جری فورد امریکا: مرغ خود را از دست داده سر

جری فورد امریکا: مرغ خود را از دست داده سر
10 نوامبر 1975

ترس واقعی می آید به یک بیمار زمانی که او متوجه می شود او دکتر قات. برای کشور گذاشته روی میز عامل وجود دارد ناگهانی تحقق هفته گذشته در میان فوران گزارش از واشنگتن که رهبران این کشور از دست داده بود تمام حس از واقعیت است. حقیقت به خانه آمد در تعدادی از راه های مختلف.

• وجود دکتر آرتور برنز به ظاهر ترین جمع آوری شده و قدرتمند از اعضای دولت اصرار دارد که به طور پیش فرض توسط شهر نیویورک نمی خواهد آسیب های اقتصادی بین المللی سیستم. حتی به عنوان او به تلفظ این نمایش بانکداران بین المللی شد و صحبت از برداشت پول از نیویورک بانک ها شد و گفت که به طور پیش فرض توسط نیویورک را “عمده تاثیر منفی بر بازارهای مالی بین المللی.”

• بیشتر عمیقا وجود دارد نزد منصوب رئیس جمهور ایالات متحده خونتان در تلاش برای توضیح یک botched در خانه کودتا که خود را رئیس ستاد کشف و ضبط کرده بود وزارت دفاع برای تقویت خود در فعالیت های سیاسی و که در آن رئیس سازمان سیا شده بود اخراج به نفع یک, سیاسی, هک از تگزاس. آن را برای همه روشن است که فورد ادامه واترگیت توسط شبیه به این معنی است که این کشور اجرا شده توسط بی مهارت جونتا منحصرا دغدغه با قرار تهدید ارائه شده توسط یک بازنشسته بازیگر و وحشی چشم گروه ترکان و مغولان جریان به سمت واشنگتن از استان های غربی.

• در کنگره برای مذاکره با مرکز نظارت دموکراتیک خلق و خوی یکی از بی توجه هیستری. “هر کس در اینجا فکر می کند همه چیز رو به پایان است” گفت: یکی از دستیاران سنا آمریکا در هفته گذشته به عنوان او با عجله در عین حال یکی دیگر از جلسه در مورد آنتی تراست.

به عنوان یک ماده تجزیه و تحلیل منطقی وجود دارد بدون شک به شدت از این وضعیت است. هیچ کس دوست دارد به فریاد “آتش” در شلوغ تئاتر اما واضح است که حتی یک روز تاخیر در رفاه چک می تواند به معنای یک پیشانی حمله به سوپر مارکت ویندوز; فراتر از آن ممکن است قطع برق و گاز و بسته شدن 51 مدارس و بیمارستان ها و باد را از دیگر خدمات حیاتی به خوبی ممکن است به دنبال از یک پیش فرض است.

در لحظه تیتر داستان در بحران در حال انجام است که این وضعیت از نیویورک بانک ها. به دلیل پیچیده و راز های داخلی عملیات بانکی بسیاری از این بحث حدس و گمان محض است. اما در پایان هفته گذشته واضح و روشن وجود دارد نشانه هایی که بزرگ نیویورک بانک ها تحت برخی از اندازه گیری فشار مدلول توسط این واقعیت است که آنها نیاز به پرداخت پول بیشتر برای گواهی سپرده تسلیم آنها توسط شرکت های بزرگ در داخل و خارج از کشور است. تا چند هفته پیش شیکاگو بانک را مجبور به پرداخت نرخ بهره بالاتر از نیویورک یکی. توسط این آخر هفته وضعیت معکوس شد. وجود دارد دیگر نشانه هایی است که سرمایه گذاران فردی ممکن است تغییر سرمایه از بانک ها به خزانه داری اوراق بهادار. بازده در اوراق بهادار خزانه داری پایین رفتن, بازتاب افزایش تمایل به خرید آنها.

های مختلف بانکی تحلیلگران و معامله نشریات شروع به بحث در مورد اسامی خاص بانک ها که آنها باور دارند که می شود تحت حاد فشار است. اغلب ذکر شیمیایی هستند بانک های بلند یک کانون بحث و گفتگو به دلیل مدیریت ضعیف; چیس منهتن به دلیل بیماری از آن 900 میلیون دلار سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد و بانکداران اعتماد است که غرق میلیون ها نفر در سرمایه گذاری خارجی. حتی وجود دارد که بانکداران اعتماد بود به دنبال ادغام. همه این بانک ها خود شهر و دولت کاغذ و الوقوع به طور پیش فرض می اندازد به شدیدتر امداد خود را در دراز مدت مشکلات.

