جنیفر Dulos’ family: ‘درد از او غیبت نمی کند به دور از

کنعان — خانواده و دوستان از جنیفر Dulos درخواست مردم به مناسبت سالگرد یک سال از مرگ او و ناپدید شدن و مرگ در روز یکشنبه برای رسیدن به قربانیان همسرآزاری.

“فراخوان عدالت برای جنیفر قدرتمند و در حال حرکت” کری Luft, یک دوست قدیمی از جنیفر Dulos گفت: در بیانیه صادر شده از طرف خانواده و دوستان او. “ما می خواهیم دامنه خود را به گسترش به تمام قربانیان همسرآزاری بسیاری از که داستان ها هرگز گفت که در حال حاضر حتی بیشتر در معرض خطر است.”

جنیفر Dulos یک مادر از پنج بوده است و کشته شدن توسط شوهر جدا Fotis Dulos با توجه به حکم بازداشت. بدن او یافت نشده است. Fotis Dulos درگذشت, در ماه ژانویه از یک خودکشی ظاهری به عنوان او مواجه قتل و اتهامات دیگر در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن.

سابق خود را دوست دختر میشل Troconis و دادستان سابق کنت Mawhinney شد و به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در این مورد. موارد خود را در حال انتظار.

یک سال بعد, جنیفر Dulos باقی مانده است از دست رفته و دوست داشتنی, Luft گفت.

“درد از او غیبت نمی کند برود” Luft گفت. “پرسش های بی شماری بدون جواب باقی می ماند. خشونت و رفتارهای غیر انسانی از مرگ و ناپدید شدن همچنان به ما امد و شد زیاد بدون نشست.”

فرزندان او در مراقبت از مادرش گلوریا Farber باید به رشد خود ادامه داد و همچنان پشتیبانی برای هر یک از دیگر, Luft گفت.

“زمین نگه می دارد در حال چرخش و به نوعی یک سال تمام سپری شده” Luft گفت. “ما می توانید ببینید که اندازه گیری آن در رشد کودکان خود را که بلندتر تر و قوی تر و عاقل تر و بیشتر شبیه به مادر خود در هر روز است. و ما همچنان به دیدن و حس او را در عبارات خود حرکات خنده خود, خود را در آغوش.”

Luft و خانواده تشویق مردم به علامت مارس 24 توسط شرکت در شمع برای جنیفر و اهدا به زنان پناهگاه خانواده پناهگاه و غذا بانک ها.

با توجه به حکم بازداشت پلیس بر این باورند Fotis Dulos حمله همسر خود جدا در گاراژ جدید کنعان خانه وقتی که او در بازگشت از رها کردن فرزندان خود را در نزدیکی یک مدرسه در اطراف ساعت 8 صبح در 24 مه 2019.

پلیس گفت که آنها در بر داشت نشانه های جنیفر Dulos قربانی “جدی حمله فیزیکی” بر اساس شواهد خون آنها را در گاراژ حکم بازداشت دولت است.

در اطراف این زمان جدید کنعان بود گزارش شده, گم, فیلم های نظارت دستگیر Fotis Dulos و Troconis در هارتفورد با توجه به حکم بازداشت. پلیس می گویند این ویدئو نشان می دهد Fotis Dulos آزادسازی کیف و یک expired license plate که ثبت شده بود به او. کیسه های موجود جنیفر Dulos’ خون و لباس او را با توجه به حکم بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de