جف Jacobs: رایت با تکنولوژی محقق ورزشکار فرانسیسکو گارسیا بالابر ارواح خود را با موسیقی

فرانسیسکو گارسیا, رتبه ششم آکادمیک خود را در کلاس ارشد و صلیب کشور دونده بود به نام مرد دانشمند ورزشکار در رایت Tech-استمفورد برای سال 2020 است.

“این یک خوش آمدید, تعجب گفت:” گارسیا که تمرکز در فن آوری اطلاعات است. “از آن ساخته شده من واقعا درک برخی از چیزهایی که من انجام داد.”

گارسیا معلوم متخصص در استقبال از شگفتی است.

زمانی که COVID-19 همه گیر مجبور به بسته شدن غذاخوری در محل اقامت در تابستان خیابان تسهیلات زندگی کمک در استمفورد بودند گارسیا یک پیشخدمت او شروع به آوردن مواد غذایی برای ساکنان اتاق.

“من مدیر متوجه من بازی گیتار و او از من پرسید اگر من می تواند برای ساکنان” گارسیا گفت. “بنابراین من مشغول به کار در شيفت صبح و بعد آمد آن روز با من گیتار. ما می خواهم به ارائه مواد غذایی به درب خود را و بازی یک آهنگ برای آنها است.”

بنابراین گارسیا بازی می کند و آواز می خواند “خوب است رهایی (زمان زندگی خود را)” توسط Green Day.

“یکی دیگر از نقطه عطف چنگال گیر در جاده ها است. زمان منازعه شما توسط مچ هدایت شما به کجا …”

او نقش “میشل” توسط بیتلز. او نقش “Where Did You Sleep Last Night” با قصه ترور).

او در آسانسور ارواح در طول زمان هنگامی که ما نیاز به ارواح ما برداشته. موسیقی که مثل هیچ چیز دیگری و فرانسیسکو دوست سالمندان است.

“آنها انتظار نیست آن را در تمام زمانی که من برای اولین بار آن را انجام داد” گارسیا گفت. “آنها واقعا خوشحال, لبخند زدن, خندیدن.

“گیتار بازی هر چند من فکر نمی کنم به این معنی که خیلی به من به عنوان دور به عنوان کمک به آنها. گیتار سرگرم کننده است. من احساس می کنم من را کمک به آنها را بیشتر به عنوان یک پیشخدمت در خدمت آنها صحبت کردن به آنها.”

گارسیا آموخته به بازی گیتار هنگامی که او 12. او خودش را آموخت. او با بازی در اتاق خود. او شروع به گرفتن برخی از دروس برای اصلاح اشتباهات خود را.

“من تا به حال انجام شده را در مقابل مردم اما من هرگز می خواند و بازی” گارسیا گفت. “من گیتار برخی برای یک گروه است.”

با ورزش مدرسه و محل کار او تا به حال لمس یک گیتار برای چهار یا پنج ماه زمانی که او شروع به بازی برای ساکنان.

“آنچه را که به پایان رسید تا اتفاق می افتد این است که یک همکار من او علاقه مند در شروع یک گروه” گارسیا گفت. “وقتی که من انجام شده در مقابل ساکنان او متوجه من شده. ما با تشکیل یک باند. من تمرین است. برگشت به من آموخته ام یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد من چگونه درمان آن چگونه من نزدیک گیتار کمی اشتباه است. من یادگیری برای لذت بردن از آن را به خاطر خود به جای چیز دیگری است.”

در این روند او یاد گرفتم چیزی در مورد استقبال از شگفتی است. شاید آن را مانند روز سبز آواز می خواند “را بهترین از این آزمون و نپرسید چرا. یک سوال نیست اما درس های آموخته شده در زمان. این چیزی است که غیر قابل پیش بینی اما در پایان آن حق است.”

فرانسیسکو گارسیا را وارد کنید UConn استمفورد برای یک سال. سپس آن را به ستررس به مطالعه مهندسی. در حال حاضر او می خواهد بازی گیتار خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de