دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می دهد یک سخنرانی در آیووا در سال 2019. (گیج Skidmore / فلیکر)(CC BY-SA 2.0)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کامل حریف در انتخابات 2016. در حال اجرا به عنوان یک پوپولیست میلیاردر مصرف در واشنگتن نخبگان, او نمی تواند خواسته اند برای بهتر رقیب هیلاری کلینتون که سنگین سیاسی چمدان و کسی که برای بسیاری از شخصیت های به اصطلاح استقرار. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی بحث شد آسان به انتخاب کنید از هم جدا کلینتون اشتباه بود فرد برای ترویج پیام او در تلاش بود برای دریافت در سراسر به رای دهندگان.

با معرفی یک نامزد که در محل حزب دموکرات ایجاد شده بود غیر قابل انکار و کسانی که فاقد اعتبار در مورد مسائل مانند پول در سیاست دموکرات ها به سادگی اجازه تهمت اجرا به عنوان ضد استقرار نامزد شده است. نه تنها این, اما کلینتون اردوگاه حتی سعی آشنائی استقرار جمهوری خواهان که می تواند خود را به رای دادن به حزب خود را نامزد.

در اینجا بود که تا به حال آشکارا bragged در مورد رشوه دادن به سیاستمداران و در عین حال دموکرات ها نمی تواند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این مسئله از آنجا که خود را نامزد یکی از سیاستمداران به او اهدا می در گذشته است. کلینتون اردوگاه مطرح شده (و خرج) به مراتب بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن اما آیا این در واقع کمک کرده و یا به او صدمه دیده است و معلوم نیست به عنوان آن را نیز به اعتبار به درک که او نامزد مورد علاقه بزرگ اهداکنندگان در ضمن تهمت موقعیت خود را به عنوان تامین مالی خود نامزد که نمی تواند خریداری شود.

به عنوان برگ برنده های کمپین را زمانی مدیر عامل شرکت استیو Bannon قرار داده و آن را مدت کوتاهی پس از انتخابات “هیلاری کلینتون بود کامل فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیام. از ایمیل سرور به او پرخرج پرداخت می شود سخنرانی به وال استریت و بانکداران و به او FBI مشکلات او نشان داده همه چیز را که طبقه متوسط آمریکایی ها تا به حال به اندازه کافی بود.”

این زمان در اطراف, تهمت باید صفر اعتبار در حال اجرا به عنوان یک “پوپولیستی.” رئیس جمهور است که ریاست آن را فاسد ترین دولت در تاریخ مدرن گرفتار تحقیقات و متعدد کیفرخواست که منجر به محکومیت برخی از نزدیکترین همکاران او. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد دیوان عالی کشور که در دفاع از پول در سیاست و عمده قانونگذاری دستاورد بوده است را به میلیاردرهای و نخبگان شرکت عمده کاهش مالیات.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, شرکت های بزرگ امریکا است در حالی که رونق واقعی رشد درآمد کاهش یافته است برای بسیاری از کارگر و طبقه متوسط مردم است. نابرابری همچنان ادامه دارد و برای رسیدن به تاریخی سطوح و میلیاردرهای مانند جف بزوس و مایک بلومبرگ دیده می شود ثروت خود را افزایش. در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر حتی تظاهر به خود امور مالی مبارزات انتخاباتی خود. با اخیر خود درنده بودجه پیشنهادی او روشن ساخته است که او آماده است به دل و روده برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید در دوره دوم خود.

باید آن را آسان برای دموکرات ها به افشای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فاسد شارلاتان که او است. در عصری که اکثریت رای دهندگان رای فساد سیاسی امریکا به عنوان بزرگترین بحران و نزدیک به 8 در 10 آمریکایی ها معتقدند که باید وجود داشته باشد “محدودیت در مقدار پول افراد و سازمان ها” می توانید صرف در مبارزات سیاسی چقدر سخت می شود آن را به شکست شدیدا منفور جمهور که باعث می شود ریچارد نیکسون نگاه نیمه مناسب و معقول است ؟ مطمئن ترین راه برای دموکرات ها به از دست دادن به تهمت دوباره خواهد بود به دنبال همان استراتژی به عنوان 2016 و معرفی یک نامزد که مظهر استقرار حمل یک تن از سیاسی چمدان و فاقد اعتبار در مورد مسائل مانند فساد است.

