حفظ Dope زنده: Confessions of A High-School Stoner

سر نوجوان: Confessions of A High-School Stoner

22 ژوئن 1993

من یک نوجوان سال ریگان زد برای رئیس جمهور و در زمان مارمولک تضعیف به دفتر من در حال حاضر در مجموع stoner. من bonged مرداب جوانه تعقیب JD با کک snorted به زیبایی و کاهش یافته است اولین دوز قبلی هالووین دام به Ummagumma در میان بته جقه bedsheets و بالش که صف انبار دوست من Bry-سرخ زدم همراه خانواده اش در گاراژ. توقف تدریجی بین reveries از یک کتابی در دوران کودکی و هورمون سوخت احساس وحشت و نگرانی از teendom ذهن من گاز مایع در حال اجرا از طریق ترک و چین از یک ناگهان گشوده جهان است.

در سال گذشته و یا حال که جهان به نظر می رسید و نزدیک به سطح و من فکر نمی کنم آن را یک ماده از خود من نوستالژی. نمی توانید رای بدهید که restage این neopagan comingling از یک Woodstock من تو را دیدم هرگز در سالن شبیه ایستگاه فضایی من هرگز تنها بزرگترین و بیشترین mediafriendly مثال از فرهنگ جوانان تمایل به لحن به trippy فرکانس. نیز وجود دارد رپرهای صحبت کنف تئوری های توطئه و تهیه سنگسار کردن بیت و قافیه cyberslackers ساختمان دنیای مجازی پرسه راک و jocks رقص در غبار در معجزه. و آن را فقط به بچه ها. اگر شما نمی بینید ارتباط بین شرکت های کارگزاری’ افزایش اعتماد مجازی-واقعیت نمایندگی از انبار داده ها و اکونومیست‘s اخیر pro-قانونی پوشش داستان شما احتمالا نمی دود به اندازه کافی گلدان در دبیرستان و با FDA بازگشایی درب به روانگردان تحقیقات در همان زمان تلخیص تلویزیون به روز رسانی روانگردان ترساندن داستان برای مطابقت با شکوفایی در استفاده از اسید آن را ارزیابی مجدد زمان. اما مواد مخدر هستند مانند لذت جنسی: آزمایش یک پیش نیاز است برای قضاوت. برای هر یک از ما برخی از مواد مخدر را تبدیل به متحدان دشمنان عبور آشنایان — اما در ابتدا آنها باید مواجه زانو در گل و لای از تاریخ شخصی.

هر چند زمان من در اوایل برخورد به نظر می رسد کمی خارج از این محل بود قطعا بیش از مناسب: سواحل کالیفرنیا. نه این که گردن من از کف دست بود و گنجه بهشت. قبل از من وارد دبیرستان من به همراه خانواده ی داخلی از Del Mar, دلپذیر, upwardly موبایل گشت و گذار شهر در شمال سن دیگو نام-کاهش یافته است در “Surfin’ U. S. A.,” به رانچو سانتا فه ثروتمند و محافظه کار در عرصه باغ مرکبات مهاجر مکزیکی کارگران و سالمندان در چرخ دستی های گلف. سنگ سرد ریگان کشور و من و Senzo وزارت معارف خواهد فرار به علف هرز toking در بسیاری از باغ لیمو که تیز تانگ از پوست مرکبات هنوز conjures تا غنچه است.

گلدان مرا به یک ملموس دنیای متلاطم میکرو-برداشت بادها خالی از سکنه و خنده دار ناهنجاری از جریان داده ها. اما گلدان نیز به من چیزی که گیر کرده با من کنون بیش از نیاز به پخت مغز: عشق از لغزش در تاسیس تحقق است که تغییر ادراک تغییر این ادعا واقعیت باعث می شود شما. من کشف کرد که اجتماعی برنامه های اعلام شده توسط والدین و معلمان و روح خدا می تواند sidestepped نه تنها توسط عبوس monosyllables و عبادت مضر فلزات سنگین گیتاریست اما با سرهم بند با آگاهی خود را. آنچه بیشتر شورش از rewiring یک تجربه از جهان است ؟

پدر و مادر باید دلیلی برای نگرانی است. در 13 هویت یک طلسم بافته شده از ترکیدن بدن نفس دفاع و جهان بینی و در عین حال از سفت شدن و پیش از بلوغ قدرت فانتزی به خاک سپرده شد درست در زیر سطح. همین دلیل است که کودکان و نوجوانان می توانید سفر خود را تا کنون به خود هدفون نقش بازی کردن بازی ها, ستاره پاپ, پوستر و ضرب و شتم تا کپی از Necronomicon. بازی شیر یا خط در یک روانگردان — و اجازه دهید هیچ کس به شما بگویم که خوب علف هرز نمی تواند روانگردان و تار می شود. گلدان شما اجازه می دهد دیدن اژدها در ابرها دوباره.

من می دانم چرا که من تو را دیدم بسیاری از مسائل منطقه بندی کردن در این اتاق خواب که هر سطح منطقه تحت پوشش با برخی از numinous تصویر: بز-خدایان سفینه mandalas, پنت هاوس pinups, عیسی, Jimmy Page. در آن روانی خانه از کارت من جری-تقلب ذهن من خودم آموزش به اوج یک تک ضربه از خراشیده رزین های reek پردهی توسط شاه توت بخور من چیز درهم و برهم محراب تاج گذاری توسط یک سنگ بودا. او یک هدیه تولد از Senzo معارف پاره از کسی چمن و هنگامی که من قسم می خورم او slyly پوست کنده پشت خود را سنگین’ پلک و خیره شد به من.

شوم شدت که نگاه مصرانه خواست با کمی سوخت می تواند شواهدی از خطرات روانگردان مواد مخدر مطرح برای کودکان و نوجوانان. اما آن را دشوار برای بزرگ قوم را به قضاوت در مورد بدون طرح خود حقانیت و ترس بر روی موجودات زندگی می کنند که در یک جهان کاملا متفاوت — یک منطقه است که به مراتب پیچیده تر از یک مرحله ساده “بین” دوران کودکی و گریزان (و بسیار قابل بحث) دولت به نام بلوغ. چیزهایی که teens teens — خود را قابل انعطاف ذهنیت های تخیلی غنی سرکش شجاعت cliquishness و فرهنگی verve — آنها را به ابزار قدرتمند و زمینه برای تجربه مواد مخدر ابزار است که اکثر بزرگسالان نبود. این تصادفی نیست که بسیاری از کودکان و نوجوانان شروع به مصرف مواد مخدر در حدود همان زمانی که سن کودکان در جوامع سنتی در حال پرتاب شدن به یک وحشتناک مناسک گذر اغلب شامل برخی از freaked خارج ترکیبی از خون و تاریکی خودکفایی و اسرار است. برای بهتر و بدتر شدن اسید ‘shrooms و عظیم bongloads در حال حاضر انجام این مراسم خروج از علائم هستند که هر دو زخم و عمیق الگوهای تغییر دهید.

متاسفانه dog-eared نسخه از کاستاندا و یا یک حقه باز خواهر و برادر بزرگتر نزدیک بسیاری از بچه ها را به داشتن یک راهنما برای این تغییر فاز بین معصومیت و تجربه است. که در آن خرده فرهنگ گام در هویت جمعی است که می تواند افزایش خطر انحلال و بیش از حد. عمومی دبیرستان من با حضور — تصور کنید که یک فضای باز Ridgemont High احاطه شده توسط درمنه و راکی آرویس با مرغ دریایی غواصی خود را برای ناهار گوشت — یک موزاییک از گلدان سیگار کشیدن دسته خود را چمن مشخص به عنوان موجز به عنوان رنگارنگ مناطق در نقشه های قشر مخ: skateboarders, metalheads پانک مرگ-راک stoners و طعم های مختلف از گشت و گذار — به longhaired Zep طرفداران توپ نشانه که حفر ska و بیم سر آنهایی که ما به نام Waspafarians.

بیش از حد افتاد به گشت و گذار من و دوستانم در مجموعه خودمان را تا حدودی از هم جدا. دانشگاه ما چمن بود فراتر از سیگار کشیدن بخش پشت یک دیوار در ژل دایره — از فعل “به ژل” مترادف با “سبزی” و “قالب” همه دلالت همان دولت فروزان شل. گمان می کنم ما به عنوان druggies به جای به سادگی stoners اما در حال حاضر من می خواهم با ما تماس بگیرید سر. (پس از من صادر شد به جهان همان ماه به عنوان گروهبان. فلفل رامن مفهوم “سر” است که خواندن یک خاطره است. برای من سر کارگردانی خود را از رادیکالیسم به سمت آگاهی و نه از جامعه و یا دفاع از طبیعت است. تصرف به معنای ادراک با تکنیک به جای حقایق ازلی سر بود نه یک دیزی-عاشق و نه یک بمب پرتاب کننده اما چیزی در میان سیمی به کاورنو هدفون خور SF, کتابهای, پاپ, فیزیک, یوگایی دفترچه راهنما آنارشیست اشپزی تمام در حالی که سیگار کشیدن تن از گلدان و حفظ یک حساب کاربری در پردیس پردازنده مرکزی.)

این اکتشافی درونی همراه با یک نکته جالب و انگلی رابطه به حومه کارناوال شیراز مواد مخدر فرهنگ تعریف شده است که نزدیک ترین گروه از دوستان برای چند سال اول دبیرستان. صحبت کردن عجیب و غریب, علم, مراقبه, خواندن هانتر تامپسون Moebius و در اینجا در حال حاضرگوش دادن به Eno, Floyd, Zappa و بله بله (با سر صحبت ما یک امتیاز به موج جدید), ما بازی هیپی پانک در قتل است. در عین حال ما مخلوط با مرگ-راک جوجه و نهاوند بیش از خوانندگان تقریبا به عنوان اگر اندام را از ما موردی بود که ما شوک تاکتیک.

و بسیار از آن تا به حال انجام با مواد مخدر: تایلندی-چوب سیاه هش Humboldt حس بسیار آبدار است که حتی دو برابر شده است-در ساندویچ baggies, هل به چرب و شلوار جین آبی آن را می خواهم reek تا از حرکت بازداشتن. وجود دارد معمولا سریع کاغذ بود اما رحمان باد ممکن است به ارمغان بیاورد نارنجی آفتاب بنفش microdot چهار راه پنجره. همانطور که با رایانه یا سازمان سیاسی به آیین های خاص این آب نبات های تولید شده کاملا self-reflexive: scrounging و تجمع خرده منابع شکار کردن weedman ابتلا به سواری از طریق دستگاه گوارش-صفحه اصلی, پیچ و خم, به ثمر رساند, به دنبال پنهان مناطق جستجوگری برای پیاده سازی. ما غوطه ور در یک سیستم آموزشی است که هدف نهایی پر کردن کمی دور دایره با شماره 2 مداد و مواد مخدر در واقع ارائه یک کج خیابان مدبر مستقل حل مشکل از ضربه زدن بر روی برخی از دار درب در 10 p. m. برای درخواست یک ورق فویل آلومینیوم به یادگیری چگونه به یک لوله از اپل, نحوه استفاده از وزنه و ترازو چگونه به تحقیقات فارماکولوژی در دانشگاه, کتابخانه, چگونه به رشد گیاهان است.

و سرگرم کننده ترین از همه گلدان به ما آموخت چریکی هنر پنهان از ناپدید شدن به فراکتال منحنی در چشم انداز: جیب درمنه و ماسه سنگ و کاج است که پس از شده است تقریبا به طور کامل محو شده توسط tumorous توسعه بومی جنوب کالیفرنیا. راز قلعه شد stoner: مناطق مریخ قرمز سنگ هابیت سوراخ قارچ درخت. مانند برخی از pied piper پان ماری جوانا منجر کودکان و نوجوانان به مکان رفته به دانه — خالی زیادی جریان تخت دره زیرگذر مرزی مناطق که در آن چشم انداز می شود, تخیلی خاک رس به طور ناگهانی اشتراکی در آیین تثلیث ماده رگ و شعله. اکثر مواد مخدر هستند “طبیعی” در منشاء خود را حتی اگر رابطه با التماس آنها نیست. اما کیهان دیگ باز است و مجزا آلی (از این رو vegging کردن). شما می توانید آن را بشنوند در بثد هیپ هاپ فازی اکو به عنوان اگر برخی از ترد پلان اجرا شده است شورش بیش از مخلوط. تجدید حیات از علف های هرز به عنوان نماد فرهنگی نه ممکن است یک ماده از بازگشت به طبیعت اما دوره نقاهت آن جریان در محیط شهری: چگونه به لغزش از طریق ترک در بتن چگونه به رشد بیابان در اکثر تخریب یا به شدت طبقه بندی از شرایط. که یک قاشق یا یک سوزن یا یک بطری روی تمام کسانی که کلاه بیسبال در اطراف شهر. این یک برگ است.

