جانی دپ و امبر هرد: دادگاه شنود اطلاعات از تولد ردیف

جزئیات استدلال بین جانی دپ و همسر سابق خود شده اند رله به لندن دادگاه عالی به عنوان بازیگر افترا ادعا در برابر خورشید همچنان ادامه دارد.

آقای دپ, 57, گفت, دادگاه, Amber Heard, 34, عصبانی بود زمانی که او دیر به تولد 30 حزب در سال 2016.

Ms شنیده ادعا می کند او انداخت مگنوم شامپاین در او – که او را انکار می کند.

آقای دپ است تحت پیگرد برای افترا بیش از یک مقاله است که او را به نام “همسر شخص برتر از اقران” – اما روزنامه خورشید حفظ داستان دقیق بود.

آوریل سال 2018 قطعه توسط روزنامه نگار دن Wootton بود در مورد مصاحبه آقای دپ در عکس جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید فیلم حق رای دادن.

آقای دپ وکلا می گویند که مقاله “توهین آمیز و اتهامات از جديت” توسط او را متهم به ارتکاب ضرب و جرح جدی در Ms شنیده می شود.

در روز چهارم از مجموعه مقالات لندن دادگاه عالی شنیده می شود:

  • آقای دپ تبدیل دیر به Ms شنیده 30 جشن تولد پس از دریافت خبر بد در مورد امور مالی خود را
  • او بعد از بازنشسته به تخت “برای جلوگیری از هر گونه رویارویی” با او به عنوان او ادعا کرد او نمایش داده شود “خشم… خشم” خود را بیش از دیرکردی
  • بازیگر “تحت فشار قرار دادند” Ms شنیده ام به زمین و برداشت مو در طول یک خشونت ردیف – ادعای او را انکار می کند
  • Ms شنیده “یا گروه” متهم شدند توسط Mr دپ از مدفوع خود را در تخت زناشویی – ادعای او را انکار می کند
  • در یک پیام متنی به Ms شنیده ام آقای دپ بعدها گفت که “هرگز قادر به درک” چگونه او را سقوط در عشق با او

ساشا Wass, QC, نمایندگی خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه ها, پیشنهاد آقای دپ شدم از تخت به استدلال می کنند با Ms شنیده می شود پس از تولد 30 که این بازیگر را تکذیب کرد.

این وکیل مدافع گفت که آقای دپ بود “بسیار ناراحت” در مورد این خبر را دریافت کرده بود در مورد امور مالی “و آخرین چیزی که شما می خواستم به گفته این بود که شما یک ناامیدی به همسر خود”.

آقای دپ پاسخ داد: “من باور دارم که این آخرین چیزی است که هر شوهر می خواهید به شنیدن.”

Ms Wass در ادامه به متهم آقای دپ از چیدن یک مگنوم بطری شامپاین و پرتاب آن را در Ms شنیده ام که از دست رفته با شیشه ای فوق العاده است که او را تکذیب کرد.

او همچنین گفته او برداشت Ms شنیده موهای او را تحت فشار قرار دادند و او را بر روی تخت” اضافه کردن “هنگامی که او سعی به ترک شما مسدود درب اتاق خواب و شما سعی به گرفتن موهای او”.

این مدافع پیشنهاد آقای دپ پس از آن “تحت فشار قرار دادند و او را به زمین” و “ضربه قفسه سینه خود را” قبل از ترک یک پیام تولد که شامل یک expletive و خروج از آپارتمان پنت هاوس.

Ms Wass و سپس گفت: دادگاه جزئیات بیشتری از حوادث که به دنبال به عنوان “دفع مدفوع حادثه”.

این وکیل مدافع گفت: به آقای دپ که “آن را به توجه شما را به موارد زیر که بعد از کهربا واقعی تولد که cleaner پیدا کرده بود مدفوع در بستر”.

او پیشنهاد آقای دپ بعدها ارسال عکس از مدفوع که این بازیگر در بر داشت “خنده دار” و “وجود دارد جوک مانند… ‘کهربا در افسردگی’ در جریان است.”

آقای دپ پاسخ داد: “این یکی از مهمترین و پوچ اظهارات غیر منتظره است که من تا کنون شاهد در زندگی من بسیار, بله, در ابتدا من خنده دلیل آن خیلی عجیب و غریب است.”

او به دادگاه گفت که “رمز و راز” که defecated در بستر “و آن را در سمت چپ توسط یک سه یا چهار پوند سگ” در اشاره به زن و شوهر حیوانات خانگی که یکی از آنها بود که گفت: “مشکلات با توالت عادات”.

“من متقاعد شده بود که آن را یا Ms شنیده خودش یا یکی از گروه های درگیر در خروج مدفوع انسان در بستر” آقای دپ اضافه شده است.

او به دادگاه گفت او فکر کرد که این حادثه بود “اتصالات پایان دادن به رابطه”.

او بعد از ارسال متن به Ms شنیده می شود که روی آن نوشته شده: “من هرگز قادر به درک که چگونه من در عشق با شما… من امیدوارم که ما طلاق می رود و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و که آن را به عنوان بدون درد که ممکن است.”

جزئیات Ms شنیده را به اتهام خشونت جنسی علیه دزدان دریایی کارائیب ستاره شنیده می شد در خصوصی در روز جمعه و اعلام نشده به مطبوعات و یا عمومی.

این مورد به وجود آمد از انتشار یک مقاله در خورشید سایت با عنوان: “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

خورشید اصلی مقاله مربوط به اتهامات ساخته شده توسط این بازیگر که ازدواج کرده بود به ستاره فیلم های 2015 تا 2017.

شاهدان از جمله آقای دپ شرکای سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر انتظار می رود به شواهد از طریق لینک ویدئو و شنیدن است که انتظار می رود به مدت سه هفته.

آقای دپ شده است جایزه اسکار و بافتا نامزد و برنده گلدن گلوب در سال 2008 برای Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.

این مورد همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de