پنج موسسات علمی در حال پیوستن به نیروهای در یک مرزی تلاش برای حفظ دریاچه تیتیکاکا غول قورباغه (Telmatobius culeus).

قورباغه جهان بزرگترین آبزیان و دوزیستان و زندگی در آب های دریاچه تیتیکاکا که سابقه حضور در مرز پرو و بولیوی.

هدف از این پروژه این است که برای اطمینان از آینده قورباغه در معرض خطر.

این دوزیستان در معرض خطر آلودگی از معدن و همچنین با استفاده از آن در طب سنتی.

دانشمندان به مطالعه و بررسی زیستگاه دریاچه تیتیکاکا غول قورباغه و همچنین انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی برای پیدا کردن چگونه به بهترین حفاظت از این گونه است.

قورباغه زندگی تمام عمر خود را در آب دریاچه تیتیکاکا و در نزدیکی تالاب. آن را سست و شل پوست است که امواج در اطراف بدن خود را در برابر آن به دست آورده و آن را به نام مستعار “کیسه بیضه ها, قورباغه”.

دانشمندان فکر می کنم پوست فلپ کمک قورباغه جذب بیشتر اکسیژن در آب این دریاچه واقع شده است در ارتفاع 3,800 متر (12,500 فوت) بالاتر از سطح دریا.

Telmatobius culeus بزرگ هستند – از بدن خود به تنهایی می تواند اندازه گیری تا به 14.5 سانتی متر (5.7 در). اما کاشف فرانسوی ژاک کوستو توصیف آمدن در سراسر یک نمونه اندازه گیری 50 سانتی متر در طول کل در 1970s.

آن است که به طور انحصاری آبزی و می توان در اعماق تا 100 متر (330ft).

در سال 2016 هزاران نفر از قورباغه های مرده یافت شد در سواحل انشعاب به دریاچه تیتیکاکا. آلودگی ناشی از کشاورزی و پلاستیک تصور می شد که ناشی از جرم در حال مرگ است.

اما قورباغه نیز گرفتار آنها به اشتباه تصور می شود یک داروی مقوی غرایز جنسی. آنها مخلوط به یک نوشیدنی به نام “قورباغه آب” به فروش می رسد در برخی از بازارهای محلی و بدن خود نیز استفاده می شود به عنوان طلسم.

خود را غیر معمول پوست است که گاهی اوقات تبدیل به artisanal کیف و پاهای خود را خورده کبابی یا گریل شده.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

این تیم خواهد شد ساخته شده توسط کارشناسان از بولیوی موزه علوم و تاریخ طبیعی موزه پرو کیتنو هردیا دانشگاه در پرو و اکوادور را در دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان, Denver, باغ وحش در ایالات متحده و سازمان های غیر دولتی NaturalWay.

آن است که حمایت از پرو و بولیوی دولت و همچنین از سازمان ملل ،

همه عکس ها به موضوع کپی رایت و حسن نیت ارائه میدهد از بولیوی موزه تاریخ طبیعی “Alcide d’Orbigny”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de