ما نوشید بارهای بیش از حدتقریبا به همان اندازه برای ورزش keg توفنده به sloshy کمدی بزن و بکوب فلسفه آن تولید شده است. و علف های هرز خود را اغلب تفویض به یک نوع از آبجو. اما psychedelics همیشه بزرگ ما Guignol از phantasmic وجد. LSD تبدیل ذهن به یک نوع احمقانه بتونه بلند کردن تصاویر از یک طنز-کتاب جهان و سپس چرخاندن آنها را به طور متناوب به کاریکاتورهای خنده دار و یا رزونانس آرکه تایپ. کودکان و نوجوانان می تواند حفاری و قطعا می تواند سوار با آن را بهتر از بسیاری از بزرگسالان است که پیدا کردن این جهان ناپایدار به اندازه کافی آن را به عنوان است. از آنجا که بسیاری از ما هنوز نسبتا در ما پدر و مادر و خانه و دوستان من و من تا به حال یک پایه امنیتی که به ما اجازه وارد LSD این راستا در مجلس آینه با شکل پذیری مناسب. مانند در حال اجرا hell-bent پایین لغزنده سنگ شیب دار بانک رودخانه دام برای تعادل در شار داخلی حرکت آسان تر برای بچه ها برای رسیدن به خود را شکننده تر در آینده شویم.

ما می دانستیم که از Leary و Mathslice اهمیت تنظیم و تنظیم مشاوره ما هر دو به دنبال و پرهیاهو نادیده گرفت. فضای مرده را نشان می دهد متقابل بین bardos تبت زندگی پس از مرگ و romper اما شمال شهرستان را دست نخورده مناطق شد بزرگترین پس زمینه. تابستان ما بودند gobbling همه Squiggles سفید کاغذ, ما می خواهم زمان ما دوز برای ضربه زدن در غروب آفتاب. ما می خواهم پشت پا زدن بر روی مسی صخره از سنگ قرمز زیر hunchbacked کاج و تماشای خورشید ذوب شدن به بسیار زیاد و درخشنده دریا. آسمان زده کل وتر از این طیف از مایل به قرمز توده لغزش از طریق گوی بنفش مه تاج بالا. و به شرق بود متمایز مرزی که در آن هوای گرگ و میش متوقف شد و شب شروع به طرح نامشخص هیروگلیف از ستاره.

و پس از آن ما می خواهم به شیرجه رفتن در که بی هدف و wreckless تلاش با silliest grails (یک حزب گلدان پدر و مادر-اقامت رایگان), آغوش باز به پیش پا افتاده tinny سطح حومه فرهنگ است. شاید من شد آخرالزمانی پست مدرن شب من وارد 7-Eleven با زانو تکان دادن ترس از بشقاب پرنده ها abductee یا آموخته به گوش کیهانی نفس بریده بریده سخن گفتن در سخن نامفهوم گفتن از فرهنگ عامه شب Weffles و من تست در برخی از بی کاغذ بازدید Tuddy را بدبینی ساحلی متل اتاق.

محل بوی شبیه به یک غار فرش آغشته شده بود با چسبندگی و دوده و Tuddy سرپایی از یک روان بخش و یکی از مهربان, حزب, حیوانات, ما به نام aardvarks شد blotto یک نیمه خالی صورت هنری یا میکی و یا برخی دیگر شپشو لاگر بر روی نوعی ماده پلاستیکی جدول. ما زمزمه عجیب و غریب ارتباطات اقدام به پیگیری های بی شمار و مسخره مسیرهای دیگر aardvarks گرفته بود آن شب. مانند چشم یک دونن ، 13 اینچ سیاه و سفید تلویزیون خیره در ما از گوشه ای از سقف. آن را نشان Animal Crackers. برادران در زمان اندازه گیری ما کثیف صحنه مطرح ابرو و تقسیم جهان باز با wisecrack از قطره قطره شدن satori که اگر کسی تا به حال صید بد بو کپی از دیوانه از آشغال و خورده آن را به ظریف اوریگامی قو که بلافاصله در زمان به بال آواز گریزان آهنگ روانگردان شخص غیر قابل توصیف: “Hello I must be going … “

آن را واقعا مهم نیست چه برادران گفت. اسید نمی کند شما را به حقایق; آن را می سازد دستگاه های که فشار پاکت ادراک. هر آنچه که وحی آمد به من و سپس محلول مانند skywriting. من واقعا می دانم این است که کسانی که چند سال زین من با ایمان به رستگاری بالقوه از تخیل, که, اما, تخت, کهنه و بی ثمر جهان به نظر من در حال حاضر من می توانم برای زندگی از من لرزش.

سال پیشاین علف هرز و من خیلی راه جدا. برخی از افراد ادعا می کنند که گلدان, لرز, آنها, اما در مغز من آن را به تولید یک متلاطم, آمیزش, اتصال-ماشین که به سرعت غرق به mire. بی اهمیت اشیاء و کلمات و نگاهها با هم کوک شبکه های عمیق و شدید به این معنی که خونتان غلیظ — یک بار سالاد یونانی در نیو هاون تنظیم کردن یک نشخوار فکری در جریان غربی تاریخچه آن ضعف من بمیرد ذهن مانند یک موج جزر و مدی. گلدان باعث می شود بسیاری از مردم خونتان پارانوئید در بخشی به دلیل آن تولید به اندازه کافی قابلیت اتصال به استنباط قنات الگوهای توطئه نظریه پرداز در حالی که نه rewiring خود á لا و پنج گرم Stropharia cubensis. اینکه آیا یا نه به این معنا که همه چیز را متناسب با هم است و به عنوان یک جامع آزادی یا وخیم دام بستگی دارد به مقدار زیادی در چگونه محکم شما در حال محکم به قاب خود را از ذهن است.

برای تمام هدایای خود را, مواد مخدر, ایجاد بیش از حد بسیاری از مشکل روابط: به خود غیبت به عادت به پول به فروشنده به پایین. آنها هیچ چیز برای من احساس وحشت و نگرانی نوجوان یا حافظه من و برای دیگران کمتر بوده است. دوستان دبیرستان از شوخ طبعی و هوش و روح در حال حاضر junkies, alkies رایت استراحتی و در یک نمونه یک جسد. آنها نه بیشتر گرفته شده توسط مواد مخدر در آن زمان از من بود. امروز من با بیحوصلگی حرف زدن آن را در حال حاضر و پس از آن نگه داشتن قرار ملاقات های دوره ای با gibbering, مارپیچ, science-fiction تمام بودن که ساکن در hyperdimensions روانگردان فضا و نوشیدن آبجو. من نه رد داروهای; من صمیمانه انصراف مطمئن شوید که به ترک درب نیمه بسته نگهداشته شده برای هر چه جذاب مواد باقی می ماند بدون کنترل در برنامه درسی, تاریخچه مختصری از زندگی.

اما من رضایت بزرگ در این واقعیت است که بسیاری از مردم آشنا با و یا نوشتن و یا شخص فرض کنیم من کل stoner. برای وقتی که من شروع به جلو و دور از مواد مخدر به طور منظم استفاده کنید من متوجه شدم که من نمی خواهم به انجام مواد مخدر تا آنجا که به فکر مواد مخدر به شبیه سازی خود را بیش از حد-اتصال جادویی علیت و نشانه شناسی شار تا آنجا که ممکن است در داخل خود مغز است. فرانسه پس از structuralists (و کاستاندا طرفداران) ژیل دلوز و فلیکس Guattari, که با این نسخهها کار تولید ماندگار الگودهی از روانگردان شناخت نوشتن که مواد مخدر می تواند به درک در سطح که در آن “تمایل به طور مستقیم سرمایه گذاری ادراک … و غیر محسوس درک است” — یک liberatory هدف واقع است. اما دلوز و Guattari نسبتا پایین مواد مخدر خود را. به قول آنها را به نقل از هنری میلر نکته این است که مست در یک لیوان آب.

که به می گویند که هوشیاری به تنهایی نیست و باید از این ابزار برای ایجاد حس و معنی از این سرگیجه مجازی داده متراکم پایان بار. سطح سر تفکر است که هیچ گزینه هنگامی که کشتی های تن به تن به و وپیش — شما هم مقاومت و استفراغ و یا سوار آن را با یورتمه رفتن آرامش از نصب nomad. شاید والتر بنیامین درست بود: تمدن دائمی بحران است. و نقطه نظر من است تنها نشانه ای از آن جبران ناپذیر انحراف دلیل من در زمان بیش از یک دهه پیش. اما برای کسانی از ما که به سنگسار کردن هنگام غروب که به سرهم بندی کردن با simulacra از آگاهی که به نوبه خود ذهن ما را به سر سوال این است که مسئله. خواهم که بی فلش از اضطراب است که بازدید لحظه ای کاغذ ذوب در زبان خود را, آن را خیلی دیر در حال حاضر. در اینجا می آید. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>