حفظ Dope زنده: $1000 بالا

بادبان جمع کن جنون: $1000 بالا
22 ژوئن 1993

اگر مبادله همسر برای یک میلیون سبز مرزها در جزئيات آنچه در مورد سیگار, $1000 گلدان ؟

سوال دوم این است که دیگر هیچ فرضی. با توجه به موفقیت ریگان-بوش سرکوب ماری جوانا قیمت در شهر نیویورک دو برابر و سه برابر و در سال های اخیر با بالا پایان فروش محصول به طور معمول به قیمت 500 دلار در هر اونس است. قیمت می تواند به افزایش چهار چهره زمانی که تقاضا برای طراح علف های هرز همگرایی با کمیاب عرضه چیزی مانند خیبر خار غیر منتظره ای قوی و ترکیبی از دانه مکزیکی و افغانی شاخص است.

مفهوم پلاتین-کارت شاهدانه نیاید پیت گورمن 42 ساله سردبیر ارشد در بالا بار. “بله فدرال جریمه قوانین باید بیرون رانده کوچک تولید کنندگان و جایگزین آنها را با نیمه حرفه ای که حرفه ای تقاضا قیمت” گورمن گفت: بیش از تلفن. “اما بهترین چیز — منظورم بهترین Humboldt, بهترین پورنو تایلندی — هنوز هم 350 $در هر اونس. بقیه فقط مصرف rubes برای پول بیشتر. این فقط یک گیاه; در آن طول می کشد نور و آب. خواهد به شما پرداخت $1000 برای قاصدک? من یک هیپی. من نمی خرید کفش ورزشی خود را, و من نمی خواهد خرید خود را پیش بینی نیست.”

اخلاق به کنار آنچه که آن را مانند به استنشاق $1000 dope? این نویسنده قادر بود برای به دست آوردن یک نمونه از خیبر بوش (متراکم بنفش-آرام سبز-طلا جوانه چکیدن با کریستال و بو مثل آویشن) و استخدام هیات داوران از impeccably resinated تست شناخته شده روابط به یک جایگزین روزنامه هفتگی. همه به جز یکی در نظر گرفته خیبر جدی مک کارتنی با کیفیت. “آن را مانند گرفتن سنگسار برای اولین بار اظهار داشت:” یک زن در سی سالگی او. ‘”یک سوم چشم بازکن” اظهار جانباز نر گیاه شناس. در اینجا قصه خود را از منطقه خیبر.

زن: او یک پرورش دهنده و فروشنده به رسانه های مشهور در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 وقتی حتی عجیب و غریب ترین گونه هزینه بین $300 و 400 دلار در هر اونس رسید. “این است که کتاب درسی گلدان” او مشاهده شده است. “من هرگز دودی شدید تر مسائل و یا دیده می شود جوانه های ضخیم است. مهندسی ژنتیک آشکار است. تنها چیزی که قابل مقایسه آمد از گیاهان من تمایل خودم. پس از دو بازدید, من بسیار خوش پاره پاره. آرزوی من بود که برای غذا و شراب و نه جنسیت. آن را به من از زمانی که جوان بودم و ساده و بی تکلف. من تا به حال همان خلوص پاسخ اما بدون teenage حماقت. اما تحمل ساخته شده است تا به سرعت.”

نر گیاه شناس: پس از سه اندازه گیری پاف او احساس بی سابقه ای ولع مصرف برای مواد غذایی و جنسیت در آن منظور. به عنوان او تعجب که چگونه به خود را برآورده هیولا, اشتهای, یک دوست دختر جدا تلفن و اصرار بر یک housecall. “قبل از اینکه من به او یک جدید G Spot” او reminisced “من متوقف شد نقطه عطفی دلی و خوردند داغ pastrami ساندویچ با منظور طرف از حلقه های پیاز و به دنبال آن یک تکه از گیلاس کیک پنیر چیزی که من مصرف نمی شود در چنین منحرف ترکیبی در سال است. اگر چه من مصرف گیاهان بومی در مائوئی و جامائیکا این پر زرق و برق ترین چمن, همیشه, واقعی اختاپوس باغ.”

تنها مخالف در این داوران بود ساکن ایرلند hempster با طعم لذیذ و Gore-Tex ریه ها. “بهترین مطلق علف های هرز در حافظه بود و نپال جوانه که برای به فروش می رسد حدود 400 دلار در سال 1986” او گفت:. “این است trippy کمی سریع و قطعا قویتر از محصولات ارزان تر در دسترس, اما آن را بسیار آسیا. کسی که اتهام $1000 برای ماری جوانا یک جنایتکار جنگی.”

پیت گورمن یک آرمانگرا وقتی که می آید به THC می رود دورتر. “ماری جوانا است که تقریبا به طور کامل در ذهن” او استدلال کرد. “شب دیگر من دودی 25 مفاصل در یک شرط بندی اما دو tokes در بعد از ظهر به من می شود نه بالاتر. من هنوز هم بر این باورند که یک مشترک از هر چیزی می توانید هر پنج نفر سنگسار شده است.” البته بزرگترین نقطه ضعف از هزینه ماری جوانا است که در زمان تحمل بمب. “اگر شما سیگار می کشید یک یا دو مفاصل در روز برای سه روز شما دیگر سیگار $1000 dope,” گورمن اصرار داشت. “پس شما از دست دادن اثر تا به سرعت شما نیز ممکن است بازگشت به چیزهای ارزان تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>