حفظ Dope زنده: چرا قابلمه داغ است

بادبان جمع کن Redux: چرا قابلمه داغ است

22 ژوئن 1993

آیا می دانید ما در انتهای یک اپیدمی مواد مخدر? بنابراین می گوید: دکتر دیوید Musto آمریکا منجر مورخ از آنچه آمده است به نام “سوء مصرف مواد است.” (چه تعبیری شگفت انگیزی نشان می دهد که هر چیزی از ماده می تواند خطرناک باشد.) از قرار گرفتن در دانشگاه ییل دریافت کرد و Musto شناسایی کرده است دو داروی بیماری های همه گیر در تاریخ آمریکا: یک در نوبه خود از قرن زمانی که مواد مخدر و کوکائین بودند بلعیدم توسط میلیون ها نفر تا زمانی که دولت رگولاتور در پا; و دوم در دهه 60 زمانی که به عنوان همه ما می دانیم, فرهنگ خودشیفتگی, مرگ خدا و فروپاشی خانواده منجر به بادبان جمع کن جنون حوادث شغلی و بسیاری از نورد در اطراف در گل و لای. در هر دو دوره Musto گزارش مواد مخدر خطرناک انجام یک رمز و راز به عنوان بی ضرر کاتالیزور از لذت و شدت. در هر دو مورد, ماهر ترکیبی از اجرای و آموزش و پرورش نجات امریکا از توهم است. هرگز ذهن inebriating خواص الکل و تنباکو و حتی قهوه قدرتمند مواد مخدر ساخته شده است که به اقتصاد ما. ذهن هرگز نشانه هایی که یک داروی جدید فرهنگ در حال افزایش است از خاکستر فقط می گویند هیچ.

نیویورک تایمز به ما می گوید که ماری جوانا و آن technodelic پسر عموی اکستازی در حال حاضر رسمی روند. بیلبورد اسناد نمودار-busting خواص باند که مدافع گلدان سیگار کشیدن. تاپیک جدید در حومه شهر صحنه و امضای آن است که رقص-و-trance مراسم شناخته شده به عنوان بیحوصلگی حرف زدن. اینجا صدا سریع و بی پروا — همه بهتر به حمله رعد اسا در X — اما برای بیشتر بازتاب وزوز وجود دارد یک گلدان جدید موسیقی در هوا. Dr. Dre می بیند برگ حشیش به عنوان نماد مقاومت گسترده گنجه-هراسی توطئه برای Lemonheads آن conjures تا معوج, محزون تصنیف که به یاد لحظه ای کوتاه بین قوم و اسید راک.

این یک بدون حساسیت زیادی یاد چمدان یک جنبش است که می خواهد به اختراع دوباره تجربه روانگردان. و آن نشان که سبز روشن برگ حشیش گروههای مختلف و بی شماری نوجوانان — شجاعانه به نمایش. در آن حواس پرت دیدم دندانه دار و جلال این آرم جدید بثد: امیدوار با احتیاط و شکننده مانند یک شلیک کنید.

استاد Musto نشده ارائه هر گونه نظر در “مواد مخدر دوستان” توسط Lemonheads. اما شما خواهید بود خوشحالم که می دانم که تا پایان یک داروی بیماری طول می کشد بسیاری از سال: با توجه به محاسبات از ’60s طاعون نمی خواهد به طور کامل فروکش کردن تا زمانی که در اوایل قرن آینده است. پس از آن البته ما ممکن است صحبت کردن در مورد مجازی در اختیار داشتن به قصد فروش. اما من حدس است که هیچ تکنولوژی جایگزین خواهد شد درخواست تجدید نظر گرفتن سنگسار در یک روز آفتابی که هر نسل را پیدا کردن راه خود را به مواد شیمیایی است که تولید غلتکی سوار coaster از آگاهی است. Proffessorial پارادایم آیند و می روند اما در این طرح از انسان به بالا دریافت کنید.

شاید مشکل این است که در تماس با چیزی عمیقا فرهنگی یک بیماری همه گیر. ما با استفاده از مواد مخدر — را انتخاب کنید که داروهای ما — برای طیف گسترده ای از دلایل و الگوهای انتخاب های ما را به مراتب سخت تر به عنوان خوانده شده از پیشرفت یک جوانه. بازتاب این تمایز جامعه می پردازد بسیار متفاوت با بیماری و وابستگی. در نظر گرفتن آنچه اتفاق افتاده است در این سن از ایدز: این خط تیره دیوانه برای “امن” رفتارهای هالیوود, فانتزی تغییر از رایگان عشق به کشنده جاذبه تصعید از قاعدگی به سیاست است. حالا در نظر بگیرید که چگونه مواد مخدر شیک دارای زوال یافت و جریان سیاسی جزر و مد نشان می دهد که ما نیاز به بالا است به نحوی مرتبط با شور و شوق ما برای تغییر اجتماعی. نگاه نزدیک تر و شما را ببینید مکاتبات بین شیک با مواد مخدر و غالب ایدئولوژی.

از ریگان سال برای همه مومن remonstrances به خلاف خواسته عظیم استفاده از کوکائین توسط yuppies بدهکار که وضعیت خود را به precariousness از رونق اقتصاد است. کک است که همراهی کامل به فرهنگ است که باعث سریع کشتار و آسان پیروزی نظامی — سادیسم و منظره به نام آزادی و سنت است. یک نگاهی به ویلیام بنت سیم خاردار از ادا و هر کسی خواهد بود محور به خوش گذرانی. با این اندازه گیری آن تقریبا اجتناب ناپذیر است که انتخابات بیل کلینتون خواهد سوخت بهره در کلاس های مختلفی از مواد مخدر. رانده شده توسط یک نیاز به لمس و در آغوش گرفتن; دلپذیر تقریبا به نقطه bemusement; زین با تصویر سر و حتی به عنوان او اصرار دارد او هرگز استنشاق — این رئیس جمهور ارسال stoner vibes. و ملت که انتخاب کلینتون به طوری که در بخشی به دلیل آن را می خواستم کسانی که vibes. پس از 12 سال از کک-و-اوراق قرضه آگاهی ما در حال آماده شدن برای بازگشت به تفکر و اتصال است.

جوان به خصوص شکل گرفته است با دوره ای که تدریس آنها همه چیز در مورد رقابت آنها آموخته ام به دسته مانند دلفین ها و شنا کردن در کاملا هماهنگ سکته مغزی است. اما آنها بوده است را تکذیب کرد قبیله ای احساس. همه آنها متصل شده توسط یک قلیان از تکنولوژی اما این یک نوع بسیار متفاوتی از پیوند. و بنابراین همبستگی از نژاد و جنسیت و تمایلات جنسی. مفید به این دسته بندی شده اند و در زمان های سخت آنها را نگه داشته ام یک نسل از کشف آن اشتراک است. ماری جوانا می تواند تسهیل این تجربه در یک راه است که کوکائین و الکل نمی تواند. مشروب الکلی تبدیل به یک قبیله به اراذل و اوباش; کک به یک کندو از شبکه قاتل زنبور عسل است. اما گلدان uncorks جن از صمیمیت و همدلی.

وجود دارد ’60s sci-fi کلمه برای این شدید بالغين همدلی: grokking. اگر من حق ناگهانی استفاده در تعدادی از افراد جوان و با تجربه ماری جوانا (و حاضر به گفتن یک ناظر انتخابات در مورد آن) نشانه ای از نیاز به grok. بنابراین درخشندگی از گلدان برگ بر روی تی شرت, کلاه, شورت و کلاه. کاملا تغییر از سال گذشته رسمی مد-rebel آرم X با هاله خود را از انتفاضه و آن سلام را به مسابقه غرور و افتخار است. X نشانه ای از خود تعریف اما برگ گلدان ایستاده برای یک هرج و مرج آگاهی است. آن نقاط دور از دگم و نسبت به ضربه دور از بسیج و به سمت برکت. و این نشان می دهد یک مطلب ضروری است و اساس صمیمیت و همدلی از شرایط کاست. توسط نجات ’60s ایده آل است که بالا گرفتن یک قبیله مراسم از ’80s در اعتقاد است که هدف از مواد مخدر است که برای کمک به شما در دستیابی به گلدان برگ نشانگر تفاوت بین شبکه و grokking: آن را می گوید denizens از نسل X که در مجموع از تمام کسانی که بن بست کودکان و نوجوانان در خالی مراکز است slackerhood اما جامعه.

من فرض کنید هر نسل باید اختراع خود را به نام برای مواد مخدر است که به عنوان بی انتها در همه جا حاضر و نرم و قابل انعطاف به عنوان شاهدانه. خیلی خوش آمدید به دنیای شگفت انگیز از شاهدانه به عنوان ماری جوانا در حال حاضر به نام فهیم stoners. کنف یک کلمه برای شاهدانه از روز قبل از نمایندگی متوجه شدم که این گیاه می تواند دودی. در آب و هوای معتدل آن به طور گسترده ای رشد کرده و با استفاده از طناب, کاغذ, پارچه, داروهای مسکن و حتی birdseed. کلمه کنف بازگشته است به عنوان یک راه به جای ماری جوانا در طبیعت زمینه فراخوانی جهانی از محصولات و لذت است که می تواند مشتق شده از آن نامحدود کشت. این اعتصاب به عنوان یک اژیر چشم انداز آرمانی از این ایده که سربازان نمی کشتن اگر آنها به سنگسار. ما به طور کامل disabused که مفهوم در ویتنام است.

در دهه 60 ما آن را به نام چمن, گیاهیا علف هرز به معنی این واقعیت است که ما سیگار دلچسب عادی گیاه. ما صحبت از بو به دلالت ضمنی funhouse scariness از بالا گرفتن; پیش بینی زمانی که ما می خواستیم برای ارسال این ایده که ماری جوانا بود که مواد مخدر خطرناک; یا بادبان جمع کن زمانی که ما می خواستیم به آن ضربه بزنید جاز-سن ریشه. پشت در ’30s مشترک نیز نامیده می شد یک mezz (برای میلتون “Mezz” Mezzrow این موسیقی که یک بار خیالی اعطای وام به نام خود را به یک حقوقی با نام تجاری سیگار ماری جوانا). هنوز هم بیشتر به عقب در نوبه خود از قرن ماری جوانا وارد فرهنگ آمریکایی به عنوان یک علامت از negritude مملو از خوردن عجیب و غریب Creole نام مانند mootah. هنگامی که این racialist رمز و راز بود در محل این دارو به دست آمده پوشش بد: سائل, ادم خائن و بدنهادحتی شیطان همه یک بار مراجعه به گلدان افراد سیگاری است. نسل من ترجیح کنیه سربا تصویر خود را از کاربر به عنوان یک جانباز به جای یک معتاد: هیچ کس تا کنون صحبت از داشتن یک گلدان عادت از آنجا که مفهوم این سایت متعلق به مواد مخدر یک کلاس از مواد مخدر ما متنفر تقریبا به اندازه الکل است.

