لانست ویرایشگر ریچارد هورتون است کلمات خشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن و امید برای علم

http://www.washingtonpost.com/video/world/lancet-editor-sees-negligence-in-the-global-response-to-coronavirus/2020/07/29/8f14e664-b7ae-4d85-be37-4ebc31da7f9e_video.html

لندن — به عنوان سردبیر مجله پزشکی لانست ریچارد هورتون است نظارت انتشار برخی از ترین اشاره مقالات از coronavirus همه گیر از اولین گزارش از دانشمندان چینی به آخرین واکسن توسعه است. او همچنین به عنوان صریح صدا در شکست از واکنش جهانی.

در سرمقاله خود را مبتنی بر هیئت مدیره بیشتر در بریتانیا — هم زده جنجال توسط wading را به سیاست آمریکا و دفاع است که آمریکایی ها باید انتخاب رئيس جمهور “چه کسی درک خواهد کرد که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی.”

شرکت هورتون است که با کتاب “Covid-19 فاجعه: چه اشتباه رفته و چگونه برای متوقف کردن آن را دوباره اتفاق می افتد.” آن است که عصبانی کار thrumming با صالح ناباوری بیش از اشتباهات ساخته شده در شش ماه گذشته. او متهم به رئيس جمهور تهمت از یک “جنایت علیه بشریت” برای برش سازمان بهداشت جهانی کمک های مالی در طول یک بیماری همه گیر. او را مقصر می داند نخست وزیر بوریس جانسون برای هزاران نفر از مرگ و میر بیش از حد.

هورتون صحبت از طریق زوم با واشنگتن پست به توضیح دهد که چرا او فکر می کند که سیاستمداران و علمی مشاوران در ایالات متحده و اروپا رو خیلی خیلی اشتباه است. او همچنین آنچه که او انتظار دارد که از تحقیقات واکسن و درمان است.

این مصاحبه ویرایش شده برای ظهر.

س:
شما به چاپ اولین مقاله از پزشکان چینی در خط مقدم. ایالات متحده شده است بسیار مهم چین است. چه چیزی شما فکر می کنم چینی و پاسخ آن در اوایل روز است ؟

یک: در طول شیوع بیماری سارس مقامات چینی گفت: هیچ outbreak. آنها سعی در فریب جهان تا زمانی که سازمان بهداشت جهانی به نام آنها در آن است. من فکر می کنم چین آموخته شما نمی توانید نشستن بر روی این نوع از اطلاعات را برای مدت طولانی.

من فکر می کنم در ماه دسامبر سال گذشته مقامات چینی تلاش برای تعقیب کردن آنچه در این مرموز ذات الریه شد و تلاش برای درک ماهیت شیوع. با پایان ماه آنها متوجه شدم که آنها تا به حال چیزی بسیار جدی در دست خود.

س:
یک تیم از سازمان بهداشت جهانی است که در چین در حال حاضر در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد ریشه.

یک: ما می دانیم که برخی از این اوایل موارد به نظر می رسد مربوط به زنده بازارهای در ووهان. اما برخی نمی شد. ما واقعا درک خطوط انتقال ویروس در اوایل آن روز. به وضوح وجود دارد ارتباط بین حیات وحش, محیط زیست, محیط شهری است. اما ما واقعا نمی دانم که در آن قطعه از این پازل هستند و یا چه قطعه از این پازل پیوستن به.

س:
مرموز پنومونی ناشی می شود در ماه دسامبر. پاتوژن شناخته شده است در هفته. کد ژنتیکی آن منتشر شده است در ماه ژانویه است. در حال حاضر ما دو ده واکسن در حال حاضر در آزمایشات انسانی. که به نظر می رسد سوزان و سریع.

یک:
من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در زندگی من است. من شده است در لانست 30 سال و من دیده ام بسیاری از شیوع بسیاری از شرایط اضطراری انسانی در سراسر جهان است. و من هرگز دیده می شود در جهان, تحقیقات جامعه پاسخ بسیار سریع است.

