ژاپن وعده به سهولت بدون محدودیت در ورود ساکنان خارجی رشته در خارج از کشور

کارل دادگاه گتی ایماژ

مردم راه رفتن را از طریق Shibuya در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 در توکیو.

توکیو — ژاپن نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه گفت که ژاپن را به تدریج آغاز خواهد شد اجازه می دهد هزاران نفر از ساکنان خارجی که رشته شده اند در خارج از ژاپن حق بازگشت آنها ارائه تست برای covid-19 قبل از ورود.

اما آبه نمی نشان می دهد که این روند آغاز خواهد شد حتی به عنوان ژاپن در معاملات با افزایش موارد تایید شده از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

این خبر به دنبال ماه به طور فزاینده ای از جان گذشته درخواست از رهبران کسب و کار و ساکنان خارجی که ممنوع شده از reentering این کشور از آوریل — ظاهرا به دلیل آنها می تواند حمل coronavirus — در همان زمان به عنوان اتباع ژاپنی در خارج از این کشور شده اند مجاز به بازگشت.

به منتقدان این سیاست آن بود که یکی دیگر از ضربه به “با نام تجاری ژاپن” و این کشور در تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد خود را به عنوان هاب منطقه مالی.

[ژاپن چهره سربازان ارتش در covid-19 موارد اما هیچ اراده سیاسی برای بازگرداندن مستندات]

ژاپن است که به تنهایی در میان در گروه هفت غنی کشورهای صنعتی در تمايز بين ساکنان و اتباع در این راه و رهبران کسب و کار از ایالات متحده و اروپا پیوست روز شنبه به شدت بهم زدن محدودیت.

وجود دارد حدود 2.8 میلیون خارجی زندگی در ژاپن یک کشور بیش از 126 میلیون نفر است. بسیاری از خارجی ها به طور موثر منع از ترک — دانستن آنها نمی تواند به عقب به جز در زمینه های بشردوستانه مانند حضور در یک مراسم تشییع جنازه.

سفر مستند از آوریل

آکیو کن

خبرگزاری بلومبرگ

اجتماعی فاصله نشانه نشستن بر روی نیمکت در فرودگاه ناریتا در ژاپن است.

آبه تصمیم گیری زمانی که آن را اجرا می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد 88,000 رشته در خارج از کشور که در سمت چپ قبل از آوریل 3 شانس به تدریج بازگشت. اما آن را در اطراف 12,000 افرادی که چپ ژاپن پس از آن تاریخ هنوز گیر در خارج از کشور, ژاپنی رسانه ها گزارش دادند

“این شمار یک مانع جدی برای بسیاری از اعضای ما و خانواده خود را برای زندگی خود را در ژاپن و قطعا برای انجام کسب و کار در ژاپن” کریستوفر LaFleur رئیس اتاق بازرگانی آمریکا در ژاپن (ACCJ) در یک نشست خبری گفت. “واقعا وجود دارد به نظر نمی رسد منطقی پایه و اساس علمی برای حفظ این سیاست است.”


[ورزشکاران در ژاپن رنج می برند گسترده سوء استفاده گروه ناظر می گوید]

منتقدان از ژاپن در مرز مستند ادعا آن است مجازات بسیار خارجی که سرمایه گذاری کرده اند زندگی خود را در ژاپن ساخت آنها احساس به عنوان اگر تعیین شده به طبقه دوم وضعیت.

که یک احساس در حال حاضر در بسیاری از مدیران ذهن پس از دستگیری صنعت خودرو اجرایی Carlos Ghosn سال گذشته با بسیاری از اعتقاد او دریافت شدیدتر درمان از ژاپن در سیستم عدالت از اجرایی محلی را بهآنها. Ghosn بعد به حال خود قاچاق به خارج از کشور به لبنان.

‘یک چاره اندیشی موقت’

“آسیب در حال حاضر انجام شده است” گفت: مدیریت مشاور راشل Kopp با اشاره به ورود محدودیت. “این رفته برای یک زمان بسیار طولانی است که با ارسال یک پیام منفی برای کسب و کار خارجی و ساکنان — که ما فقط یک چاره اندیشی موقت است.”

مایکل Mroczek رئیس تازه شورای کسب و کار در ژاپن گفت: در یک نظرسنجی از 376 شرکت های عضو بر داشت که 85 درصد بوده و به طور مستقیم تحت تاثیر ممنوعیت سفر در حالی که 44 درصد متحمل ضرر و زیان مالی.

در حالی که مردم ژاپن به طور کلی قادر به سفر به اروپا و ایالات متحده آمریکا و آلمان خواستار روابط متقابل و ممنوع مردم ژاپن از ورود.

آن را نیز عمیقا مضحک زمانی که ژاپن صرف میلیون ها دلار در تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی نیروی کار خارجی و دانشجویان خارجی است.

