ژاپن Dentsu سرسختانه توکیو HQ پس از تهدید بمب

توکیو (ایسنا) – ژاپن بزرگترین آژانس تبلیغاتی, Dentsu گروه شرکت کرده و تخلیه آن در توکیو ستاد پس از دریافت تهدید بمب گذاری های شرکت ایمیل نوشته شده توسط رویترز نشان داد در روز جمعه.

این شرکت در ایمیلی به کارکنان به استناد یک پیام های ارسال شده به وب سایت خود را و گفت: “هشدار انفجار در Dentsu را Shiodome ساختمان ستاد با مهلت گذشته 7:00 صبح در ژوئن 7, یکشنبه.”

Dentsu تایید آن بسته شده است این ساختمان به دلیل تهدید بمب و گفت: تا اطلاع مقامات.

ورود به ساختمان ممنوع شد بیش از آخر هفته این شرکت گفت: در ایمیل. Dentsu قبلا معرفی شده بود کار از خانه اقدامات به دلیل شیوع کروناویروس.

این شرکت تمرکز سیاسی موشکافی پس از دریافت تقریبا 700 میلیون دلار در بودجه دولت برای کمک به اجرای یک coronavirus کمک برنامه از طریق یک طرح است که به عنوان مات.

همه گیر نیز ساخته تبلیغاتی غول به عنوان مشتریان کاهش هزینه با این ویروس ناشی از تاخیر به توکیو 2020 المپیک که در آن یک بخش مرکزی به خصوص دردناک است.

Dentsu مقر است که در Shiodome منطقه کسب و کار که در آن رنگ آبی تراشه شرکت های ژاپنی از جمله تکنولوژی کنگلومرا SoftBank گروه پارسیان و شرکت هواپیمایی ANA منابع نیز بر اساس.

سهام خود را بسته تا 0.8% جلوتر از اخبار است. Dentsu سهام به دست آورده اند 65 درصد از هدف قرار دادن هشت سال اخیر در ماه آوریل است اما هنوز هم پایین 19 ٪ در سال به تاریخ.

گزارش های مکی Shiraki و سام Nussey; ویرایش توسط چانگ-زد کیم و رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>