حفظ Dope زنده: سر و صدا از یک ذهن دام

خوشوقتی عادی: سر و صدا از یک ذهن دام
22 ژوئن 1993

این نثر من.

این نثر با مواد مخدر.

نظریه ذهن شما بود آن را فوری. آخرین بار من وجد نوامبر. بودن هیچ habitué من می خواستم برای به روز کردن سیناپس بنابراین برای صحت خاطر من پرداخت نقدی و یک روز است.

نشسته در سنت لوک باغ M. تبدیل می شود و می پرسد: “شما چه فکر میکنند ؟ من فکر کردن در مورد مواد مخدر که شگفتی خود را. آن را به من شگفت زده است که این شگفتی ، نیست همه ؟ چه من نمی گویم این است که من از شنیدن عمیقا مورموری و برای تلفن های موبایل و صدای — باد لاستیک روی آسفالت دوستان صحبت کردن. سر و صدا که بهترین چیز در مورد این دارو این است که بازپرداخت های حیرت انگیز بازخورد. اگر مردم می خواهم به رقص در آن نه فقط به دلیل آن را سریع اما از آنجا که صدا متفاوت است, رقابت بیشتر به شدت با ویژوال برای ادراکی تقدم است. من هم بدانم که آیا من می خواهم نگاه از آجر آپارتمان و خانه در سراسر هادسون اگر نه برای یک تغییر در داخلی آب و هوا.

در آغاز وجود کلمه بود. در قفسه کتاب از دن بود ایروینگ استون عذاب و اکستازیبا آن marbled-نارنجی پوشش ژاکت. البته من هرگز آن را بخوانید و یا دیدم فیلم با چارلتون هستون. سال بعد وجود دارد آقا کنت کلارک صحبت کردن اگر شما می توانید آن را که در مورد Bernini سنت ترزا. وجود دارد بد بینی بر روی صفحه نمایش از دنور در کلاس درس بود و در صورت وجد. من همیشه آرزو برای چیزی شبیه به آن پروگزیمال دید از نشئه — مذهبی, سوراخ کردن بدن, سوزاننده نور.

در برلین, دوست من, S. مهربانی babysits من. من روز قطع است. در یک بازار زیر ایستگاه قطار در آن طول می کشد. من سفت برخی از ساقۀ مغز و معده کمی تنگ است. صدای ناهنجار و خشن آغاز می شود: خفه آلمانی melds با جیر جیر از سبد خرید و صدای جرنگ جرنگ جرنگ جرنگ جرنگ جرنگ ثبت نام بل. من معتقدم که Wim Wenders می داند (در کتاب مقدس حس) این دارو است. پس از همه, اولین دقیقه از بال میل هستند این والا: این سر و صدا از جهان شنیده و دیده می شود — در تمام رنج و درد whisperings در شهر خود شهر ما. من نیز معتقد است که آنچه X را ارائه کرده است می توان به دست آورد بدون آن, و من سعی می کنم برای اثبات این با S. توضیح چگونه من با شنیدن جهانی: برای بسیاری از روز او احساس می کند آن است. در قطار از شرق برلین یک مرد مست نشسته در سراسر از ما و شروع به صحبت کردن. وجود دارد بدون ترس. S. حرکت می روم من به تنهایی با او سر و گنگ من سعادت است.

“اول از همه من نمی فکر می کنم” وجد ” است که یک نام خوب برای MDMA گفت:” اندرو ویل نه چندان طولانی پیش در این صفحات “از آنجا که دولت آن را به تولید نیست نشئه است. این دولت از آرامش آرامش خود پذیرش و غیر defensiveness.” ویل است که نویسنده کتاب در ذهن و مواد مخدر; آن را به خوبی به علم حمایت از تحقیقات من. اکستازی یک مصرف کننده بزرگ-seducing نام برای مواد مخدر است که reaps چیزی کاملا متفاوت است. اما چیزی نزدیک به نقطه را صدا مانند کالوین کلاین: آرامش است. آرامش. آرام. یا شاید نام باغ یادبود.

هیچ raves هیچ یاغی احزاب در گوشه ای بین این و که هیچ نیمه شب به ظهر ماراتن — اگر این دارو مشخصات من نمی مناسب آن است. بیشتر انفرادی سرگردان از گروه groper, من تمایل به انجام این کار و دیگر مواد مخدر, انفرادی (هر چند چشم قشنگ-متعهد-به-این-تیم عجیب و غریب دختر smooching بهترین پسر رفقا به نظر می رسد در راستای X شهرت به عنوان یک تقویت کننده). من تمایل به مواد مخدر دقیقا در برابر کسانی که PSA فیلم از مدرسه ابتدایی هشدار داد به: هنگامی که به تنهایی زمانی که افسردگی و اضطراب و غیره. که یکی می توانید این کار را با X و زندگی می کنند به گفتن است که یکی از حلقههای آن. وجود دارد زمان من ظهور مانده قرص را به دهان من به عنوان من شروع به برشته کردن مرغ برای پدر و مادرم بودند که پرواز از غرب به مناسبت اولین سالگرد کوین مرگ است. که برادر من عبور همزمان با چرخش به دور شاید تنها به طور موقت از hardier و کمتر آمرزنده و توهم زا به X تصادفی نیست.

در ساحل مایلی جنوب Cancun خورشید داغ است. پس این دقیقا نوع ناراحتی ممکن است متوجه نیست در X من فوق العاده حساس و مسخره با خودم. فقط تا زیر این کف فقط در آب است. بود ، مراقب باشید. بود ثابت است. نترس. دریافت دنج با جلبک دریایی که انجمن شما. سرد است. زیبا. هیچ کس گفت: مواد مخدر نیست و پیش پا افتاده. بر روی این ساحل من کل دلیل من برای بودن در مکزیک: یک پشته از کارت ها و نامه های Kevin فرستاده می شود زمانی که او در پاریس زندگی می کردند. و در X من خواندن بسیاری از. اما من نمی توانم احساسی حس از آنچه من خواندن. به جای من باد به دنبال, هیچ, دیدن, کارت, این, دهها کارت پستال فرستاد با gargoyles با پاریس اشباع آنها.

دیروز من X احتمالا برای آخرین بار (هر چند که من نمی تواند حدس زده اند قبل از این شروع کردم). بدون مبارزه با مواد مخدر اشکال فقط متوجه قانون از کاهش می گرداند در محل کار. X عجیب است blocker از پایین: شما می توانید آن را از دست ندهید مردم شما را بیشتر از دست به شدت. اما آن muffles اوج به عنوان به خوبی. به عنوان تجلی جستوجوی من مطمئن هستم که من حتی آرزوی یک دارو برای تحویل حاد آگاهی از سبکی غیر قابل تحمل بودن. هنوز, من تمایل به کار برای پاداش روح به مثل یا زنده با جهان در خود من. مانند الکل X بسیار کار فشرده. به عنوان مواد مخدر به, LSD کار قارچ در حال کار; شاید نه برای همه اما برای من و یعقوب و فرشته خود را به ذهن می آیند. این مبارزه همیشه در توهم زا, من نه لزوما یک حزب است.

داشتن حس آوردن چیزی به مواد مخدر — بسیاری از تاریخ بسیاری از تمایل و سردرگمی — چیزی که آن را recombines با به ماجراجویی خود که عجیب و غریب فرار از واقعیات ارزش زور زدن برای فرار از واقعیات از بودن در اینجا. البته شخصی خود را در آزمایشگاه نتایج ممکن است متفاوت باشد — این است بدن من بسیار خود من شیمی مجموعه. در X شما ممکن است گریه و کمتر احساس مهار یا مثل من مواد مخدر دوستان, رقص, بهتر, بود تمام شب طولانی و بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن شما خرید. مختلف جاه طلبی نتایج متفاوت است. به روزمره پرماجرا و یا عمیقا قانع کننده برای همه آشکار است که وجود دارد و به اندازه کافی خوب — برای مدتی X پیشنهاد راه است. نه آنقدر این روزها. هنوز یکی را دوست دارد به یاد داشته باشید که اولین بار است که یابم لحظه ای که یک باند چهار X باکره ساخته شده سفر به جان شیفته چیزی بیش از عمل, شاش کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im