اردن بازگشایی مساجد برای اجتماعی فاصله نماز

مسلمانان با حضور در نماز جمعه در al حسینی مسجد برای اولین بار پس از بسته شدن مکان عبادت در اردن برای بیش از دو ماه در میان نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز شهر امان اردن 5 ژوئن 2020. مهر/محمد حامد

امان (العالم) – مسجد در اردن افتتاح شد برای جمعی نماز برای اولین بار در بیش از دو ماه در روز جمعه با هزاران نفر از پلیس مستقر برای اجرای دقیق اجتماعی فاصله قوانین در معمولا بسته بندی شده مکان عبادت است.

پادشاهی است که به تدریج کاهش محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که به کشته شدن نه نفر در اردن.

از شنبه ها, کافه ها و هتل ها می تواند بازگشایی و پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد شد اگر چه مدارس و سینماها بسته باقی می ماند و بسیاری از تجمعات هنوز هم ممنوع است. [L8N2DH4WR]

بیش از 30000 پلیس مستقر شدند برای نظارت بر جمعیت حضور در نماز در کشور از 7000 مسجد در روز جمعه خبر داد.

نمازگزاران در این کشور عمدتا مسلمان خواسته شد به پوشیدن ماسک, محدود کردن زمان نماز و انجام وضو مراسم عمل شستن صورت و دستها و پاها قبل از نماز در خانه. در برخی از مساجد طبقه مشخص شده بود برای تعیین نقاط که در آن نمازگزاران می تواند وضع نماز خود را فرش در یک فاصله امن از همسایگان خود.

پس از یک سخت مستند آغاز شد و در اواسط ماه مارس مقامات بازداشت چند نفر از جمله روحانیون برای نقض ممنوعیت نماز در داخل مسجد.

گزارش توسط سلیمان Al-مهدی; ویرایش توسط Raissa Kasolowsky

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر