به روز شده

هارتفورد — برتر قاضی دادگاه اعطا گلوریا Farber نزدیک به 2 میلیون دلار شنبه پس از نتیجه رسید که او پسر در قانون Fotis Dulos ساخته شواهد در پرونده های حقوقی او را در برابر او.

قاضی کسر شریف تصمیم تیز بی اعتبار Fotis Dulos’ شهادت در طول دو روز دادگاه مدنی در ماه دسامبر زمانی که او شهادت داد که پدرش در قانون Hillard Farber, بخشید وام کسب و کار قبل از او درگذشت در سال 2017.

شریف همچنین ادعا در شش صفحه از تصمیم گیری است که Fotis Dulos ساخته چک وارد شده به عنوان شواهد به نظر می رسد که او بازپرداخت مبالغ زیادی وام از Farbers به بالا پایان املاک و مستغلات کسب و کار جلو ،

حل و فصل دعاوی آمد ماه پس از Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از حادثه خودکشی در حالی که او با آن مواجه قتل و اتهامات دیگر در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن Farber دختر جنیفر Dulos که از بین رفت 24 مه 2019 و که پلیس باید مرده فرض.

وکیل کنت Mawhinney که در یک نقطه نشان داده Fotis Dulos در پرونده های حقوقی و میشل Troconis سابق خود دوست دختر شده به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در این مورد. Troconis همچنین چهره های دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

املاک و Fotis Dulos است که در حال حاضر در انحصار وراثت به عنوان Farber افزایش پنج Dulos کودکان است.

“عدالت انجام شده است” گفت: وکیل ریچارد دادند که نماینده Farber در پرونده های حقوقی. “من بسیار سپاسگزار از قضاوت و تحلیل شواهد.”

Weinstein گفت: زیر خود را جلا روکش Fotis Dulos بود “بسیار فریبکارانه” کسی که “فریبکارانه” در مورد راه او عمل کسب و کار خود را. “او احساس او تا به حال همه چیز در آینده به او” Weinstein روز دوشنبه گفت:.

دادستان قصد دارد به فایل ادعا علیه و مستغلات از Fotis Dulos برای $1.9 میلیون که شریف اعطا شده به مشتری خود را.

“من قصد دارم به سعی و بازیابی به عنوان مقدار پول به عنوان من می تواند برای کودکان” Weinstein گفت.

وکیل ویلیام موری که نماینده Fotis Dulos در پرونده های حقوقی در دادگاه نیست بازگشت تماس های تلفنی دوشنبه.

Fotis Dulos درگذشت عمیقا در بدهی با Farber همچنین تشکیل پرونده به سلب در فارمینگتون خانه و Danbury پس انداز بانک در حال حرکت به سلب جدید کنعان ملک که جلو گروه در تلاش بود برای فروش.

گلوریا Farber ظ دوقلو پرونده های حقوقی در سال 2018 رقیب که Fotis Dulos بدهکار خانواده او بیش از 2.5 میلیون وام شوهر او ساخته شده برای جلو ،

Fotis و جنیفر Dulos نیز پرداخت $500,000 وام است که مورد استفاده برای ساخت فارمینگتون خانه در 4 جفرسون عبور تا زمانی که زن و شوهر از هم جدا شده و او فرار کرد و به یک خانه اجاره ای در کنعان در ماه ژوئن 2017.

Fotis Dulos متوقف شده بود بازپرداخت وام های که هیلیارد Farber درگذشت در اوایل 2017, مقالات دادگاه گفت.

در دادگاه Fotis Dulos شهادت او و پدرش در قانون تا به حال یک رابطه خوب است. Fotis Dulos همچنین گفت: پس از او فرزند پنجم به دنیا آمد در سال 2010 هیلیارد Farber به او گفت هر گونه پول به او داد و پس از آن نقطه خواهد بود یک هدیه است.

Fotis Dulos شهادت دادند که گلوریا و هیلیارد Farber ساخته شده بود سالانه هدیه به او و دختر خود را برای پایین آوردن اصل تعادل وام. هدیه متوقف شد و پس از هیلیارد Farber درگذشت و جنیفر Dulos برای ثبت طلاق با توجه به شهادت.

در پایان محاکمه موری ادعا را Farbers بدهی مشتری خود را 1 میلیون دلار بر اساس یک حسابداری از جلو گروه را ثبت کرد.

نجیب اما به این نتیجه رسیدند که چک ایجاد شد به صورت آزمایشی و تا به حال هرگز شده است با توجه به هیلیارد Farber تصمیم گفت.

“دادگاه نیست اعتباری Dulos’ شهادت ادعا کاهش از پول پس قرض داده یا از طریق چک ظاهر می شود در نمایشگاه G که دادگاه در می یابد به ساخته شده است توسط Dulos او شهادت است که Farber شفاهی بخشید وام” و Fotis Dulos’ ادعا می کند که او ساخته شده یک خطای ساده در اظهارنامه مالیاتی خود را که منتقل مقدار وام بدهکار به “حقوق صاحبان سهام.”

شریف همچنین باور نیست که هر بخشی از وام های برجسته تعادل را می توان به کار ساخت و ساز است که Fotis Dulos انجام داده بود در Farber را خانه دوم در پوند ریج, n. y.

در تصمیم شریف نیز اشاره کرد که Fotis Dulos بازپرداخت خود را برای بنزین و موارد دیگر از جمله تعطیلات با Troconis از منابع مالی شرکت و بدون داشتن هر پرونده که به عنوان هزینه های قانونی بودند هزینه های کسب و کار.

“ميدان گروه پرداخت دو قانون شرکت های رم کلیفورد و Markowitz Mawhinney برای کار قانونی انجام می شود به نمایندگی از هر دو جلو و Dulos شخصا” شریف گفت. “این کار قانونی به نمایندگی از Dulos شخصا خود را شامل طلاق و نمایندگی در حال حاضر اقدامات است. ميدان گروه برای پرداخت تمام صورت حساب ها و درمان آنها را به عنوان هزینه های کسب و کار حتی اگر بخشی از کار انجام شد و از طرف Dulos شخصا به جای جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de