جان Prine: خدا در تلفن

خدا در تلفن

19 نوامبر 1991

در حال حاضر که با Bonnie Raitt کردم او بیشتر به طور کامل انجام شده-اما-را تکذیب کرد veteran نوازنده پاپ در امریکا جان Prine (بدون استدلال لطفا). خودی های مورد علاقه که از تاریخ اولیه در اوایل’70s دسته از خواننده و ترانه سرایان Prine بسیار کمتر فرسوده به عنوان مجری در حال حاضر از او بیشتر مقدس همسالان. پس از 10 آلبوم برای اولین بار در اقیانوس اطلس و سپس پناهندگی و در نهایت خود برچسب (که جذب پناهندگی کاتالوگ), Prine ارائه می دهد هنوز هم شواهد بیشتری است که در حال تحسین همسالان هیچ چیز تضمین برای زندگی حرفه ای خود را در زمان های مختلف Prine شده است افزایش توسط Kris Kristofferson, با Bonnie Raitt و عقاب در حالی که یک گروه کثیر از هنرمندان از جمله Everly Brothers, Bette Midler و Tammy Wynette باید آواز خود را بسازند. بدون شک او برگزار شد پایین مبهم اما تصور رایج او sap. Prine همیشه یک نقطه نرم در سر خود را برای maudlin از دست داده و تلف لحظات بی گناهی اما به عنوان او در سن او آموخته نقطه به خطر احساسات کاملا بدون دست زدن به آن. وجود دارد به ندرت یک فشرد پشت هق هق در Prine جدید سال از دست رفته (اوه پسر) خود را غنی ترین رکورد در یک دهه.

Prine دعوت کرده است در طول یک قایق از خوانندگان (Phil Everly, Bonnie Raitt, بروس اسپرینگستین, Tom Petty, دیگران) اگر بیشتر از یک همبستگی از یک دوئت hoedown از آنجا که اکثر مهمانان عمل به عنوان voice توسعه دهنده ی هماهنگ از سایه از مخلوط. یک استثنا است “نگاهی به قلب من” آواز توسط Prine و اسپرینگستین نوشته شده توسط Prine و John Mellencamp و تحویل با یک میانه-دشت اندوه است که باعث می شود آن را قوی کبود-ناهموار-پسر عهد. برجسته تر و مطیع کمک در سال از دست رفته می آید از امثال دیوید Lindley و آلبرت لی در سازهای زهی و John Jorgenson در نی; مرتبط با Prine صدای تودماغی را توسعه داده است برخی از لذت بخش چرم پوشش این بازیکنان را به شکل یک رکورد است که می تواند سفر از برهنه لامپ در flophouse سالن به چراغ میدوی در شهرستان نمایشگاه.

پرسنل کار به عنوان یک انبوه گروه با بسیاری از تعریف لمس از رنگ تنها زمانی که Prine می خواهد یک صفحه نمایش گسترده تولید با جلوه های ویژه بسیار مانند “تصویر نشان می دهد.” او قطعا می داند که بمب افکن, زرق و برق ارائه مبتذل آهنگ عشق فقط در مورد اذیت نمودن فرم سمت راست در حال حاضر. حتی زمانی که نیم دوجین نوازندگان پشت او روی خدا را شکر ستایش از “Unlonely,” Howie اپستین تولید نگه می دارد Prine به اجتماع افراد یک تیم نزدیک به او است و فقط با گیتار خود را در “هر کس می خواهد به احساس می کنید مثل شما.” جلف تن از این آهنگ و ظاهر تک رشته تفسیر در پشت “دختر کدو تنبل” پنهان کردن این واقعیت است که Prine تبدیل شده خشک و تیره تر از همیشه قبل از. راویان این دو آهنگ در حالی که نه به عنوان ناراحت کننده رندی نیومن را ساخته اند و آنها در حال بچه ها بیگانه از خود به دام افتاده در افسانه و binges که در حال چرخش خارج از کنترل سریع تر از آنها می دانند. یکی از Prine را پیروزی در اینجا تخت, مکالمه صوتی در “دختر کدو تنبل” با آن leering کمی متورم و نرخهای بنابراین دقیقا صدای بد-زمان چارلی نوسانی بین نشاط و کینه توزی.

کسی می تواند رها کردن پایان خود طناب و یا شروع به صعود به بالا و آن را در هر مکان و در آن لحظه که مردد بين نهایی ناامیدی و تولد دوباره اعتماد به نفس یکی از Prine مورد علاقه من است. آن را به طور منظم منبع olfcenter متحده از ذهن و تصاویر مربوطه در کار خود را. او می تواند به سادگی غریب (“این یک بزرگ پیر مسخره جهان”) و یا tartly کیمیایی (“گناهان Mephisto”) اما آهنگ هایی که پیش افتادن از کسانی که خود رفیق استیو گودمن و جلو Prine به عرصه بزرگ, پدر, Dylan کسانی مانند “همه چیز سرد است” و “عیسی سالهای از دست رفته” — unclassifiable انواع مدرن, مذهبی, مراقبه.

Prine هرگز گرفتار می شود فریاد و کوبیدن بر روی کلید مورد این. حس خود را از فوقالعاده مشتق بیشتر از روزمره حیرت است که باعث می شود مردم به ابداع عبارات مانند “من احساس می کنم می خواهم کشیده شده است از طریق یک knothole عقب” به جای ادبیات سورئالیسم یا کتاب مقدس نقاشی های دیواری. هنوز هم مرد شده است خالی از سکنه مسیحیت پس از اولین آلبوم خود را از 20 سال پیش: “بسیار خوب” فرستاده می شود تا تمام ادیان خدا رو ذکر غالبا; عیسی مسیح برای هیچ چیز در هسته “سام سنگ” سایتهای قتل در “پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر” بود و داشت خود را در “اسپانیایی Pipedream.” Counterculturists و نصرانی شد به طور منظم همکاران در آن سال ها اما به این روز آسمانی خلق و خوی مدتها Prine آسمان ضخیم با فرشتگان و عیسی را پوشش می دهد و آب-و خدا را در بهشت خود او را بر روی گوشی و اجازه نمی دهد به اندازه کافی به تنهایی.

مردم کمی بیمار در سهولت با هنرمندان است که باید مداوم و غیر متعارف ارتباط با خدا, به ویژه هنگامی که آنها اصرار سنتی با استفاده از اسامی و نمادهای آن نشان میدهد که استاندارد کلام درست است اما این که هر کس دیگری اشتباه کردم. مدتها قبل از او رو گاز گرفته شده توسط T-Bone Burnett جوان دیلن را rambles که پسر خدا بود و در راه رفتن-به عنوان عادی عبور روح از طریق پوچ misadventures و Prine می رود یکی بیشتر در اینجا با “عیسی سالهای از دست رفته.” در آن بدنام شکاف در کتاب مقدس, بیوگرافی مسیح میشکند زمان و فضا برای درهم با جیمز دین و در مرحله با جورج جونز و به طور کلی عمل کردن توهمات به عنوان Prine آن را در یکی دیگر از آهنگ “یک مرد جوان از یک شهر کوچک/با تخیل.” خواننده را شناسایی و با نجات دهنده است ساده اما دوباره او را اغراق کردن در مورد آن. این گزاره به نظر می رسد که Prine Dean مارک تواین شما و من و هر کسی در همه می تواند عیسی.

یک مجری با ابتکار عمل به چوب با آن گور هیپی مفهوم فقط ممکن است استقامت آن را از طریق زمان سخت فرهنگی آب و هوا که در آن او فقط یک کم فروش بازنده است. را فراموش کرده ام پانک عصر — بعد از دو یا سه سال را تست به عنوان قبل از هرگز که هنوز جرات به پاپ مستقل است. پس از سال از دست رفته, من قصد دارم به دو شرط من در Prine. ■

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>