گذاشته مجار به نوبه خود به رانندگی کامیون و هویج و چیدن

ایرد مجارستان (ایسنا) – Zoltan وتر مشغول به کار در رستوران برای بیش از دو دهه قبل از coronavirus همه گیر هزینه او کار خود را. با هیچ پس انداز 38 ساله آشپز از شهر ایرد در مجارستان در زمان اولین فرصت او می تواند پیدا کنید: پشت چرخ از یک کامیون زباله.

گابور Czaban در 36 سال, همچنین شناخته شده به عنوان DJ انقلاب با این نسخهها کار به عنوان یک تحویل مواد غذایی راننده کامیون برای supermaket زنجیره ای در جهانی بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بوداپست مجارستان مه 27 سال 2020 است. رویترز/Bernadett Szabo

وتر است که در میان دهها هزار نفر از مجارستان که خود را از دست داده معیشت تقریبا یک شبه پس از کروناویروس جدید زده در اوایل ماه مارس و مجارستان رفت و به مستند.

کشور خاموش کردم نسبتا آرامی در مقایسه با دیگران در اروپا اما تاثیر اقتصادی است که هنوز هم شدید: دولت انتظار دارد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به کوچک شدن 3 درصد در سال جاری و بیکاری به افزایش 5.6% از حدود 3 درصد در سال 2019.

Annamaria Lazar, 29, از دست داده و کار خود را هنگامی که فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی که در آن او کار کرده بود مجبور شد به نزدیک است. در نهایت او در کار چیدن هویج در یک مزرعه سبزیجات 70 کیلومتر (44 مایل) از خانه اش.

“من فکر کردم من زندگی می کنند برای دیدن پایان روز اول,” او گفت:. اما حداقل او از نظر مالی مستقل از پدر و مادر او و او می شود به خارج از منزل, لازار گفت.

گابور Czaban استفاده می شود به کار به عنوان یک DJ اما به سرعت در کار به عنوان یک راننده کامیون برای تسکو سوپر مارکت ،

“من کار نمی کند در DJ ایستادن و دیدن شادی در چهره مردم در حال حاضر اما خوشبختانه من هنوز هم به مردم را خوشحال به عنوان آنها انتظار من مانند ناجی وقتی که من آنها را برخی از مواد غذایی است.”

در ضمن وتر کاربردی برای کار در شورای محلی. “هنگامی که آنها به من به نام دوباره من به طور خودکار گفت: بله.” او شده است از آنجایی که ترویج از راننده کامیون به توزیع کننده در یک زباله کارخانه در Erd.

وتر گفت: خط جدید خود را از کار تا حد زیادی متفاوت از یک آشپز, اما که آن را با ساختار یافته تر شیوه زندگی:

“من در نهایت می توانید برخی از خواب دوباره.”

گزارش اضافی توسط Balazs Kaufmann; ویرایش توسط Raissa Kasolowsky

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر