حفظ Dope زنده: چرا هیپ هاپ ملت بالا در “مزمن”

بلانت پس: چرا هیپ هاپ ملت بالا در “مزمن”
22 ژوئن 1993

چیزی اتفاق افتاده است. این spliff مقدس علف های هرز از مؤمن جامائیکا Rastas است مسخ یک نسل از آمریکایی سرحال “بی ادب bwoys” که در حال حاضر صحبت کردن در مورد طبیعی بودن حتی قصد بازگشت به خدا زمانی که آنها “یک likkle بوی ‘pon دی sinsemilla.” نه بیشتر “suckin’ در شیشه ای سفید” — Crack “slangin’,” بله duds است فتیله-wicky-wickable wack.

هیپ هاپ ملت بالا در “مزمن است.” من آنها را همه جا با خود طاس سر و edge-of-the-باسن baggies دیسک طرف ارزان فیلیز بلانت سیگار برگ — برش و چاشنی حفره با مهم کالیفرنیا, مرداب, چمن, شاخص افغان حتی آفریقا عجیب و غریب دوربان سم علف های هرز.

“کندی را ساخته اند آن را مد روز به دود گلدان دوباره می گوید:” Ilchuk, 32, یک دورگه لاتین و نسل اول ب-پسر بچه ای که بزرگ شده خود را در دا Loisaida. “فقط در مورد هیچ کس در هیپ هاپ محافل سیگار کراک یا کوکائین کنه. در دو سال گذشته دیده ام و گنجه را یک تفاوت بزرگ در نظر کمتر بچه, سیگار, ترک, فرشته گرد و غبار و دیگر مواد مخدر خطرناک است.” پس او غلبه جدی ترک اعتیاد شش سال پیش گلدان شده است خود را تنها بالا است. “روحانی کنار گنجه بود قطعا به ارمغان آورد به من توسط Bob Marley and Peter Tosh. من آموخته راه سخت است که همه داروهای معنوی.”

استفاده می شود که سیاه آمریکا بود بچه ها ببینید من (ترینیداد) در خیابان, چک کردن dreadlocks, خنده و می گویند “هی Rastaman, آموزش من برای ساخت یک spliff?” در حال حاضر آنها در حال تنومند خود را ماچ باعث کندی دمیدن دود حلقه از طریق طعم Flav دندان طلا.

من تعجب اگر من نباید بود. بعد از همه, چه homies را در اواسط 70s پس از کول مشخصات و دیگر جامائیکا دی جی در برانکس جنوبی تدریس آنها هنر toasting قافیه بیش از یک ریتم آهنگ ؟ برادران آن را در زمان بازسازی آن و ابداع آن را به ضرب و شتم ریتم و سبک خود را بزرگتر از واقعیت زندگی. آنها ایجاد هیپ هاپ موسیقی که با صدای بلند تحمیل غیر ممکن است به چشم پوشی است.

هر چند آنها با اقتباس از روش جامائیکا دی جی چند از خواننده های رپ و کمی از مخاطبان خود گرفت تا معنویت. اما اوایل ’80s, B-پسران شروع غذای پیام ماری جوانا در انجام رگی موسیقی. در سپتامبر سال 1980 Marley آغاز پیوند در Madison Square Garden, headlining با Commodores و Kurtis Blow, سپس هیپ هاپ ستاره. آن مارلی گذشته نیویورک عملکرد و او به سرقت برده نشان می دهد — معرفی موسیقی خود را و خود را در گنجه به درون شهر سیاه امریکا است.

وجود دارد شروع شدید intermarriage گتو آهنگ از کینگستون و جنوب برانکس یک پدیده بهترین کاملی توسط Shinehead, Yellowman و در حال حاضر Shabba Ranks و Mad Cobra. در سال 1985 اجرا DMC “با هم برای همیشه لطفا برای” اعلام کرد: “خنک رئیس rocker/نمی, نوشیدن بدون, ودکا/من نگه داشتن یک کیسه cheeba در قفسه.” در حال حاضر گروه های رپ مثل Cypress Hill در اخبار ورزشی کنف لباس به عنوان بخشی از تماس خود را برای قانونی کردن ماری جوانا.

آن را آسان به را فراموش کرده ام که گلدان منع و آن بازار سیاه به طول انجامید 50 سال — بسیار طولانی تر از دیگر ممنوعیت — و که قبلا ممنوع گیاه شده بود نقدی طبیعی محصول با بسیاری از استفاده می کند. “گنجه است از زمین طبیعی آن را خدا ساخته است. من نمی توانم به این سوال راه من سوال همه این دیگر انسان اوج می گوید:” Ilchuk. رگی تبدیل B-پسران به بالا طبیعی است. در حال حاضر آنها به پمپ کردن حجم گرفته و آن را به سطح دیگری — کندی مزمن.

اما چه چیز دیگری است که انتظار می رود از, ب: پسر بلند پروازانه بی قرار مشتاق به رسمیت شناخته شود فریاد “من هستم! من هستم!”?

او از licks و رول بزرگتر و نیرومند تر-به دنبال ضد تانک از هر چیز Marley, حرف مفت, و یا هر گونه بی ادب bwoy تا کنون ابداع شده. Rastamen باید همیشه خود را ساخته مفاصل مانند مخروط بستنی: زنان اقامت در اتاق دیگر در حالی که خود را lions جمع آوری به تصویب spliffs یا cutchie لوله و دلیل.

در حال حاضر B-پسران ساختمان خود باعث کندی بزرگتر و طولانی تر و قهوه ای بیش از حد مانند یک بزرگ سیاه و سفید دیک. که ماچ که سرکش است که می گوید شما در یک راه بزرگ است.

تماشای آنها عبور کندی در اطراف هر یک از دیگر با بهره گیری از همان قوی اتصال نر Rastas به اشتراک گذاری زمانی که آنها درام دور یک آتش سوزی در یک Nyabinghi مراسم من با داشتن فلش بک. من با Bob Marley بر روی یک تخت در اسکس خانه سوئیت. او grins عبور من چربی پایان یک spliff و می گوید: “دی گیاه فرقه من با درونی روشن چشم.” من به یاد داشته باشید Peter Tosh پس از دستگیری او برای کشیدن یک spliff در یک Kingston-کندی پرواز ایستاده در یک کوئینز دادگاه bellowing “من نخست وزیر ماری جوانا در اینجا آورده توسط جیمی کارتر برای قانونی کردن گیاه!”

“این به نوبه خود باعث کندی بود قطعا تحت تاثیر راستا و رگی می گوید:” هرشی 24 سال سن مصرف سیگار B-boy از یک ترینیداد, خانواده, که, یک, A&R man برای توقف پرونده. “اگر آن را به نگه داشتن بچه ها به دور از مواد مخدر سخت تر آن را قطعا یک چیز مثبت است.” بعد از ثبت شرکت خود را قرار داده است ؟ لحن به نام “چه کسی در درب بودا مرد” با شم و استاد.

من ایستاده در مقابل از Jah زندگی را ثبت فروشگاه در شلوغ Utica خیابان در شرق Flatbush. Jah بزرگ Xxl خود dreadlocks پر به دور پشم کلاه مانند یک توپ فوتبال پنهان در بالای سر خود را. او را تکریم رگی تولید با 20 سال سابقه در حال توسعه از هنرمندان مانند خواهر کارول برينگتن مور لوی و Mikey Jarrell. من او را در چشم و او را پرتاب توپ سخت: آیا شما موافق هستید که در راستا و موسیقی رگی مسئول محبوب تجدید حیات از ماری جوانا به عنوان داروی انتخابی برای شهری امریکا ؟

من می تواند داشته باشد گفت: “تا حدی مسئول” اما من او را می خواستم به شنیدن آن راه او موظف است به شنیدن این که فرهنگ پاپ فعلی عاشقانه با ادب bwoys و spliffs B-پسران و باعث کندی — ماری جوانا sinsemilla, شاهدانه, شاهدانه, اداری کایا, علف های هرز, cheeba مزمن — اجرا می شود در آن دوره و یا خاموش است; هنگامی که زمان می آید آن را به عنوان همیشه به چسبیدن به پیامبران است.

مثل من زندگی است خیابان تربیت, محله یهودی نشین, یک بازمانده. او حواس خطر است و در گارد خود را. او recoils و دور به نظر می رسد. وقتی که دوباره او را ملاقات چشم من جو تغییر کرده است بین ما. او آرام است و مطالعه خیره.

نیمی از من انتظار او را می گویند که از شما درخواست من گه که می خواهم ؟ سازمان سیا? FBI? شما در حال تلاش برای چاقو زدن به من در پشت من brotherrr?

اما او با جدیت می گوید: “من واقعا احساس Marley and reggae زیادی برای انجام با آن باعث nuff جوانان که هرگز حتی شنیده Bob Marley در حال حاضر سیگار کشیدن باعث کندی. من fi می گویند تلویزیون, اخبار و فیلم کمک می کند حتی بیشتر از Marley and reggae music.”

بله وجود داشته است با حجم بالا, هشدار درباره مواد مخدر در دهه گذشته — هشدار که دو برابر به عنوان تبلیغات. نانسی ریگان فقط می گویند هیچ!!! کوکائین مرگ تعصب لن. جراح عمومی C. اورت Koop این اعلامیه در برابر مصرف سیگار است. کشیش Calvin ته نقاشی بیش از سیگار تبلیغات. سنگین D های دشمن و دیگر خواننده های رپ نرده در برابر مالت سبز و دیگر ذهن-تغییر نشین باده. B-پسران ذهن خود دمیده از کرک و فرشته گرد و غبار, در حال اجرا دیوانه و برهنه از طریق نشین. چنین آخرالزمانی نکات و نمونه را به کمک کشیدن B-پسران به دور از سیگار مشروب مالت, فرشته گرد و غبار freebasing کرک کوکائین متامفتامين ، وجود دارد هیچ چیز جز کسانی که بدوی زمین مردان و طبیعی خود را بالا?

هنوز هم مردم با dreadlocks می خواهید هیچ یک از ستایش و هیچ یک از سرزنش. زندگی تردید و سپس اذعان می کند که او سیگار میکشد هر چند خیلی کمتر از او استفاده می شود.

“همه سیگار از جمله گنجه, ‘مقدس, گیاه’ می تواند بد برای بدن” ترس توضیح می دهد. “بهتر است به جوشاندن آن و نوشیدن آن به عنوان چای. نگه نمی بلانت بر شما تمام زمان آن را رسم کنید و در قرعه کشی آن تا زمانی که شما از دست دادن احساس لذت بردن از آن است. هر آنچه که شما انجام نمی سوء استفاده از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>