“این می آید در خصوص بی دست و پا به ژاپن است صحبت کردن در مورد چگونه آن را تقویت می کند درخواست تجدید نظر خود را به عنوان یک منطقه ای و جهانی در مرکز مالی” اضافه شده LaFleur. “این یک عامل است که کسب و کار واقعا می خواهید به فکر می کنم بسیار جدی در مورد.”

‘شخص غیر قابل قبول’

اما این پیام است که آن را می فرستد به خارجی ها در ژاپن که به نظر می رسد به صدمه دیده است.

Mroczek دارای یک همسر و دو فرزند با تابعیت اما گفت او شده است قادر به به آنها توضیح دهید که چرا قوانین مختلف اعمال می شود.

“بچه ها من پرسیدن در مورد آن است. آنها می گویند بابا چرا شما درمان می شود در راه های مختلف از ژاپنی ها?” او گفت:. “من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به آنها. ما در حال زندگی در اینجا ما در حال کار در اینجا ما در حال پرداخت مالیات است. ما در حال لذت بردن از زندگی در ژاپن است.”

Mroczek گفت: او می دانست که مردم ژاپن به دنیا آمد و زندگی در خارج از کشور که مجاز به بازگشت در اینجا در حالی که خارجی ها به دنیا در ژاپن در حال منع از عبور از مرز.

[شرکت ژاپنی تصویب پتو covid آزمون به سرعت “استراتژی خروج” از قطعیت]

“من فراتر از نا امید,” او گفت:.

رهبران کسب و کار می گویند که آنها درک کنند که ژاپن می خواهد به نگه داشتن ویروس با عفونت و مرگ و میر در اینجا بخشی از آن دیده می شود در اروپا و ایالات متحده است. اما آنها درک نمی کنند که چرا یک سیستم تست و quarantining بازگشت اتباع ژاپنی نمی تواند هم تمدید شود به خارجی ها زندگی در این کشور است.

“آن آسیب دیده [ژاپن با نام تجاری] با کسانی که باید خود را قوی ترین حامیان” گفت: Kopp. “افرادی که سرمایه گذاری در آموزش زبان ژاپنی ساخته شده خود را در ژاپن زندگی می کند که در حال کمک به جامعه است. آن دسته از افرادی که به عنوان یک دولت از آن عاقلانه نیست به بیگانه.”

آنها عبارتند از Alyne Delaney استادیار فرهنگی و محیط زیست, انسان شناسی در دانشگاه توهوکو است که از آمدن به ژاپن برای 30 سال بوده ولی رشته در دانمارک پس از یک سفر کاری در ماه مارس است.

او در تساوی یک تمایز بین “بسیار ناامیدکننده” نگرش دولت ژاپن و مردم ژاپن “که من دوست دارم و ارتباط برقرار کردن با.”

بسیاری از آپارتمان ها در ژاپن آنها هنوز پرداخت اجاره بها و قبوض پرداخت.

Lee-Ann Haslam, یک مدرس دانشگاه و هنرمند بوده و از چپ به زندگی می کنند در پس انداز رشته در او و مادرش خانه در جامائیکا و قادر به عرضه به مشتریان با شیشه کار می کنند.

“آن احساس می کند مانند ژاپن ندارد ما بازگشت,” او گفت: “ما در حال شخص غیر قابل قبول.”

جولی Sergent, 29, با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور برای ژاپن در صنعت مهمان نوازی. زمانی که پدرش درگذشت در فرانسه در تاریخ 27 آوریل کل جهان تحت محدودیت و او نمی تواند آن را برای تشییع جنازه او.

از آن پس او اعمال می شود چندین بار برای اجازه بازگشت به فرانسه غمگین برای او زیر یک بند است که اجازه برای استثنا به بان کی مون برای “دلایل بشردوستانه.” استرس دارای تاثیر جدی بر سلامت روانی و توانایی برای کار, او گفت:.

روز سه شنبه او گفته شد یک تخت “نه” به آخرین درخواست تجدید نظر در این زمینه آن است که مراسم تشییع جنازه در حال حاضر صورت گرفته است.

“همه من می خواستم برای دیدن آرامگاه او و آورد گل را به پدر من. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را نمی خواهد اتفاق می افتد,” او گفت:. “به نظر من ژاپن مانند خانه من, به طوری که قادر به بازگشت به خانه اگر من ترک یک احساس وحشتناک را داشته باشد.”

ژاپن کمک می کند تا 87 شرکت ها برای فرار از چین پس از همه گیر در معرض overreliance

مستندات را heart grow fonder در ژاپن به عنوان خواستگاری (آنلاین موج

هیچ ماسک, بدون سرفه: روبات ها فقط آنچه را که دکتر دستور داد در زمان اجتماعی فاصله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de