چه بسیار چشمگیر است که این بوده است که واقعا جهانی تلاش جمعی است. هر کشور دانشمندان پاسخ دادند. و طوری شده است که این جامعه جهانی تلاش برای آوردن دانش به خط مقدم.

شما در توصیف این کتاب به عنوان عصبانی است. من عصبانی بود بله. در اوایل روز است. و هنوز هم هستم به یک اندازه است. اما من امیدوارم که این کتاب به طور کامل نمی قهر چون من همچنین می خواهم به نگاه فرصت باور نکردنی این بیماری همه گیر نشان داده است. قبل از این بیماری همه گیر پژوهش جامعه کار نمی کند به عنوان سریع و یا به عنوان موثر در مشکلات فوری. این فوق العاده است برای رفتن از کشف یک ویروس جدید به نامزد واکسن در شش ماه. که هرگز اتفاق افتاده است قبل از.

س:
من فکر می کنم شما می گویند که پاسخ توسط جامعه علمی شده است به مراتب بهتر از پاسخ دولت?

A: بله و این یکی از دلایل من را عصبانی کنید. من از دیدن این پژوهش جامعه بلافاصله لگد اقدام به جمع آوری شواهد عملی برای استفاده توسط سیاستگذاران و سیاستمداران است. و هیچ چیز اتفاق می افتد.

که نه تنها یک شکست از سیاستمداران است. این شکست از کسانی که پزشکی و علوم مشاوران که در حال مشاوره دادن به دولت, چرا که من فکر نمی کنم آنها آن را برداشت و به سرعت به اندازه کافی است یا نه.

س:
ایتالیا می رود به مستند و سپس اسپانیا و فرانسه و آلمان و بریتانیا و بخش هایی از ایالات متحده است. شما می توانید ببینید لرزشی و اتلاف وقت. اما بوریس جانسون می گوید مردم در مارس 12, شما در حال رفتن به از دست دادن بسیاری از عزیزان خود را. یک هفته بعد بارها در حال بسته شدن هستند. چند روز بعد ما در مستند. که سریع ؟

یک: در اصطلاح پزشکی آن را آهسته است. اگر شما یک حاد و اضطراری برای بهداشت عمومی که در آن ویروس است که به معنای واقعی کلمه در حال رشد نمایی جمعیت خود را و آن را دو برابر هر سه روز یا بیشتر و سپس شما لازم نیست که یک هفته به را تشکیل می دهند و ذهن شما را.

در حال حاضر اجازه دهید فکر می کنم در مورد چگونه شما واکنش نشان خواهد داد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در Jan. 30. شما می خواهم تصور کنید که خارجی دفتر یا دفتر نخست وزیر بپرسید سفارت خود در پکن به آنها فوری گزارش. ظرف 24 ساعت آنها را رو به پیام: یک ویروس سارس است که اوج مردم به بیمارستان. هیچ درمان هیچ واکسن بسیاری از مردم در حال مرگ است. پیش بینی جهانی از همه گیر.

به طوری که نشسته نخست وزیر میز on Feb. 1. شما فکر می کنم آنها می گویند: خوب من نیاز به گرفتن تست ردیابی و جداسازی سیستم در محل. آیا ما تجهیزات حفاظت شخصی? چگونه ما می رویم به فکر می کنم در مورد فیزیکی فاصله? چه سیاست ما در مدارس ؟ چگونه می خواهیم برای جلوگیری از تجمع جمعی از انتقال این ویروس ؟

همه که باید مورد بحث قرار گرفته اند در 48 یا 72 ساعت بعد از اورژانس اعلام شد. این اتفاق نمی افتد.

س:
دولت بریتانیا همیشه می گوید: ما به دنبال علم است. که آرامش است. این مردم هوشمند هستند. چه مشکلی پیش آمد ؟

یک: آن را فقط در انگلستان این بود که تمام اروپا و شمال امریکا است. دانشمندان در اینجا نیست نگاهی به علم از چین در آینده به طور جدی.

س:
این ویروس ravaging شمال ایتالیا که سیلی آنها را به صورت است ؟

یک: دقیقا. این تنها زمانی بود که این بیماری همه گیر در لومباردی واقعا در زمان خاموش. زمانی که نیل فرگوسن [متخصص اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن] و دیگران محاسبه است. آنها دو برابر تعداد افراد بستری در بخش مراقبت های در مدل های خود را. و آنها به طور ناگهانی شاهد خدمات بهداشت ملی بود و غرق شده است. که در این لحظه بحرانی.

س:
زمانی که برای اولین بار لانست مقاله از بخش مراقبت های ويژه در ووهان یک پزشک به من گفت که آنها به عنوان خوانده شده چیزی از استفان کینگ. این وحشتناک گفتند. و چینی ها در حال استقرار پیچیده پزشکی است.

یک: آنها در حال انجام همه چیز را که شما می توانید انتظار برای دیدن در پزشکی غربی تنظیم می باشد. اما با وجود همه از آن به نحوی ما آن را باور نمی کند. من فکر می کنم وجود دارد این قضاوت. این کمی مانند بحث ما در مورد چین در حال حاضر. می تواند ما واقعا بر این باورند که آنها چه می گویند ؟ آنها واقعا صالح در حال قادر به مدیریت این بیماران ؟

س:
آیا شما اعتماد به نفس در امپریال کالج ارزیابی که تحمیل انگلستان مستند یک هفته قبل از آن می تواند به کاهش تعداد مرگ و میر در اینجا در نیم?

یک: اگر ما تا به حال قفل شده در مارس 6 به جای مارس 23, پس از آن ما می تواند کاملا ذخیره شده 20,000-plus زندگی می کند.

س:
در کتاب خود شما نوشتن “داستان covid-19 در ایالات متحده یکی از عجیب ترین پارادوکس کل همه گیر. هیچ کشور دیگری در جهان دارای غلظت های علمی و مهارت و دانش فنی و ظرفیت تولیدی در اختیار ایالات متحده آن است که جهان علمی ابرقدرت ، و در عین حال این غول علم کاملا شکست خورده را به تخصص خود را با موفقیت به خرس در سیاست و سیاست این کشور پاسخ دهد.”

یک: این درست است.

س:
چه اتفاقی افتاده است ؟

یک:
این سخت است. من عاشق امریکا است. اما می توان آن را بسیار محدود. من فکر می کنم این واقعیت است که امریکا می بیند خود را به عنوان بزرگترین کشور در جهان به این معنی است که آن را می بیند خود را به عنوان غیر قابل تسخیر است. که نظر به اطلاع نه فقط پاسخ به یک بیماری همه گیر اما نگرش به تغییر آب و هوا و بسیاری از دیگر تهدیدات.

من فکر نمی کنم بسیاری از آمریکایی بهداشت عمومی دانشمندان و مشاوران به دولت به عنوان خوانده شده این مقاله ما منتشر شده است. و اگر آنها فکر نمی کنم که آنها در زمان آنها را به طور جدی. من فکر می کنم وجود دارد بسیار جدی در پیش بینی غلط از خطر توسط آمریکایی بهداشت عمومی دانشمندان است.

من می دانم تونی Fauci خوب و حرفه ای تمام شده است جعلی در مبارزه با ایدز است. او یک دانشمند درخشان. او یک مرد شجاع. اما چیزی را اشتباه رفت اینجا. من آرزو می کنم من می تواند به شما یک پاسخ روشن به عنوان چرا, اما من نمی توانم واقعا نمی توانید آن را توضیح دهید.

س:
خوب.

یک: من قصد دارم به تغییر ذهن من.

س:
علم چیزی جز تغییر ذهن خود را.

یک: دقیقا. من فقط فکر بازگشت. من به یاد داشته باشید برای رفتن به آتلانتا در 1990s و پرسیدن: چرا شما فریاد بیشتر تحت ریگان? چرا شما قوی تر طرفداران برای بهداشت عمومی هنگامی که شما می دانید شواهد در امن سوزن ارز است بنابراین روشن است ؟

آنها گفتند: “شما را درک نمی کنند که چگونه آن را با این نسخهها کار در اینجا.” آنها همه خود را در نیروی دریایی لباس و گفت: به نظر من “ما نمی تواند طرفداران.” چرا که اگر شما یک دولت دانشمند شما وجود دارد به کار در سیاسی زیرساخت های هر دولت است که در قدرت که در آن زمان خاص. و اگر دولت این است که به سمت چپ یا راست و یا هر آنچه شما را مجبور به جا به که سیاسی محیط و شما نمی توانید قدم خارج آن. و اگر شما, شما می شود.

در حال حاضر سریع به جلو به دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت خاص CDC رهبری ما در حال حاضر. آن را به خوبی ممکن است که وجود دارد CDC دانشمندان نشسته در آتلانتا که خواندن آن مقالات که نفهمیدم چه بود. اما آنها مجاز نیست به بیرون رفتن وجود دارد و طرفداران.

س:
بهترین از علوم به طور جدی فکر کردن در مورد استقرار “گله ایمنی” به عنوان یک دفاع در ماه مارس — حفاظت از سالخورده و آسیب پذیر اما اجازه دادن به این ویروس رفت و برگشت از طریق جمعیت عمومی است. آنچه که آنها فکر می کردند?

یک: آنها فکر آنفلوانزا است. زیرا تنها بیماری ویروسی است که در قاب به صورت یک بیماری همه گیر تنها چیزی که ما برنامه ریزی برای آنفولانزا شد. ما برنامه ریزی نشده برای سارس و قادر به محوری به سرعت به اندازه کافی.

س:
اجازه دهید بحث در مورد ضرب و شتم ویروس در بدن است. وجود دارد برخی از چیزهای خوب آینده همراه برای کمک به افرادی که مریض مبارزه با ویروس?

یک: وجود برخی از مد افتاده آنتی ویروسها نه به طور خاص برای coronavirusو آنها در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی. ما را ببینید که آیا آنها یک اثر. آنها ممکن است. این احتمال وجود دارد که یا نمی خواهد که یک اثر یا اثر خواهد بود بسیار متواضع است.

پس از آن وجود دارد در حال رفتن به ضد ویروس است که به تازگی اختراع و خاص تر به کوروناویروس. ما لازم نیست که هر یک از کسانی که به وضوح آماده برای استفاده در حال حاضر.

و سپس رفتن به یک دسته از مواد مخدر است که در واقع رفتن به در برابر ویروس اما در مقابل چیزی که شما را می کشد: این سايتوکين طوفان. آن را فوق العاده عظیم پاسخ التهابی می رود که خارج از کنترل است. بنابراین یکی از راههای درمان این بیماری این است که سعی کنید برای جلوگیری از این انفجار از اتفاق می افتد.

س:
که ما منجر واکسن. این شگفت انگیز است که ما سه چهار نوع — RNA, DNA ، ویروس فلج بودند که trialed توسط گروه آکسفورد. ما می رویم به دو یا سه واکسن آماده برای رفتن در ماه دسامبر یا ژانویه یا فوریه با 70 یا 75 درصد اثربخشی? لطفا می گویند بله.

یک: پس از اخبار مثبت است که ما در حال ساخت واقعا پیشرفت سریع به سوی یک واکسن. وجود دارد چیزی شبیه به 200 نامزد واکسن در سراسر جهان است که در حال توسعه هستند. وجود دارد حدود 15 تا 20 هستند که در آزمایشات انسانی. ما باید هر دلیلی برای خوش بینی است که تا پایان این سال ما را شناسایی کرده اند یک واکسن حداقل یکی که برخی از اندازه گیری اثربخشی و بی خطر است. پس آن را برای رفتن به یک سوال در سال آینده تبدیل کردن حجم از تولید و توزیع است که واکسن.

س:
هورا برای واکسن!

