طرح بخش از سند چشم انداز از کودی به جای که در آن تعلق دارد در بعد “نئون قلب از شنبه شب” بخش یکی از سرچشمههای کار خود را) این همه به من می گویند می شود حتی بیشتر نگران کننده در نور از شایعاتی که Sampas خانواده دیکته قابل توجهی سانسور نامه ها قبل از انتشار. آیا این درست است یا نه این کتاب به عنوان آن می ایستد خیانت جنس بنجل درمان از یک مرد که معتقد بودند در پنهان کردن چیزی و که بیانیه “چه مرد ترین آرزوها برای پنهان کردن تجدید نظر و سازمان ملل متحد می گویند دقیقا همان چیزی است که ادبیات انتظار و خونریزی برای” زینت, ژاکت کپی از این حجم.

وایکینگ نرم… تصویر من است از فرانک سیناترا درست کردن اتوبوس از جنگ در برخی از در حال اجرا در آمد; او طول می کشد و آنها را از کیسه duffel و در اتاق مبله و مکان آنها را در یک خط در کمد بالا همینگوی و فاکنر دوس پاسوس ولف او برای رفتن به یک رمان نویس و همه نشان می دهد. پس از آن است که برخی از عدالت است که جک کرواک است که در نهایت شامل شدن در این شرکت تنها غم انگیز است که این اتفاق نمی افتد در طول عمر خود یک شانس برای وجود خارجی خود را از غرور و افتخار است. منشور انتخاب کرده شاید محبوب تر از دو آشکار طرح برای سازماندهی یک خواننده زمانی سری از گزیده ای از داستان زندگی خود را به عنوان داستان تخیلی در کتاب است. در حالی که این ممکن است آسان تر در خوان من فکر نمی کنم آن را در خدمت کرواک را به عنوان به خوبی به عنوان یک سفر را از طریق تغییرات در نوشتن زندگی تاسیسات یک نویسنده نتیجه نشان از آنان به عنوان تاریخ از ذهن. اواخر جان Clellon هولمز به چه کسی این حجم اختصاص داده شده است و می شود که اعتباری برای منشاء این ایده از یک کرواک خواننده (با جک تصویب) به نظر می رسد که تکیه به سمت این دومین سازمانی روش. در در جاده کنفرانس در سال 1982 او گفت: “اگر شما با خواندن این کتاب در دنباله ای که در آن نوشته شده بود و سپس شما در حال تماشای تکامل از نویسنده آگاهی آن را به عنوان تغییرات در زمان واقعی است.” به نظر من (شاید تعصب من به عنوان یک نویسنده؟) که وجود دارد این است که غنی تر و تمرکز ارائه شده در به دنبال در زندگی جزئیات از طریق جانشینی نوشتن اعمال حرکات یک تعمق آگاهی به جای مخالف روش دیدن نوشتن همیشه از نظر بیشتر “خواننده پسند” زندگی-داستان روش. آن را به عنوان اگر منشور تلاش کرده است به نیشگون گرفتن و کشیدن کرواک را در آخر تبدیل شدن به طرح محور نویسنده که منتقدان از وقت خود را تحقیر او را برای بودن به ضرر پیچیده تر و عجیب و غریب از جک کرواک قابل مشاهده در سفارشات خود را از نوشتن زندگی است. طرح پس از همه بود نه مرکزی به هدف خود اما خاطرات شخصیت و مقام و چیزی بودند. آن را کاملا بیش از حد ساده به این نتیجه, به عنوان منشور می کند که “او در نظر گرفته خود را قدیمی و از مد افتاده قصه گو.” دیدن 1954 نامه به سردبیر رابرت ژیرو: “من در حال حاضر رفتن به تلاش برای نوشتن خالص روایت… اما جدید روایت ناخواسته ored از پایین از ذهن orgasmically عجله از مرکز خارج است.” که نگارنده نه تنها خود را, اما آن را به شدت نشان می دهد (در زمان واقعی) چگونه ذهن خود را پیچیدگی هرگز به او اجازه دهید برای حل و فصل “داستان است.”

یک جایگزین ترتیب با توجه به سفارش از نوشتن نیز جلوگیری از بی دست و پا عقب-of-the-اتوبوس بخش در اینجا با برچسب “در بودیسم” “در Bop و ضرب و شتم نسل” یا “شعر است.” (بیا! کل پروژه بود شعر است.) چقدر با شکوه تر معماری ممکن است به نظر می رسد با شروع با یک بخش از خود را اولین رمان دریا برادر من است (آیا این مقاله هنوز هم وجود دارد؟), و حرکت را از طریق برخی از گسترده خود را Wolfean خروس بزرگ, از مارتین خانواده و سپس به انتخاب از اوایل در جاده های خطی (چرا منتشر نشده منابع نمی آورد به یاد اینجا ؟ نه املاک اجازه؟). یک توالی از جاده تغییرات ممکن است نشان داده اند برخی از قابل نوشتن اختلاف: Melvillean نسخه ذکر شده در بالا ، (در واقع مجموعه ای از همه در جاده های خطی در جهت از خود نوشتن را مطالعه مفید حجم à la زباله زمین و یا فریاد زدن.) سپس به سند چشم انداز از Cody و دکتر Sax عملا به طور همزمان (خورشید قرمز از تولد او خاطرات پیشرو یکپارچه به نئون قرمز قلب خود را بالغ ماجراهای) “این راه آهن زمین” را در تمامیت آن و در طریق سوم شخص framings از مگی کتاب Dostoyevskian اکتشافات از این Subterraneansو آغاز “بلوز” توالی (“سان فرانسیسکو, بلوز” Mexico City Bluesو فراتر از آن). چرا همچنین شامل بخش هایی از برخی از دارما در تصویر خود را جدی بودایی منافع است ؟ سپس برخی از فصل از سند چشم انداز از جرارد قرار است در کنار او “شکسپیر و خارجی” مقاله به نمایش شکسپیر زبان اثر در نوشتن جرارد. پس چگونه در مورد برخی از “برکلی بلوز” ایستاده در کنار برکلی بخش از ویرانی فرشتگان شامل جک و فیلیپ واندن? به علاوه , پیر, فرشته, نیمه شب در کنار “کتاب طلایی ابدیت” (هر دو نوشته شده و در همان نوت بوک). پس شاید کامل جلو و من دیزی روایت و به دنبال آن برخی از بزرگ “سفر به اروپا” sadnesses منجر به crack-up نوشتن Big Surبعد از شجره نامه نگرانی از Satori در پاریس و “در میان ایروکیز” و انعقاد در “هیچ چیز از آن آمد” darknesses از غرور از Duluoz. همه مربوط, نامه های کوتاه, اشعار و نوت بوک, نوشته های پراکنده. نه بیش از حد یدکی جایگزین طراحی ؟

دوباره به اندازه کافی وجود دارد درهم و برهم اشتباهات در سراسر تفسیر او به افزایش شدید شک و تردید به درجه ای از منشور تعهد به تحقق کرواک را نابغه است. اما آنچه واقعا به من بود یک پاساژ در “مقدمه” جایی که او موفق به نوعی به معمولی توهین هر دو کرواک و خوانندگان خود را. در اینجا چیزی است که من معنی: “شاید شاعرانه عدالت است که تعداد کمی از کرواک را خوانندگان می توانند ادعای به پایان رسید تمام کتاب ساخت تا خود را Duluoz افسانه است.” (او قبلا ذکر فیلیپ واندن عنوان کرد و گفت که جک هرگز به پایان رسید خواندن پروست را یاد چیزهایی که گذشتهاما چگونه می تواند او احتمالا می دانید و یا ادعا می کنند چنین شکست در بخشی از کرواک را خوانندگان?) “همانطور که با پروست وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از کلمات” (در جویس بیش از حد ، و نمی Coltrane بازی کسانی که بیش از حد طولانی تکنوازی? و…. و…. و غیره.). “این است که زمان را به نشستن و شخم زدن از طریق [من تاکید] ده ها کتاب شامل کرواک حماسه?” که شما باید بپرسید ؟ تنها کسانی از ما که نمی توانستم صبر کنید پس از خواندن در راه رفتن و خواندن همه از کار خود را (و هر کتاب چند بار) و هنوز هم نمی توانید صبر کنید برای منتشر نشده بقیه از آن منتشر می شود برای ما که همیشه گنج شیفتگی ما با تمام جنبه کرواک که جان و حواس و کار تبدیل شده اند با درخشندگی و بنابراین لازم نیست آن کاهش می یابد وجودي یا قاب در سردی, که خواندن به هر حال برای رسیدن مستقیم نشئه ارتباط و نه به اشغال برخی از عقب از انتزاع که عشق و احترام او را بدون رزرو بدون نیاز به دخالت و یا قضاوت در, و چه کسی او را به طور جدی در کل به عنوان با شکوه هنرمند است که او باقی خواهد ماند.

“Ah me, جان, اما, اما, اما آن را تمام خواهد شد در عشق من به شما قول می دهم. یکی دیگر از نامه به شرح زیر است. چون من کاملا خسته. شیرین جان. به زودی. منتظر بعدی من نامه نوشتن…. ببخش — به — گریه — صبر — جک.” ■

جک کرواک: انتخاب حروف 1940-1956
ویرایش توسط ان منشور

وایکینگ $29.95

قابل حمل جک کرواک
ویرایش توسط ان منشور

وایکینگ $27.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>