جف Jacobs: جدید کنعان محقق ورزشکار کریس Carratu همه کسب و کار در زمینه, در کلاس, کلاس درس

با 14 گونی در آخرین بازی برای جدید کنعان یک دولت نیمه نهایی از دست دادن در زیر باران به سنت جوزف, کریس Carratu شکست زک آلن تک-فصل مدرسه رکورد.

Carruto است نه خود پرواز-under-the-رادار محقق-ورزشکار. 6-پا-3, 215 پوند با 6-7 بال یک 4.0 معدل و 1550 شنبه, نمره, او با بازی در یکی از بالاترین مشخصات تیم ها در بهترین لیگ فوتبال در کانکتیکات. فوتبال مهم است که در کنعان. این هفته به عنوان مثال وجود دارد 300-ماشین رژه کامل با کامیون های آتش نشانی, گذشته, خانه لوکاس Niang پس از او فراخوانده شد در دور سوم از TCU توسط Kansas City Chiefs.

“شهر ما نسبتا کوچک است, اما زمانی که ما فوتبال بازی آنها بزرگ, حوادث” Carratu گفت. “ترکیه با کاسه دارین دیوانه است. و هنگامی که وجود دارد یک دستاورد بزرگ مانند لوکاس گرفتن پیش نویس آن را یک معامله بزرگ است. ما می خواهیم به جشن و نشان می دهد برخی از کسانی که بچه ها را دوست دارم.”

آلن رفت و به آریزونا کاردینالز از کالج بوستون. Carratu در حال رفتن به MIT به بازی فوتبال. که جالب حکم نیست ؟ MIT. فوتبال. او تا به حال در یک نگاه تعداد التقاطی مدارس از جمله برخی از پیچکها.

“هنگامی که من یک شب در MIT در مقایسه با برخی دیگر از مدارس بازدید آن را یک تجربه شگفت انگیز,” Carratu گفت. “من واقعا در پیوند با همه بازیکنان است. ترکیبی از دانشگاهیان دو و میدانی و زندگی اجتماعی آن مجموعه جدا از هر مدرسه دیگر. در طول هفته آنها کارگران سخت است. در تعطیلات آخر هفته آنها نه فقط برخی از بچه های درس خوان. آنها فوتبال خود را بازی و از آن لذت ببرید. در زمین فوتبال و در کلاس آن را بسیار مشترک است. آن را قاتل یا پشت چاقو. هر جنبه ای در دانشگاه فنی ماساچوست من دوست داشتم.”

Carratu مطرح شد “دانشگاهیان” اولین بار توسط پدر و مادر خود را. او سمت رقابتی در زمان بیش از وجود دارد. در دبیرستان او همیشه می خواست می شود در بالاترین دوره های AP. برادر بزرگتر او داوود بود همان راه است و او فارغ التحصیل شدن از دانشگاه کلمبیا در این بهار.

در این مرحله Carratu نگاه اقتصادی و یا کسب و کار کارآفرینی راه است. MIT یک مشترک کارآفرینی برنامه با دانشگاه هاروارد.

“ساختن چیزی از ابتدا به نظر می رسد مانند یک سفر سرگرم کننده برای من یک چالش سرگرم کننده را در” Carratu گفت. “زمانی که من جوانتر بود من استفاده می شود به تماشای کوسه مخزن با پدر من و من بزرگ شدم من واقعا شروع به کسب و کار مفاهیم پشت همه چیز است.”

Carratu کاپیتان داخل ساختمان, آهنگ تیم ملی کمک هزینه تحصیلی شایستگی فینالیست, بازی سه شنبه همه را از طریق دبیرستان. او همه FCIAC اولین-تیم فوتبال. این FCIAC داخلی دیدار او بود آخرین رویداد ورزشی. 2020, هوای آزاد, فصل ؟ یک رویا است.

“ورزش بخش عظیمی از زندگی من است,” او گفت:. “من عاشق داشتن یک تیم برای رفتن به مدرسه. آن را احساس می کند مانند بخشی از زندگی من است قطع شده است. داشتن دوستان و اطراف که بزرگترین چیزی. من حدس می زنم سالمندان آمار رو سخت ترین. ما در حال ساخت بهترین از آن.

“این جایزه این است که واقعا یک معامله بزرگ برای من است. در این زمینه ما دریافت خواهید کرد توجه بسیاری از شهر ما و همه بچه ها در مدرسه ما, اما بسیاری از مردم اصلا متوجه کاری که بسیاری از محقق-ورزشکاران قرار داده و در کلاس درس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>