جان بولتون: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت برای جلوگیری کتاب

وزارت دادگستری ایالات متحده به طرح دعوی برای جلوگیری از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون از انتشار یک کتاب جدید در مورد وقت خود را در کاخ سفید است.

با توجه به شکایت این کتاب شامل “اطلاعات طبقه بندی شده”.

این حرکت در می آید یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آقای بولتون می تواند به صورت “جنایی مشکلات” بیش از انتشار.

این کتاب تحت عنوان اتاق که در آن اتفاق افتاده است با توجه به منتشر شده در ژوئن 23.

“من خواهد شد در نظر گرفتن هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “به طوری که بدان معنی است که اگر او نوشت: یک کتاب اگر کتاب می شود او قانون شکسته و من فکر می کنم او می توانست جنایی مشکلات است.”

اما غیر انتفاعی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت که “هر گونه تهمت و دولت تلاش برای جلوگیری جان بولتون کتاب از چاپ و منتشر محکوم به شکست”.

در ژانویه کاخ سفید گفت: این کتاب شامل “راز بالا” جزئیات است که باید برداشته شود اگر چه آقای بولتون رد شده است.

اما ادعا می کند بنا به گزارش موجود در مقاله – از جمله این که آقای ترامپ نکردن کمک های نظامی به فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای شروع یک فساد رسیدگی به دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن و پسرش شکارچی – تشکیل یک بخش مرکزی از رئیس جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است.

رئیس جمهور را تکذیب کرد, گزارش و آقای تهمت تبرئه شد و پس از دو هفته محاکمه جمهوریخواهان کنترل سنا آن را شامل نمی شود هر گونه شهود.

  • چه تهمت تبرئه معنی برای سال 2020 انتخابات

آقای بولتون پیوست کاخ سفید در آوریل سال 2018 و چپ در سپتامبر سال بعد گفت که او تصمیم به ترک به عنوان مشاور امنیت ملی. رئیس جمهور تهمت اما گفت که او تا به حال اخراج آقای بولتون چرا که او مخالفت کرد “به شدت” با او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de