یک: آویزان. یک واکسن است که قصد ندارم به این ویروس را از جامعه ما است. یک واکسن است که هرگز 100 درصد موثر 100 درصد امن و در دسترس به 100 درصد از مردم است. ما در حال رفتن به دریافت یک واکسن به 7 میلیارد نفر بر روی این سیاره و 7 میلیارد نفر بر روی این سیاره در حال رفتن به می خواهید به آن را. من کاملا مطمئنم که ما در حال رفتن به یک واکسن در سال آینده, اما این است که قصد ندارم به این معنی است که ما در حال رفتن به قادر به به طور کامل به زندگی عادی.

س:
و هر کس نمی خواهد قبول واکسن? شما درگیر در یک بدنام قسمت در اینجا در بریتانیا. لانست به چاپ مقاله توسط اندرو ویکفیلد در سال 1998 است. این نوع بنیادی کاغذ ضد واکسن جنبش به عنوان آن ادعا به لینک اوتیسم به اوریون سرخک و سرخجه (MMR) vaccine. کاغذ کردهاند اما آن را تا به حال انجام آن آسیب برساند. چگونه می تواند علم آدرس این نگرانی ها ؟

یک:
بله ضد واکسن جنبش بسیج دوباره. و من اندرو ویکفیلد ظهور کرده است تا در ایالات متحده است و بخشی از ضد واکسن جنبش مربوط به covid-19. وجود عناصر مختلف در ضد واکسیناسیون جامعه است. وجود افراطی ضد واکسیناسیون بال و شما هرگز برای متقاعد کردن آنها را با هر علم است. آنها فقط به طور کامل در برابر واکسیناسیون. وجود دارد بسیار بزرگتر از شهروندان نگران که می خواهند به انجام کار درست اما آنها می ترسم.آنها را به بحث و کاملا نمی دانند چه چیزی را از آن.

ما باید به صورت شفاف و صادقانه به عنوان ممکن است در مورد شواهد. ما نیاز به قرار دادن هر واکسن از طریق صحیح ایمنی و اثربخشی تست. ما اصلا قطع گوشه و کنار و ما گوش دادن به آنچه که مردم می گویند. ما همین حالا تماس بگیرید و آنها را دیوانه و یا آجیل یا هر لقب. وظیفه ما باید به ایجاد اعتماد به نفس با دادن اطلاعات و پاسخ مشروع سوالات.

س:
شما در این تقاطع که در آن علوم و تحقیقات در برخورد با عظیم غرور از افرادی که می خواهید اعتبار برای اکتشافات برای واکسن و آنتی ویروسها. وجود دارد بسیاری صفر در این بازی است. شرکت های دارویی در حال رفتن به میلیاردها دلار است. آیا این مردمی که به دنبال پس از ما بهترین منافع خود و نه منافع خود را?

یک: من اعتماد به نفس است که علم به ما پاسخ قابل اعتماد. اما من مطمئن هستم که سیستم ما در محل در حال رفتن به ارائه نتیجه عادلانه. ما شاهد دولت شما و دولت خرید واکسن که هنوز آماده نشده است, در دسترس, اما خرید گزینه های روی واکسن برای محافظت از جمعیت خود را. که نیست راه ما باید به فکر کردن. ما باید به یک پاسخ جهانی است و ما نیاز به حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر است. ما می دانیم که افراد چه کسانی هستند. آنها مسن تر. افراد مبتلا به بیماری های مزمن. آنها از سیاه و اقلیت های قومی جمعیت و کارگران در نظام سلامت ، آنها افرادی که نیاز به دریافت واکسن. نه من.

س:
من می خواهم jab.

یک:
شما آن را? خوب. اما این خطر واکسن ناسیونالیسم است و نباید آن را قوی ترین یا ثروتمندترین کشور می شود که دسترسی به یک واکسن برای اولین بار. من و شما در حال رفتن به خوب است. اما وجود دارد بسیاری از مردم که نیست. و که درست به نظر نمی رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر