جیکوب بلیک از بیمارستان برای هواداران پیام می فرستد

جیکوب بلیک – مرد سیاه پوست که ماه گذشته هفت بار توسط یک افسر پلیس سفیدپوست در ایالت ویسکانسین آمریکا مورد اصابت گلوله قرار گرفت- گفته است که در ویدئویی که به صورت آنلاین منتشر شده است، درد مداومی دارد.

آقای بلیک، که خانواده می گویند، ممکن است اکنون از کمر به پایین فلج شود، همچنین یک یادداشت امیدوارکننده زد و گفت که «زندگی بسیار بیشتری برای زندگی وجود دارد».

این جوان ۲۹ ساله در حالی که دستگیر می شد هفت بار از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

این حادثه اعتراضات مربوط به نژادپرستی و وحشیگری پلیس در آمریکا را دوباره شعله ور کرد.

برخی از اعتراضات در کنوشا، شهری که آقای بلیک در آن تیرباران شد، به خشونت گرایید و دو نفر کشته شدند.

تحقیقات در مورد تیراندازی آقای بلیک همچنان ادامه دارد.

در همين حال آقای بليک در دادگاه حاضر شده است و به اتهامات جنائی که پيش از تيراندازی در روز جمعه مطرح شده است، گناهکار نيست.

آقاي بليک چي گفت؟

در ویدئویی که وکیل خانواده اش به توییتر ارسال کرده بود، آقای بلیک – که هنوز در رختخواب بیمارستانش بود – از دردی که رنج می برد صحبت کرد.

“هر ۲۴ ساعت یک بار درد است، چیزی جز درد نیست. نفس کشیدن درد می کند، خوابیدن درد می کند، حرکت از پهلو به پهلو درد می کند، خوردن درد می کند.»

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

او با کلیک بر روی انگشتانش می گوید: «زندگی شما و نه تنها زندگی تان، پاهایتان، چیزی که باید در زندگی به اطراف و جلو حرکت کنید، می تواند اینطور از شما گرفته شود.»

او افزود: «به هم بچسبید، مقداری پول در آورید، همه چیز را برای مردم ما در آن بیرون آسان تر کنید، مرد، چون زمان زیادی وجود دارد که هدر رفته است.»

تیراندازی چگونه رخ داد؟

یک افسر پلیس در حالی که سعی می کرد او را دستگیر کند در حالی که سعی می کرد سوار ماشینی شود که سه فرزندش در آن نشسته بودند، به آقای بلیک شلیک کرد.

آقاي بليک وقتي تير خورد مسلح نبود اما يه چاقو بعدا ً توسط تحقيقگران توي ماشينش پيدا شد

چيزي که ما در مورد تيراندازي جيکوب بليک ميدونيم

ویدئوهای این تیراندازی که به صورت آنلاین آپلود شد، مجموعه ای از اعتراضات را در کنوشا برانگیخت که در نقاطی به خشونت گرایید. دو معترض در میان غارت ها و خرابکاری های گسترده کشته شدند. يک جوان ۱۷ ساله به اتهام مرگ متهم شده است.

هر دو رئیس جمهور دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری از آن زمان به این شهر سفر کرده اند.

آقای بايدن تلفنی با آقای بليک صحبت کرد و با بستگانش ملاقات کرد. او خواستار دستگیری افسری شده است که از پشت به او شلیک کرده است.

رئيس جمهور با خانواده آقاي بليک ملاقات نکرد و گفت به خاطر اينه که اونا ميخواستن وکيل ها حاضر بشن

شما همچنین ممکن است علاقه مند به:

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر