مانوئل Balce Ceneta AP

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگر اعضای کنگره رعایت یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن در روز دوشنبه.

زمانی که مجلس نانسی پلوسی رهبر اکثریت سنا Charles E. شومر و دموکرات ها در زمان زانو دوشنبه در کاپیتول هیل به افتخار زندگی جورج فلوید, اینترنت چشم شروع به پریدن کرد به پارچه های رنگارنگ آویخته در اطراف شانه های خود را.

Kente پارچه — بافته شده با پر جنب و جوش نوار از ابریشم و پنبه — می آید از غنا که در آن مردم با پوشیدن آن برای نشان دادن میهن پرستی یا جشن یک موقعیت خاص. آن است که همراه با خانواده سلطنتی غرور و هویت.

چرا دموکرات ورزش آن را در حالی که کشف حجاب گسترده پلیس اصلاحات لایحه ؟

“اهمیت kente پارچه است که ما میراث آفریقایی و برای کسانی از شما که بدون میراث که در حال اقدام در همبستگی” Rep. کارن باس (D-کالیفرنیا.) رئیس کنگره سیاه حزبی به خبرنگاران گفت: در رهایی سالن. “است که اهمیت kente پارچه — ریشه های ما و احترام ما گذشته است.”

مربوط به خیاطی بیانیه به سرعت رفت و ویروسی جرقه واکنش های قوی در رسانه های اجتماعی.

“من می دانم که ما در زمان های غیر منتظره و هر چیزی ممکن است اما گوش مرد من نیست ‘پلوسی در Kente پارچه’ در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو” نوشت ویرایشگر حنیف Abdurraqib در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جیر جیر.

جاناتان ارنست

ایسنا

خانه اکثریت شلاق James E. Clyburn (D-S. C.) flanked توسط پلوسی و رهبر اکثریت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“هر کس به من پیام داده این Kente پارچه, عکس” نوشت: Questlove درامر برای ریشه. “من تا به حال به اینجا می آیند را به مطمئن شوید که ریشه نیست pranking من است.”

نویسنده Roxane گی در توئیتر خود نوشت: “من مطمئن هستم که چه شوخ کسانی که مسخره سیاستمداران پوشیدن kente پارچه یا Cory Booker هوشمندانه امید بستن به خارج از آن پوچ عملکرد.”

در سراسر اقیانوس اطلس در غنا به دنبال وزوز با ترکیبی از قدردانی و شک و تردید.

“من این را دیدم و گفتم وای’ ” گفت: Jermaine نکرومه در عنا رئیس یک شبکه تلویزیونی در غنا پایتخت آکرا. “اپتیک نگاه خوب اما چه اتفاقی می افتد زمانی که دوربین دور؟”

او می خواهد برای دیدن بیشتر عمل.

“همیشه وجود دارد این ارتفاع احساسات در ایالات متحده,” او گفت:. “پس از آن می میرد و همه چیز تبدیل شدن به حالت عادی. ما می خواهیم آن را به صورت های مختلف این زمان.”

پس از ظاهر یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو بر گردن فلوید قبل از مرگ او تظاهرات و راهپیمایی در آکرا. دولت برگزار شد مراسم یادبود برای کشته شده آمریکایی است. یکی دیگر از هشتگ ظهور: #AfricaForBlackLives.

“ارتباط با آمریکا با آمریکایی آفریقایی جامعه بسیار عمیق” نکرومه در عنا گفت. “این ناشی از تجارت برده 400 سال پیش. ما یک احساس طبیعی را در این مبارزه است.”

کنگره دموکرات عینک غنا منسوجات به عنوان آنها خواست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات اشاره کرد و در تقویت مسئولیت پذیری در اجرای قانون و quashing دهها.

پیشنهاد عدالت در پلیس عمل 2020 خواهد یاغی chokeholds و ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پیگیری پلیس در آوریم.

“ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر” پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در این لایحه تلویزیونی اولین.

[دموکرات پرده گسترده پلیس لایحه اصلاح قانون تعهد به اجرای قانون تبدیل]

“من نمی توانم باور پلوسی پوشیدن Kente پارچه در حال حاضر ایم” Ja’Mal سبز مدنی مدافع حقوق و جامعه سازمان در شیکاگو است. “این باد ذهن من, من حتی نمی تواند تماشای این کنفرانس مطبوعاتی!”

نبود پلوسی اولین بار. او را در یک سرقت سال گذشته در سفر خود به غنا.

اعضای کنگره, سیاه, انجمن, در ضمن عینک زرد و سبز و سیاه و قطعات به مغلوب ساختن پیشی جستن اول دولت از آدرس اتحادیه — یک حرکت برای حمایت از کشورهای آفریقایی او تا به حال شرح داده شده در موهن در شرایط Rep. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) گفت Grio در آن زمان است. (باس را بلافاصله پاسخ برای نظر.)

این پارچه می تواند نشان دهنده مقاومت است.

غنا اولین رئیس جمهور قوام نکرومه در عنا و زندانی برای مخالفت با حکومت استعماری بریتانیا donned kente زمانی که او از زندان آزاد شد در سال 1951.

Erieka بنت که منجر مهاجر آفریقایی در فروم و فرهنگی شبکه های گروه در آکرا گفت: او را تحسین روح دموکرات’ ژست.

“آن را به معنای زیادی به ما,” او گفت:. “این آغاز یک مکالمه است.”

گامبیا خواستار معتبر,’ بررسي آمریکا پلیس-تیراندازی مرگ از آن شهروند

افزایش ناگهانی از coronavirus grim reaper: غنا رقص pallbearers

نیجریه طراحان مد در coronavirus با زرق و برق و کابل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de