ژاپن راه اندازی تعجب آتش بازی به روح بلند همه گیر در میان

آتش را روشن آسمان در سراسر ژاپن در نمایش به روح بلند در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

نشان می دهد که برگزار شد در مکان های مخفی هر مدت پنج ساعت از 20:00 به وقت محلی (12:00 BST).

سازمان تنظیم محدودیت زمانی برای صفحه نمایش برای جلوگیری از جمعیت جمع آوری است.

در ابتدا آنها گفت: زمان و تاریخ این رویداد را نمی توان نشان داد اما بعد معکوس البته تصمیم گیری ناگهانی آتش بازی نشان می دهد می تواند باعث پریشانی به برخی از.

پر کردن آسمان با پشت سر هم از نور و آتش بازی به طول انجامید طولانی به اندازه کافی برای کسانی که نمی دانم در مورد آن در پیشبرد برای مشاهده آنها را از خیابان و یا در خانه های خود.

هنوز آتش بازی هنوز درو متوسط جمعیت در مکان. در پایتخت توکیو مردم دیده می شد به تماشای نمایش در نزدیکی رودخانه تاما قبل از متفرق زمانی که آنها بیش از.

“من تا به حال حدس بنابراین من آمد در اینجا” یکی از تماشاگران Yukiji کوشیرو, گفت, ژاپنی, روزنامه Mainichi Shimbun. “حتی اگر آنها می گویند این یک راز وجود دارد بسیاری از مکان هایی که آنها می توانید راه اندازی آتش بازی.”

ده ها تن از اتش بازی سازان در سراسر کشور درگیر شدند در سازماندهی هماهنگ نمایش یک پروژه به نام “تشویق Hanabi”.

آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور زیرا بسیاری از سنتی جشنواره لغو شده اند و یا به تعویق افتاد با توجه به همه گیر.

به تعویق افتادن توکیو 2020 المپیک بود که ضربه ای بزرگ برای صنعت ترک صنعتگران قادر به فروش آتش بازی آنها تا به حال ماه را صرف ساخت.

یکی از صنعتگران 38 ساله Kouhei Ogatsu گفت: فشفشه صنعت بوده و بحث در مورد راه هایی برای تشویق یک جامعه “خیلی تغییر توسط coronavirus”.

“از لحاظ تاریخی آتش بازی در ژاپن راه اندازی شده است به دعا برای ریشه کن کردن آفت و برای کنسول روح مرحوم,” او گفت: AFP news agency.

نوشته پیام دعا برای پایان همه گیر شد متصل به برخی از Mr Ogsatu را از آتش بازی.

شرکت خود را راه اندازی نزدیک به 100 آتش بازی از چهار مکان در سراسر شرق ژاپن است.”البته من فکر نمی کنم coronavirus را ناپدید می شوند با آتش بازی ما. اما ما می خواستیم به انجام این کار و امیدوارم که چیزی خوب خواهد آمد از آن,” او گفت:.

ماه گذشته ژاپن برداشته آن وضعیت اضطراری پس از سقوط مشخص شده در coronavirus موارد است.

نخست وزیر ژاپن از مردم خواست تا “بیدار و هوشیار” و اتخاذ “زندگی جدید” برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

  • چرا هیچ coronavirus تست در ژاپن ؟
  • درسهایی از هوکایدو بازگشت به ویروس مستند

ژاپن مواجه اوایل انتقاد خود را برای دست زدن به این ویروس اما به نظر می رسد در حال حاضر برای اجتناب از یک بیماری همه گیر در مقیاس است که دیده می شود در ایالات متحده آمریکا, روسیه یا انگلستان.

این کشور ثبت کرده است 16,787 عفونت و 899 مرگ و میر تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de