جانسون ارائه می دهد تابعیت انگلستان راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

آنتونی Kwan گتی ایماژ

پلیس ضد شورش بازداشت صدها نفر از مردم و برخی از آنها را کودکان در طول طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در مه 27.

دلار هنگ کنگ — نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شنبه به تعمیرات اساسی و قوانین مهاجرت به اعطای تقریبا سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی, پاسخ به پکن حرکت به اعمال گسترده امنیتی قانون در اینجا است که بسیاری از ترس را از بین بردن شهر آزادی های سیاسی.

جانسون نذر می آید به عنوان ایالات متحده و کانادا و استرالیا و دیگران در صورت فشار از قانونگذاران و گروههای حقوق بشر به ارائه اقامت به هنگ کنگ, مردم در حال فرار رو به وخامت شرایط سیاسی در این مستعمره سابق بریتانیا که وعده داده شده بود یک درجه بالایی از خودمختاری تحت شرایط آن تحویل سال 1997 به چین است.

لندن حرکت می کند که جانسون گفت که پیاده سازی زمانی که چین به طور رسمی enacts امنیت قانون می تواند ظهور به عنوان یکی از مهم ترین پیامدهای پکن تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی و به شهرستان بیشتر از نزدیک تحت حزب کمونیست به حکومت استبدادی. این امر به طور بالقوه اعطای انگلیسی اقامت و کار حقوق تا 40 درصد از جمعیت هنگ کنگ بالا بردن شبح از یک فرار مغزها از حوزه مرکز.

[برخی از هنگ کنگ در اعتراض رستگاری در تابعیت]

در op-eds, منتشر شده در جنوب چین صبح پست و تایمز لندن جانسون گفت: این امنیت و قانون آن را جرم به طور گسترده بیان جرائم مانند فتنه براندازی و دخالت خارجی — به بریتانیا “هیچ چاره ای اما به حمایت ما روابط عمیق از تاریخ و دوستی با مردم هنگ کنگ است.”

جزئیات قانون جدید هستند اندک اما تصویب پیشنهاد خواهد شد اجازه می دهد چینی نیروهای امنیتی به کار در هنگ کنگ برای اولین بار قادر می سازد آنها را به سرکوب مخالفان به عنوان آنها را در سرزمین اصلی چین. هنگ کنگ لرزاند بوده است در سالهای اخیر با اعتراضات گسترده خواستار بیشتر دموکراسی و مخالفت پکن را محکم گرفتن.

Kirsty Wigglesworth

AP

نخست وزیر بوریس جانسون در خارج از اقامتگاه رسمی در ژانویه. 22.

جانسون نوشت که دولت او اجازه می دهد دارندگان ملی بریتانیا (خارج از کشور) یا BNO پاسپورت برای آمدن به انگلیس برای تجدید دوره 12 ماه و به دست آوردن حق به کار می کنند. حرکت “می تواند محل آنها را در یک مسیر به شهروندی” او گفت:.

این گذرنامه holdover از حکومت بریتانیا صادر شده به مردم دنیا قبل از سال 1997 در حال حاضر اجازه می دهد تا دارندگان اقامت در بریتانیا به مدت شش ماه اما نمی توانیم حقوق کار و یا اقامت. حدود 350000 نفر در هنگ کنگ نگهداری این اسناد اما اضافی 2.5 میلیون نفر واجد شرایط هستند.

چین وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت که بریتانیا تا به حال هیچ صلاحیت بیش از هنگ کنگ. بریتانیا باید “قدم به عقب از آستانه” و “جلوگیری از تداخل در هنگ کنگ و امور چین در امور داخلی” سخنگوی ژائو Lijian به خبرنگاران گفت:.

به عنوان سابق استعماری حاکم لندن بود یک امضا به چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که در آن چین توافق کردند که برای حفظ هنگ کنگ آزادی های سیاسی و راه زندگی تا 2047.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

هنگ کنگ دولت کاهش یافته است به نظر پنج شنبه و با اشاره واشنگتن پست به اظهارات, چین, وزارت امور خارجه.

قانونگذاران در کشورهای غربی صادر مشابه تماس به ارائه پناه به مردم در حال فرار از سرکوب در هنگ کنگ هر چند BNO گذرنامه به بریتانیا نسبتا آسان مسیر به استقبال ساکنان این سرزمین است. در این هفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: ایالات متحده در پاسخ باید “آینه کسانی که از دیگر دموکراسی که درهای خود را به هنگ Kongers فرار از ظلم و ستم.”

“ملت ما دارای میراث غنی ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی نور و آزادی از پناهندگان از جنگ به کسانی که فرار پرده آهنین” او گفت:. “ما باید ورزش را دوباره برای مردم هنگ کنگ است.”

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون از تایوان گفته است دولت او نیز در اقدامات اجازه می دهد تا هنگ Kongers به حرکت به خود حکومت دموکراسی به زندگی و کار است.

اسحاق لارنس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک طرفدار دموکراسی معترض امواج استعماری بریتانیا پرچم در طول یک تظاهرات در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در روز دوشنبه.

هنگ کنگ معترضان بارها و بارها نشان داده در خارج از کنسولگری بریتانیا و تحت فشار دولت بریتانیا اجازه می دهد تا BNO دارندگان گذرنامه یک مسیر به شهروندی کامل. پس از چین اعلام کرد که اعمال قانون تامین توسط فیات دور زدن هنگ کنگ قوه مقننه ده ها رفتند به تمدید آن مدارک رسانه های محلی گزارش.

رعنا Mitter مدیر دانشگاه آکسفورد چین مرکز گفت جانسون حرکت بر “بسیار مهم به نوبه خود — نه 180 درجه اما بیایید می گویند 90 درجه” — طی ماه های اخیر و در دولت رویکرد به چین است. او گفت که برای بریتانیا “آن را تبدیل شدن به روشن تر است که در مورد مسائل خاص از جمله نگهداری از حداقل تضمین های مشترک توافق در هنگ کنگ است مایل به سکوت.”

با ارائه یک مسیر به شهروندی برای تعداد قابل توجهی از مردم جانسون دولت می تواند با ارسال یک سیگنال قوی پس از مبارزه با تروریسم در اروپا که در آن خروج از اتحادیه اروپا شد “نه صرفا در مورد طراحی مهاجرت پل متحرک,” Mitter گفت.

طولانی شده است قوی احساسات در بخش هایی از بریتانیا حاکم حزب محافظه کار که در کشور انجام نمی شود به اندازه کافی برای مردم هنگ کنگ در تحویل و که آنها می خواهند به انجام بیشتر در حال حاضر.

یک نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته نشان داد که بیشتر انگلیسی ها پشتیبانی از مخالفت با دادن BNO دارندگان گذرنامه بیشتر حقوق برای زندگی و کار در بریتانیا است. حدود یک سوم مردد بودند.

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

هنوز هم برخی در هنگ کنگ ابراز شک و تردید در مورد ترک ترسیده بودند چشم انداز مرور زندگی در بریتانیا.

“نرخ بیکاری در انگلستان بالا است گفت:” کن Chong, a 30-year-old BNO دارنده گذرنامه که با این نسخهها کار در یک بانک در هنگ کنگ است. “من مطمئن هستم که آن را یک تفاوت بزرگ برای BNO دارندگان اما تا زمانی که آنها تحت فشار دولت چین پس از آن که یک حرکت خوب است.”

Wayne Ma, رسانه های اجتماعی, ویرایشگر در هنگ کنگ گفت: او نمی خواهد در نظر گرفتن حرکت به بریتانیا چرا که او نمی تواند استطاعت به زندگی می کنند وجود دارد.

“من نمی خواهد تعداد در بریتانیا به صرفه جویی در دلار هنگ کنگ, من فکر می کنم آن است که حتی قادر به دفع کردن برای خود را,” او گفت:.

Karla آدم در لندن کمک به این مقاله است.

تایرون Siu

ایسنا

تظاهرات ضد دولتی معترضان بازداشت توسط پلیس ضد شورش در جریان اعتراض در هنگ کنگ در سپتامبر. 2, 2019.

ادامه مطلب:

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

این هفته که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر