Jeyaraj و Benicks: چرا یک ویدئو ویروسی در وادار سازد و میر گرفته شده ،

یک Instagram تصویری در مورد حضانت مرگ یک پدر و پسر در جنوب هند ایالت تامیل نادو بود و کلام در مورد ملی توجه است. اما در حال حاضر Suchitra Ramadurai گرفته شده پایین ویدئو های خود را. او به بی بی سی اندرو Clarance در مورد به همین دلیل است.

“سلام من Suchitra و من در جنوب هند و نفرت هر چه در جنوب هند موضوع فقط باقی مانده در جنوب هند موضوع از آنجا که ما در مورد آن صحبت نمی در انگلیسی.”

این خط باز از Ms Ramadurai تصویری که در ادامه به دریافت میلیون ها نفر از نمایش ها در هند و در سراسر جهان است.

مسلح با جزئیات از پرونده ثبت شده توسط قربانیان و خانواده و تطبیق شاهدان عینی گزارش او سپس در ادامه به توضیح در جزئیات گرافیکی آنچه رخ داده به P Jeyaraj, 58 و پسرش Benicks, 38, که دستگیر شده بودند برگزار شد و تمام شب در ستهنکولم ایستگاه پلیس در Tuticorin شهر. آنها درگذشت و در عرض چند ساعت از یکدیگر دو روز بعد.

بستگان این دو نفر می گویند این افراد در معرض شکنجه و حتی تجاوز جنسی پس از آنها برداشت شد به اتهام نگه داشتن فروشگاه خود را باز گذشته مجاز ساعت – تامیل نادو است که هنوز هم با رعایت یک مستند برای جلوگیری از گسترش Covid.

Ms Ramadurai یک خواننده و یک رادیو اسب دوانی با یک ایستگاه رادیویی محبوب در چنای (که قبلا مدرس) یک نام آشنا در Tamil Nadu شهرستان پایتخت.

او به پایان می رسد این ویدئو گفت: “اجازه دهید به مبارزه با سیستم. هر کجا که شما در جهان هستند به اشتراک گذاری این ویدئو.”

آنچه به دنبال آن بود فوق العاده. او تصویری به پایان رسید تا بیش از 20 میلیون بازدید و تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای در سراسر رسانه های اجتماعی. پست ویدئو جزئیات این پرونده آغاز شده popping تا در زبان های منطقه ای خواستار عدالت برای دو نفر.

سپس آن ساخته شده آن را راه به اخبار ملی با روندهای در حال ظهور در Twitter و Instagram به سیاستمداران cricketers, کسب و کار, شخصیت, کمدین و بازیگران بالیوود توییتی در مورد این مورد.

با نصب ملی خشم بیش از این حادثه مورد تحویل داده شد به مرکزی دفتر تحقیقات – یک اداره تحقیقات فدرال.

پس از پنج پلیس دستگیر شده اند و به اتهام قتل در ارتباط با حضانت مرگ و میر.

روز بعد پنج پرسنل پلیس از جمله یک sub-بازرس دستگیر شدند.

افسران بودند که متهم در مرگ و میر در ابتدا منتقل شده است. اما به عنوان مطالبات به صورت شدید تر عمل رشد آنها متوقف شد.

در این نقطه بود که Ms Ramadurai می گوید او خواسته شده بود برای حذف این ویدئو توسط تامیل نادو ،

پلیس می گویند که او “دروغ های اغراق آمیز و sensationalized زنجیره ای از حوادث” است و نه حمایت اثبات است.”

در بیانیه منتشر شده در توییتر پلیس گفت که Ms Ramadurai ویدیو ترویج نفرت علیه پلیس.

Ms Ramadurai گفت که یک افسر دولت در بخش تحقیقات جنایی از او خواست به حذف این ویدئو به جزئیات در این ویدئو بودند در مقابل مستقیم به آنچه ذکر شد در پس از مرگ گزارش شده است.

“من از او پرسید که برای یک کپی از, پس از مرگ, گزارش, اما او گفت: هیچ” Ms Ramadurai به بی بی سی گفت و اضافه کرد که این افسر به او گفت که آن را یک سند مهر و موم شده فرستاده شده به طور مستقیم به قاضی پرونده.

“من تعجب پس چگونه او را به آن را ببینید و اشاره اشتباهی در ویدئو های من, اگر آن را یک سند مهر و موم شده.”

اما Ms Ramadurai گفت: او سپس در زمان پایین این ویدئو در مشاوره از وکیل او.

پلیس آمریکا یک مشکل جدی در هند است.

یک گزارش توسط یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های غیر دولتی در برابر زندان و شکنجه را منتشر کرده اند یک گزارش که در آن آنها می گویند 1,731 نفر در بازداشت در هند در سال 2019. این آثار به حدود پنج وادار سازد و میر در روز است.

صحبت کردن با شوهر سابق بازرس کل پلیس در جنوب ایالت کارناتاکا Gopal هسور گفت: این مهم برای پلیس به کتاب قانون.

“هنگامی که یک فرد در بازداشت خود را, او درمانده است هیچ سوال وجود دارد با استفاده از این روش. شما می توانید جمع آوری شواهد با استفاده دیگر از استفاده از زور” او گفت:.

و Ms Ramadurai مبارز باقی می ماند.

حتی اگر او را حذف, تصویری, او احساس می کند که آن کار انجام شده است و مردم را نمی توان فریب اظهارات.

“این ویدیو گسترش عمدتا به دلیل از 90s در کودکان و نوجوانان و millennials. شما نمی توانید فریب مردم با گفتن آن جعلی بود و به معنای ایجاد هرج و مرج. نسل جوان می توانید از طریق آن همه است. آنها آن را نخواهد خرید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de