دانشگاه جورج واشینگتن تایید کرده است که یک دانشگاه آمریکایی که پس از اعتراف به دروغ در مورد سیاه پوست بودن در حال بررسی بود، استعفا داده است.

جسیکا کروگ، دانشیاری که کارش بر آفریقا و دیاسپورای آفریقایی متمرکز است، هفته گذشته در یک وبلاگی اعتراف کرد که در واقع یک زن «یهودی سفیدپوست» از کانزاس سیتی است.

در این آمده است: «من زندگی ام را بر روی یک دروغ خشونت آمیز ضد سیاه ساخته ام.»

همکارانش گفتند که از پذیرش او «شوکه و وحشت زده» شده اند.

خانم کروگ در یک متوسط که پنجشنبه گذشته منتشر شد، گفت که به دروغ هویت هایی را فرض کرده است «که من حق ندارم ادعا کنم: اول سیاهی شمال آفریقا، سپس آمریکا ریشه سیاهی داشت، سپس کارائیب سیاهی برانوکس را ریشه یابی کرد».

استاد سفيد پوست آمريکا می گويد در مورد سياه پوست بودن دروغ گفته است
ریچل دولتال: ‘من به عنوان سیاه و سفید شناسایی’

دانشگاه جورج واشینگتن روز چهارشنبه در توئیتی اعلام کرد که خانم کروگ «از سمت خود استعفا داده است که بلافاصله موثر است».

وی افزود: کلاس های او برای این ترم توسط دیگر اعضای هیئت علمی تدریس خواهد شد و دانشجویان آن دوره ها در این هفته اطلاعات اضافی دریافت خواهند کرد.

اون اظهار نظر نکرده .

اون توي پستش چي گفت؟

خانم کروگ رفتار خود را «مظهر خشونت، دزد و تخصیص، از راه های بی شمار که در آن افراد غیر سیاه پوست به استفاده و سوء استفاده از هویت ها و فرهنگ های سیاه پوست ادامه می دهند» توصیف کرد.

او افزود که حتی در روابط شخصی اش به تظاهر ادامه داده است. او به مسائل مربوط به سلامت روان و ترومای تجربه شده در سال های اولیه اش استناد کرد، اگرچه او گفت این بهانه ای برای اقدامات او نیست.

بر اساس گزارش های رسانه ها، خانم کروگ همچنین از نام جسیکا لا بمبالرا به عنوان یک فعال استفاده کرد. در یک ویدیو ارسال شده در اوایل سال جاری ، او berated سفید نیویورکی ها به دلیل عدم “عملکرد وقت خود را برای سیاه و براون بومی نیویورکی”.

کار دانشگاهی خانم کروگ شامل کتاب مدرنیته های فراری: کیساما و سیاست آزادی در سال ۲۰۱۸ است که بر سیاست و فرهنگ جوامع دیاسپورای آفریقایی و آفریقایی تمرکز دارد.

پرونده او موازی های قوی با فعال مسابقه راشل دولتال، زن سفیدپوست که ادعا می کرد سیاه پوست است، دارد. پس از اینکه پدر و مادرش در سال ۲۰۱۵ او را بیرون کردند، او گفت که «سیاه پوست شناخته شده است».

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

روز جمعه در پی انتشار وبلاگی او، همکاران خانم کروگ در اداره تاریخ GWU بیانیه مشترکی منتشر کردند و خواستار استعفای او از سمت خود یا دانشگاه برای حذف دوران زمامداری او شدند.

دانشگاه گفت پس از آن خانم کروگ کلاس تدریس نمی کند و اذعان کرد “بسیاری از دانشجویان، دانشکده ها، کارکنان و فارغ التحصیلان [بودند] صدمه دیده”.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به:

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de