به نظر می رسد از آن دموکرات ها ممکن است فقط آن را بکشید. پس از سه شنبه به نظر می رسد که برگ برنده را یکی دیگر از فویل کامل برای پیام خود را در سال 2020 است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دست آورد و جای خود را به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک پس از یک موفق به نمایش در روز سه شنبه با تشکر در بخش بزرگی به حزب نخبگان و برخی از رقبای سابق خود به سرعت تحکیم در سراسر مبارزات انتخاباتی خود در روز قبل از. هر چند در این مسابقه به مراتب بیش از بایدن در حال حاضر به خوبی موقعیت را به نفع نامزدی. با انتخاب بایدن دموکرات ها را به طور موثر اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را عمیقا فاسد دولت قلاب هنوز دوباره.

بایدن زیادی مانند کلینتون, اما بدتر از آن تقریبا در هر اندازه گیری از راه. در شماره بعد از شماره بایدن همواره به حق کلینتون او در طول پنجاه سال فعالیت سیاسی. او یک رکورد از دفاع به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر; او به نوشتن 1994, جرم, لایحه که منجر به یک انفجار در جرم حبس او نقش مهمی در عبور از سال 2005 به ورشکستگی لایحه که محروم ورشکستگی حفاظت از برخی از آسیب پذیر ترین مردم است. بایدن همچنین حمایت و پشتیبانی از عراق در جنگ.

این لیست در می رود و در. فراتر از خود را بسیار مشکل ضبط خواهد شد که آن را سخت را برای دموکرات ها به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد, گفتن, برش امنیت اجتماعی (که بایدن خود را پشتیبانی می کند و نه بیش از حد طولانی پیش) بایدن های شخصی خود را با رسوایی که آن را بسیار دشوار است برای او به بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فاسد است.

در حالی که پسرش شکارچی معاملات کسب و کار در اوکراین ممکن است واجد شرایط به عنوان فساد از آن بود بدون شک غیر اخلاقی و شل برای بایدن را به بالا و پرداخت به مشاور گیگ با یک شرکت خارجی در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور (و بایدن را به امتناع از اذعان دارند این جنگ تنها آن را بدتر می کند). رفتار بایدن خانواده خواهد او امد و شد زیاد در انتخابات عمومی ، به عنوان Ryan تیره و تار نوشت: در رهگیری اکتبر گذشته بایدن پسر و برادر شده اند “تجارت در نام خانوادگی خود را برای دهه های تجاری در مفهوم — و گاهی صریح استدلال — که با دادن پول به یک عضو از جو بایدن خانواده برنده به نفع جو بایدن.” قابل پیش بینی اکثریت رای دهندگان بر این باورند آن را نامناسب برای بایدن پسر برای کار با اوکراین شرکت و مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره برداری از این, و استفاده از آن برای دفاع از خود و خانواده خویش و قوم پرستی و فساد است.

در سرب تا انتخابات عمومی بایدن که به تازگی تلاش برای رشته منسجم جملات هم خواهد ارائه نرم و صاف کردن عوام فریب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با همه مهمات او نیاز دارد. ما داده شد یک پیش نمایش کوچک از آنچه انتظار می رود رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن سه شنبه تفسیر است: “حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” او gloated در توییتر بار دیگر موقعیت خود را به عنوان ضد استقرار پوپولیستی.

روز دوشنبه دموکراتیک استقرار ثابت کرد که هنوز هم دارای کنترل بسیار بیشتری بر حزب از استقرار جمهوری خواه را بیش از خود حزب در سال 2016. هیچ کس می ایستد برای بهره مندی بیشتر از استقرار پیروزی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سناتور. برنی ساندرز که اعتبار به تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن در فساد و سیاست های اقتصادی نئولیبرالی است که هنوز هم در مسابقه اما شانس خود را به دنبال بسیار باریک تر از آنها فقط یک هفته پیش.

دموکرات ها باید یک انتخاب: آنها می توانید به دنبال همان استراتژی است که به پایان رسید تا هزینه همه آنها را در سه شاخه های دولت در سال های اخیر و یا آنها می تواند یکی دیگر از راه. سهام نمی تواند بالاتر است.

© 2020 Truthdig,

کونور لینچ یک نویسنده مستقل و روزنامه نگار در نیویورک زندگی می کنند. کار خود را به نظر می رسد در این هفته سالن های جدید جمهوری و نشریات دیگر. شما می توانید در توییتر دنبال او…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de