جسیکا شوران یو: ‘ترس’ پس از سنگاپور اسکیت باز می گوید از آموزش سوء استفاده

سنگاپور اصلی ورزشی آژانس می گوید که “نگران” پس از یک شکل اسکیت باز گفت که او تا به حال شده است به شدت مورد آزار قرار گرفته در حالی که آموزش در چین است.

جسیکا شوران یو 19 ساله در چین متولد شد و آموزش دیده وجود دارد اما رقابت برای سنگاپور.

او نشان داد در این هفته که از سن 11 سالگی از او ضربه شده بود بارها و بارها توسط مربیان و گاهی با اسکیت تیغه کشید که خون از تنیس.

پس از یکی بد جلسه آموزش او گفت که او کشیده شد از یک اتومبیل و مورد ضرب و شتم.

این آخرین در یک سری از اتهامات سوء استفاده در رویدادهای ورزشی جهان است. گزارش اخیر سازمان دیده بان حقوق بشر گفت: بدرفتاری از ورزشکاران جوان در ژاپن بود “شایع”.

ده ها تن از استرالیا سابق بالا ژیمناستیک نیز صحبت کردن بیش از اتهام موارد ذهنی و فیزیکی.

ورزش سنگاپور (SportSG) و سنگاپور, اسکیت روی یخ, Association (سیسا) گفت: آنها با حمایت از این ورزشکار که در حال حاضر بازنشسته از رقابتی اسکیت.

“رفاه همه ورزشکاران میباشد به مشروعیت ورزشی” یک SportSG سخنگوی گفت: Straits Times.

“(Yu) رسیده است به سیسا حراست افسر و امن, ورزش, گروه ضربت, و ما در حال حمایت از او به عنوان لازم است.”

سیسا جمهور آلیسون چان گفت: “سازمان ” تحسین” یو شجاعت قادر به صحبت در مورد سوء استفاده.

اسکیت باز نشان داد تجارب خود را در یک Instagram پست که همزمان با مصاحبه ای با روزنامه گاردین.

“سوء استفاده شده از سن 11 سالگی هنگامی که من آغاز شده بودن گفت: برای رسیدن به از دست هر زمان که من اشتباهات,” او گفت:. “در خصوص روز بد من خواهد رسید و بیش از 10 بار در یک ردیف تا من پوست خام.

“زمانی که من 14 و رفتن را از طریق بلوغ, من شروع به مبارزه با جهش چون من به دست آوردن وزن. من به نام و لگد بر استخوان من شین با یک پا-انتخاب کنید از یک تیغه و دوباره سعی کنید. من اجازه نداشتم به لنگی یا گریه.”

او به یاد می آورد که چگونه یک جلسه آموزشی در خارج از کشور به اردوگاه او رانده شد به یک منطقه منزوی کشیده از ماشین و با توجه به ضرب و شتم به عنوان مجازات.

یو گفت که “سوء استفاده فیزیکی وارد کردن زمانی که من شروع به رقابت در سالمندان” اما “کلامی و روانی سوء استفاده سازگار بود” و او نمی تواند به یاد داشته باشید یک بار بدون آن.

یو که پدر متولد شد و در سنگاپور به نمایندگی از شهرستان دولت در سال 2017 جنوب شرقی در بازی های آسیایی.

او گفت که او تصمیم گرفت به صحبت کردن پس از تماشای Netflix, مستند, ورزشکار, یک, که جزئیات پوشش از سوء استفاده جنسی در آمریکا ژیمناستیک.

جهان ورزش لرزاند بوده است و توسط یک رشته از اتهامات بدرفتاری در هفته های اخیر.

در اوایل این ماه مشخص شد که جوان کره جنوبی triathlete چوی سوک-hyeon او را در زمان زندگی خود پس از اسکان تعدادی از شکایت بیش از اتهام سوء استفاده از کادر مربیگری.

با توجه به گزارشهای 22 ساله گفت که او تا به حال تحمل سال ها از سوء استفاده اما است که شکایت خود را به مقامات ورزشی نادیده گرفته شد.

سال گذشته کره جنوبی بزرگترین تا کنون سوء استفاده جنسی تحقیقات راه اندازی شد و پس از چندین ورزشکاران نخبه جلو آمد و گفت که آنها تا به حال شده است از لحاظ جسمی و جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط خود مربیان است.

ورزشکاران گفت: سوء استفاده جنسی شده بود پوشش داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de