زمانی که counterculture سقوط بود و قبیله ای منطقی برای گرفتن بالا. آن را نمیگیرد طولانی برای این ریز honed تفاوت بین خوب و بد مواد مخدر به شکستن. بسیاری از ما بازگشت به بطری که به راحتی در دسترس و نه چندان خواهان در نفس و برخی از ما در زمان به سوزن. نتیجه این شده است گسترش از 12 گام برنامه موجب گمان من نه تنها با مشکل رو به رشد وابستگی اما نیاز به برخی از نهاد به جای کمون و قبیله. دیگران به سادگی جذب می شود تجربه روانگردان به هویت خود را با هیچ خاص تمایل به نگه داشتن در گرفتن بالا. اما برای میلیون ها نفر بیشتر سیگار مشترک بخشی از روال; چیزی انجام می شود در خصوصی با چند نفر از دوستان نزدیک و یا در این محیط صمیمی و جنسی. موفق تر گلدان افراد سیگاری شد کمتر احتمال دارد آنها به آن اعتراف حتی به یک ناظر انتخابات; و من متقاعد شده میلیون ها نفر از کاربران گاه به گاه فراموش آمار و بسیار از آنچه گذشت برای موفقیت در جنگ با مواد مخدر به سادگی سکوت از کسانی که می توانند عملکرد مواد مخدر.

من متعلق به این رده دوم. ارتباط من با ماری جوانا است که در دراز مدت و پایدار یکی بیشتر یا کمتر تک همسری — است که می گویند من کشیده به داروهای دیگر به ندرت نوشیدنی و نمی دود توتون و تنباکو. من عادت (که من حدس می زنم آن است) به نظر می رسد به تنظیم خود را; چند tokes در شب و روز تنش حل می شود. گمان می کنم من می تواند همان اثر را از یک یا دو کوکتل اما بدون آن پرواز فکری شدت آن لحظات شادی غوطه ور شدن در موسیقی مهتاب و شام. نه به ذکر است که احساس بودن حساس به لمس یک دیگر قابل توجه است. به عنوان یک جایزه از انواع من معمولا خواب کاملا کاملا ساخت آرامبخش unneessary. و اگر من دود بیش از حد یا بیش از حد اغلب grogginess و تحریک پذیری هستند ناگوار به اندازه کافی به من آن را پشیمانی. من به مواد مخدر وابسته ؟ من حدس می زنم اما به عنوان عادات رفتن چمن, حیوان خانگی جونز. من راه رفتن به آن راه رفتن نیست من.

این اعتراف من را به خاطر ما سیاست مواد مخدر تغییر نمی دهد تا هر کسی که با استفاده از ماری جوانا می آید و می گوید. تنها زمانی که حسابداران و مديران بازیکنان بیس بال و فضانوردان گزارش دقیقا همان چیزی است که احساس می کنید زمانی که سنگسار و نحوه عملکرد آنها را زمانی که آنها نمی خواهد قاتل-علف های هرز و راز بود درهم شکست. و تنها زمانی که شهروندان عادی مارس در مجالس قانونگذاری و حوزه خانه ها را الکی اساس طبقه بندی ماری جوانا به عنوان یک مواد مخدر خطرناک و پر کردن زندان ها با زمان نمایندگی بود آشکار است.

دولت مورد برابر گلدان بسیار پوچ هنگامی که قرار داده در برابر اکثر کلمه از دهان حساب است که آن را وسوسه انگیز به ستودن دارو فضائل اگر تنها به ضربه ای در مقابل ظالمان باشند. نتیجه این شده است یک سنت تغزلی چامه به حشیش از بودلر lushly مستند توهم (احتمالا ناشی از حشیش) به Mezzrow این مشاجره که بادبان جمع کن و او را قادر به “شنیدن من ساکسیفون به عنوان اگر آن را در داخل سر من” به آلن گینزبرگ ساده ادعا می کنند که ماری جوانا “مفید” ابزار برای درک زیبایی شناسی. که آن را قطعا است. اما اگر من خواست که هر سر آمده و سپس از آن نیز وقت مرا به خود به من امیدی با مواد مخدر است. این مشکل برای من نیست بادبان جمع کن جنون اما بادبان جمع کن mundanity.

من به بالا به حالت تعلیق در قوانین آگاهی های اعمال شده توسط محیط زیست من و من نفس حیوان تربیت شده. اما در بالا من همچنین کاهش ظرفیت من برای نشاط در زمان های دیگر. فیلم و موسیقی و حتی عادی آرامش مبهم به نظر می رسد کسل کننده و بدون شرکت شاهدانه. با گذشت زمان احساسات من مربوط به ریتم گرفتن سنگسار. زندگی خود را تبدیل به یک فضای اشغال شده توسط فعالیت آن جلوگیری و یا منحرف کردن من از آن کاتالیزوری تجربه. به عنوان برای سفر نهایی خواب: هنگامی که من به رختخواب بروید سنگسار من رویا نیست, حداقل تا آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید. این از دست دادن intrapsychic اتصال تولید ظریف حسی پسر مثل زندگی بدون آب و هوا. ممکن است قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای آن ادراکی موضوعات Ginsberg مورد صحبت می کند اما آن را belies دلیل من به سنگسار است که برای قرار دادن من در نزدیک لمس با ناخودآگاه من است.

همانطور که برای grokking: آیا شما تا کنون سعی کنید به راه رفتن پایین استریت نیویورک در وضعیت قرمز-چشم همدلی? بیشتر انرژی خود را صرف تلاش برای عمل مانند شما نمی سنگسار. بار تغییر کرده است پس از سرخوشی احساس امن است.

اجازه بدهید به شما بگویم در مورد اولین بار من رو بالا. آن سال 1966 و من یک جوان خبرنگار متقاعد موسیقی بیرون آمدن از سان فرانسیسکو خواهد طلیعه چیزی بودن در انقلاب است. یک شرکت دمدمی مزاجی است که آنچه ما به نام هیپی که کار را برای ضبط برچسب — من خواست به دیدار دو ناشناخته گروههای محلی او در مورد به ثبت نام.ما را به یک خانه در یک دستگاه توسعه در لبه از شهر است. آنجا نشسته بر روی زمین یک, بدون اثاثیه اتاق نشیمن شد Creedence Clearwater Revival و برادر بزرگ و شرکت. من به یاد داشته باشید در حال معرفی به جنیس جاپلین بود که برگزاری یک کودک به او سر پستان. یک spliff در اطراف به تصویب رسید. من تا به حال آموخته پس از آن که toking تا یک آزمون از اعتبار ویژه برای یک روزنامه نگار, بنابراین من همیشه در زمان چند پاف هر چند آن را هرگز خیلی برای من. اما این بار تنظیمات و شاید گه فقط حق داشتند. بدن من احساس عجین با گرما; چشم مردم در اطراف من glistened و چهره خود را به نظر می رسید پر از احساس. ما نشسته وجود دارد برای صحبت کردن شاید یک ساعت و سپس آن زمان برای رفتن. آنها انباشت اشیاء بدست آمده را در یک روز-Glo ون که coasted کردن غیرممکن تپه شیب دار, مو بلند پرواز در هر جهت. “ما نباید انجام مصاحبه.” من فریاد زد و بعد از آنها. “ما باید دوستان است.”

من فکر کردن در مورد آن روز دیگر زمانی که من روشن مقدماتی به حضور یک راوی شانکار کنسرت در سالن کارنگی. من می خواهم skulked از طریق پارک مرکزی در جستجوی یک پناهگاه برای این به هیچ وجه جرمزدایی عمل می کنند و به پایان رسید تا در خلوت نزدیک جایی که من به راحتی می تواند شده اند حمله کردند. هنگامی که مواد مخدر در لگد, من سعی کردم به حرکت به شام-ساعت جنون در خیابان دور زدن ترافیک سنگین و روان crazies. ضبط شده توسط munchies من جستجو به شدت برای یک ترهبار در که توریستی محیط و در نهایت موفق به خرید یک آسیا یکجور دوربین عکاسی که من بلعیدم در اجرا. در حال حاضر من آماده برای نبرد دفتر جعبه و جمعیت در یک لابی کوچک, مانور با تلاش زیادی به صندلی من. به شدت آگاه چگونه تنگ شد و ناگهان دوباره گرسنه من نشسته وجود دارد در خورش از احتراق ناقص سلول های عصبی به عنوان استاد به نظر می رسد. توسط آهک او حل و فصل به محل تنظیم های ساخته شده یک توضیحی گفتار و شروع به بازی این دارو بود من در یک مدت طولانی و آهسته اسلاید. من می دانستم که این احساس به خوبی به اندازه کافی به بیمار در مورد آن, اما من همچنین می دانستم که آن را به من جلوگیری از زیر مجموعه 40 دقیقه راگا حتی آن را به عنوان ساخته شده چند چرخه یادداشت های صدا مانند راش از باد تابستان آینده از پشت گردن من.

این تقصیر خود من فرض کنید برای گرفتار شدن در پیچ و تاب زمان. روشن در Ravi Shankar کنسرت تبدیل به کهنه — و مهم که برای گرفتن سنگسار در هر نقطه است یک عمل روانی فتنه. این مستلزم آن است که شما در یک کار حرفه ای خود را که در آن ادرار خود را و است که شما در حفظ و مشخصات بسیار پایین. (من همیشه douse من ذخیره کردن در کلن هنگامی که به سفر در این نظریه که مواد مخدر-خرناس سگ را اشتباه آن را یک کپی از Vanity Fair.) در طول سال من واقع nooks و crannies برای پیش بینی کردن سیگار در مجاورت عمده هر سالن کنسرت. اما بدون شک وجود دارد که این عملیات خفا بر کیفیت بالا.

به همین دلیل است که جدید satori-متقاضیان باید آن را لازم را برای اختراع دوباره صحنه. این که آیا آن را به نام بود و یا یک دیوانه, تنها راه برای ایجاد یک فضای امن برای گرفتن سنگسار در ملاء عام است به جمع آوری با هم در اعداد بزرگ است که قانون باید به حالت تعلیق درآمد. و وجود یک فرعی از مزایای ساخت گلدان اجتماعی مراسم. شما کمتر احتمال دارد به مواد مخدر را اجرا کنید زندگی خود را اگر شما در جایی از آن استفاده کنید و بیشتر احتمال دارد به یک دلپذیر زمان اگر شما نمی توانید بالا به تنهایی.

این است منطق هلندی با رویکرد مبارزه با مواد مخدر. در شهر آمستردام, شما می توانید پرسه زدن را به یک کافه و toke در این شرکت از دوستان. اما در U. S. A., استراتژی است که برای وادار کردن کاربران به یک solipsistic ارتباط با مواد مخدر است. هدف این است که به اطمینان می دهم که بدترین سناریو به تصویب می آید: که گلدان منجر به فلج به جای رشد و مدیریت اثرات آن است به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است. نتیجه واقعی این استراتژی این است که برای حفظ ماری جوانا رمز و راز و به اطمینان می دهم که هر نسل را ببینید این مزاحم علف های هرز به عنوان یک علامت از شورش.

برای شکستن این چرخه حقیقت را بگویید: مسمومیت فراتر از عادی تنها زمانی که آن را عادی است.با ماری جوانا — به عنوان با الکل تنباکو و حتی قهوه — کمتر شما با استفاده از این بالاتر می کنید. گرفته شده به ندرت می تواند گسترش آرامش و تحریک. اما به طور منظم انجام و حتی در دوزهای کوچک, شاهدانه از دست می دهد و ظرفیت خود را به تولید و تعجب و عمل بسیار از نسبى شدت آن به پایان می رسد تا افسرده اثر مورد نظر. کلیدی برای حفظ آنچه در شمال آفریقا تماس al lonely planet — “خوبان دولت” است — جلوگیری از این دارو از تبدیل شدن دنیوی است. بنابراین با تمام معنی حفظ dope زنده — اما استفاده بیش از حد از آن و شما آن را از دست بدهند. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im