آن را 48 ساعت چاد شوالیه را هرگز فراموش نکنید.

او و دوک بیس بال تیمی شدند و در پایان از دست دادن یک پیاده روی کردن خانه اجرا در Davidson College سهشنبه, مارس 10.

در راه بازگشت به دورهام تیم مطلع شد که دانشگاه خواهد ماند بسته شده و پس از شکستن بهار و آنها خواهد بود خود را تکمیل ترم حاضر به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

اکثر دانش آموزان را به خانه فرستاد اما بهار ورزشکاران خواهد اقامت در محوطه دانشگاه.

روز بعد در وسط تمرین پشت در دانشگاه دوک این تیم کشیده شد خاموش میشه و گفت که آنها دیگر نمی تواند عمل کند.

چند ساعت بعد NCAA اعلام کرد College World Series نمی خواهد انجام شده و بقیه فصل لغو شد.

“واقعا غم انگیز بود و آن را حتی احساس واقعی زمانی که آنها به ما گفتن” شوالیه گفت. “این پایان عجیب و غریب ترین 48 ساعت من تا کنون تجربه کرده اند. آن زمان فکر می کردیم آنها زیاده. ما را درک نمی کنند به شدت از این اما در حال حاضر آن را حس می کند که چرا آنها آنچه را که آنها انجام داد.”

در حال حاضر شوالیه سابق استیپلز دبیرستان standout است در قضاوت گسسته خود را با خانواده اش در یکی از شهرهای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

روز خود را رفته اند و از بودن با کلاس, شیوه های بازی و سفر به نشستن در خانه در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و پیدا کردن مکان او می تواند کار خود را در بازی های خود را.

“من به خانه و نشسته بر روی نیمکت. چند روز خوب بود اما پس از آن من می دانستم که من تا به حال به تلاش و مشغول ماندن” شوالیه گفت. “ما برنامه در بهار آن پوچ است چگونه مشغول ما پس از متوقف کردن آن و رفتن به این عجیب و غریب بود. روز بسیار خسته کننده و بدون مقدار را انجام دهد. من شده اند با هدف قرار دادن یک ماشین و تلاش برای پرتاب اما آن سخت است چرا که شما نمی توانید با هر کسی.”

شوالیه 2019 GametimeCT بازیکن سال شد 16 بازی به دانشجویان سال اول فصل در دانشگاه دوک و آینده خود را زمانی که ویروس رسید.

شوالیه شد ساری در اغل گاو یا حشم کردم و چند خرج کردن-آمار فرصت های بیش از شیاطین آبی برای اولین بار در چهار بازی.

در یک محلی و تاب شوالیه اولین دانشگاهی در بت آمد و به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه رو بن DeLaubell از ارتش.

DeLaubell یک Cheshire فارغ التحصیل و شوالیه مواجه یکدیگر در CIAC کلاس LL مسابقات زمانی که آنها هر دو در مدرسه بالا است.

DeLaubell و Cheshire برنده 2018 کلاس LL عنوان در حالی که شوالیه و کالاهای اساسی برنده آن در سال 2019.

نایت چرخش در زمین و ظهور در برابر DeLaubell.

در بازی سوم از فصل شوالیه متصل برای اجرای صفحه اصلی به سمت چپ میدان به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه در برابر نیروی هوایی.

“پس از آن, صفحه اصلی, اجرا, چیزهایی که فقط کار” شوالیه گفت. “هدف قرار دادن در کالج است که خیلی بیشتر به چالش کشیدن از ضربه در مدرسه بالا است. در دبیرستان من بود بسیار بیمار است چرا که بسیاری از تیم ها سعی زمین در اطراف من. در کالج من از دیدن بیشتر fastballs در اوایل شمارش کردم تهاجمی تر. من فکر می کنم من چرخش در اولین نه زمین من دیدم در کالج.”

سه بازی پس از نیروی هوایی, بازی شوالیه درج شده بود به عنوان شروع تعیین شده hitter وظیفه گرفتن nod در پنج تا از شش بازی.

زمانی که فصل متوقف شد, او حلاجی .241 با اجرای صفحه اصلی سه گانه و 3 RBIs.

با اولین دانشگاهی فصل به پایان رسید نایت عطف توجه خود را به تابستان امسال است. او دعوت شده بود به بازی برای Cotuit Kettleers در معتبر کیپ Cod لیگ بیس بال.

اسکودوی کیپ لیگ به بهترین بازیکن کالج در کشور هر تابستان و شوالیه دعوت به عنوان یک دانشجوی سال اول است که یک معامله بزرگ است.

“بازی در کیپ چیزی است که هر کالج بازیکن بیس بال رویاها” شوالیه گفت. “برای به دست آوردن این فرصت واقعا سرد است. من فقط امیدوارم که ما یک فصل است. همانطور که در حال حاضر آنها در حال برنامه ریزی برای بازی اما بدیهی است که همه چیز در حال حاضر است TBD.”

همه چیز خواهد آمد دایره کامل برای شوالیه در Cotuit.

یکی از کوزه در این فهرست است Cal-برکلی junior اعطای Holman.

در سال 2013 Holman در چولا ویستا کالیفرنیا. تیم لیگ کوچک که در آن حذف شوالیه و وستپورت از کمی لیگ جهانی سری در ایالات متحده در بازی های قهرمانی است.

“من به دنبال در فهرست و یک پسر از کالیفرنیا که تیم ما ضرب و شتم در لیگ جهانی سری است در این تیم است. اعطای Holman که نقش در کال در حال حاضر در کالیفرنیا تیم است که ضرب و شتم ما در U. S قهرمانی” شوالیه گفت. “این امر می تواند سرگرم کننده باتری. من به دنبال به جلو به بازی با او را به جای در برابر او.”

آنچه شوالیه واقعا امیدوار است که او می شود به بازی در این تابستان در همه.

sericson

@stamfordadvocate.com; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de