قطعا وجود دارد هیچ توافق چه اتفاقی خواهد افتاد اگر هر یک از بانک ها در لبه شکست. برنز ساخته شده است آن را روشن است که فدرال رزرو خواهد شد و به قید وثیقه ، اما این یک فرایند است که به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل اگر یک لرزش زد طریق صنعت بانکداری زور زدن بانک های مختلف در یک بار سوختگی خواهد بود سخت قرار داده و به ریختن پول به اندازه کافی به آنها را به برق وصل dikes بدون از بین بردن مبالغ قابل توجهی از بخش های دیگر اقتصاد و در نتیجه خطر عمیقا آسیب ساختاری ضربه در “بازیابی.”

در کنگره لایحه ای را برای جلوگیری از به طور پیش فرض تبدیل شد دیمر از همیشه با اتحادیه برگزاری برابر امکان فدرال تجدید نظر در قرارداد خود و حقوق بازنشستگی در یک پست-به طور پیش فرض وضعیت. تجدید نظر از قوانین ورشکستگی اجازه می دهد نیویورک به عنوان یک درخواست کننده تضرع کننده قبل از دادگاه قرار گرفتند برخی از معکوس در کنگره اما با توجه به برخی از اعضای کنگره نگاه به عنوان اگر آنها مبارزه را از طریق.

این است که منطقی صحبت کنید. مسلط تر بود ساده غیر منطقی بیانیه بیان شده توسط تقریبا همه درگیر است که هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد.

نیویورک مشکلات ارائه شده در برابر پس زمینه از اتهام “بازیابی” در اقتصاد ملی است. اما شک و تردید در این مورد بیش از حد و اینکه آیا بهبودی در حال حاضر بیش از.

با وجود پرطمطراق اما در حال حاضر به این نتیجه رسیدند “ترقی” بیکاری همچنان بالا و در برخی موارد در حال افزایش است. در نیویورک برای مثال در اکتبر ميزان 11.9 درصد از 7.3 درصد در سال گذشته است. در بوستون نرخ 12.9 درصد از 6.9 درصد در سال گذشته است. در دیترویت که در آن صنعت خودرو است که گفته می شود با بهره گیری از متوسط ترقی نرخ 13.6 درصد است.

تجارت جهانی در کالاهای اساسی به نظر نمی رسد به بهبود است. ما قبلا گزارش رکود عمیق در سنگ آهن که منجر به کاهش 40 درصد یا بیشتر از سنگ آهن-واردات اروپا steelmakers. تنها در هفته گذشته خبر آمد که ایالات متحده تولید کنندگان فولاد شد کاهش تولید خود را همراه با برنامه های سرمایه گذاری برای توسعه آینده است. بدبینی در مورد آینده اقتصاد دلیلی برای steelmakers’ timorous احتیاط.

جهان صنعت حمل و نقل است در افت شدید. تقاضای نفت به ما اشاره کرده اند که قبل از پایین است. چنین حقایق باید تلقی شود به عنوان آماری صرف گلدوزی. در سال گذشته هر کس شناخته شده است که قیمت مس معامله شد و افت شدید و تلاش برای محدود کردن تولید توسط کشورهای تولید کننده شکست خورده بود. نتیجه نهایی مو بوده است که زئیر یکی از عمده تولید مس در جهان است و قصور در وام از عمده نیویورک بانک ها. این پیش فرض منجر به از کوره در رفته خواسته های ویژه به قید وثیقه-قانون توسط کنگره است که در آن میلیون ها نفر خواهد بود لنت به زئیر در تلاش برای جلوگیری از مهره های بازی دومینو جهان سوم به طور پیش فرض.

ما قبلا به این وضعیت از بانک های ایالات متحده. بسیاری از اقتصادی رعد و برق ابرها می تواند زدوده اگر مردم تنها به افزایش هزینه های خود را. کمی وجود دارد که نشانه ای از این است. بدتر هنوز, واقعی وجود دارد مقاومت به خرید بالا-قیمت خودرو و لوازم خانگی و ساده عدم تامین مالی برای خرید یک خانه. صنعت ساخت و ساز همچنان در رکود است.

در منطقی جهان به عنوان نظام سرمایهداری نشان داده است بیش از وجود دارد در واقع می تواند یک بازیابی و تنظیم مجدد از اقتصاد در سال 1977. تجارت جهانی می تواند به نوبه خود برای خوب و آمریکا تجارت سود توسط قدرت دلار.

اما از آن است که دشت های کشور که تحت کنترل منطقی. رهبران آن قادر به تمرکز بر واقعیت و ترجیح می دهند به رانش همراه در گسترده رودخانه از توهمات:

• وجود توهم اساسی به وضعیت شهر نیویورک که همه چیز را حق خود اگر تنها به شلیک توپ از شرکت های خصوصی می شود.

• وجود توهم است که فدرال رزرو است که در واقع یک بانک مرکزی و می تواند کنترل سیستم پولی. اما فدرال رزرو است و نه بانک مرکزی اروپا و ژاپن و نمی تواند کنترل فعالیت های اقتصادی وجود دارد.

• وجود توهم است که این کشور می تواند زنده ماندن بالا و بیکاری ساختاری بدون عظیم اجتماعی شده است. وجود همزمان توهم پیشنهاد شده توسط طرفداران “پایتخت کمبود.” آنها می گویند ایالات متحده صنعت نیاز به سرمایه در حال حاضر در حال اختصاص داده شده به هزینه های اجتماعی است. آنها برای ساده و توزیع مجدد ثروت به سمت کسب و کار. خود توهم است که این کشور به راحتی می تواند زنده ماندن چنین تخصیص مجدد بدون عظیم آشفتگی.

در حال اجرا پشت این تناقضات است که در دراز مدت و مخرب خود فریبی: که ایالات متحده کنترل می شود در نهایت توسط پلورالیستی دموکراسی مملو از کنترل و توازن; که همه به خوبی خواهد بود اگر کسانی که “خطاکاران” در حال تعقیب است. حوادث چند ماه گذشته را ساخته اند آن را واضح تر از همیشه است که در ایالات متحده آمریکا است که توسط شرکت های بزرگ و موسسات و اجرا از روز به روز توسط خونتا که باعث می شود هر موز جمهوری به نظر می رسد یک مدل از ثبات و خویشتن داری. یکی از راه های که این توهمات را می توان داشت این است که به شدت اجرا کشور: در مورد ایالات متحده آمریکا یک رئیس جمهور قوی است که برگ آزادی برای توهم در زیر چتر قدرت. این مهم پیمان شکسته شد و با ترور جان کندی, مرکزی تروما از دوران پس از جنگ. در پی این واقعه آمد دررفتگی: فاجعه از جنگ ویتنام دیگر ترور; خراب کردن از روش های دموکراتیک در شیکاگو کنوانسیون در سال 1968; در نهایت بی اعتبار و سقوط نیکسون; معنوی خود بقا در لت و پار فرم با فورد جونتا.

مردم در آرزوی یک reknitting از پیمانهایی برای برخی از حس تداوم در قدرت. این چیزی است که توضیح می دهد که یک واقعیت غیر قابل درک به برخی از: محبوبیت هوبرت هامفری به عنوان نامزد حزب دموکرات. هامفری لینک با ما به مقابله به نهادی تداوم. این همچنین توضیح میدهد که چرا انتخاب پوشش از ریچارد نیکسون در میان آن بهتر فروش مسائل.

اگر این طوری سوال واقعی این نیست که آیا باید وجود داشته باشد یک رئیس جمهور قوی و یا یک دیکتاتور. چیزهایی که ممکن است تضعیف فراتر از نقطه که در آن یک دیکتاتور می تواند بهار با موفقیت به اهرم قدرت است. با عدم حکومت با دروغ گفتن بد و اقدام احمق فورد در نهایت شکسته شد ، آنچه که او اسمی پیشرو است افرادی که توهم شکسته که ساختار جامعه است فرسایش و کسی که چهره وحشت. آن است که این وضعیت که کدها تقریبا غیر ممکن است به ظاهر ساده و منطقی عمل می کند نیاز به تعمیر — اگر فقط برای یک زمان — سیاسی و اقتصادی نظم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im