رودریگو Abd AP

کارگران حمل تابوت Flavio خوارز 50 ساله مردی که پس از ابتلا به کروناویروس در Nueva Esperanza گورستان در حومه لیما, پرو.

ریو دو ژانیرو — برای یک بار در اوایل بیماری همه گیر که امریکا بیشتر بود یک تماشاگر, تماشای شیوع بیماری در چین و سپس به اروپا و سپس ایالات متحده وجود دارد امیدواریم که coronavirus وارد اینجا همه چیز متفاوت خواهد بود. آب و هوای گرم تر شد. این افراد جوان بودند. دولت تا به حال به زمان بیشتری برای مطالعه این اشتباهات در جای دیگر ساخته شده و برای آماده سازی.

هفته بعد بیش از یک میلیون نفر آلوده شده اند دهها هزار نفر مرده اند و کسانی که امید رفته است.

آب و هوای گرمتر را کمی کاهش این بیماری به عنوان آن را ویران گرمسیری کلان در اکوادور و برزیل. جوانان دارای محافظت نشده و مکزیک و پرو. و با وجود زودهنگام و تهاجمی اقدام دولت در بسیاری از موارد آمریکای لاتین شده است قادر به جلوگیری از آنچه که در حال حاضر به نظر می رسد برای همیشه اجتناب ناپذیر است.

[Coronavirus در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک]

این بیماری شده است یک فاجعه در برزیل در حال حاضر دوم تنها به ایالات متحده در موارد گزارش شده با بیش از 31,000 مرده اما این تنها کشور در منطقه در گرفتن ویروس. پرو در حال حاضر تایید دو بار به عنوان بسیاری از عفونت به چین است. مکزیک رنج می برد بیش از 10 ، 000 مرگ و میر. مقامات شیلی در حال حاضر در تلاطم یکی از جهان ترین مواد منفجره شیوع بیماری هشدار می دهند که سیستم بیمارستان در سانتیاگو است teetering در ظرفیت. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است امریکا لاتین جدید کانون جهانی همه گیر.

پدرو پردو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مکزیکی امدادگران صلیب سرخ راش یک بیمار مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس به Venados بیمارستان عمومی در شهر مکزیک.

دولورس اوچوا

AP

مردم در ماسک صورت نگه جعبه از مواد غذایی توزیع شده توسط دولت در طول یک مستند در حومه کیتو اکوادور.

“وضعیت بسیار نامشخص است و چه برنامه پرسید:” Óscar Contardo برجسته شیلی روزنامه نگار. “دولت پاسخ بسیار ضعیف بوده است برای قدر از این وضعیت است.”

در پایان آمریکای لاتین تلاش برای غرفه این بیماری بودند بازگشت توسط یک آشنا بازیگران از دشمنان. فقر و نابرابری و فساد غوطه وری ایمان در موسسات — بسیاری از مشکلات اجتماعی است که تا قبل از همه گیر در حال حاضر بزرگ توسط آن است. کشورهایی که سعی در اجرای کامل مستندات نشده است قادر به حفظ آنها را برای مدت طولانی به عنوان گرسنگی مانت اطلاعات غلط و بی اعتمادی رشد می کند.

[در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان]

“این بحران تعامل با مشکلات ساختاری است که امریکا تا به حال برای یک مدت طولانی و این مسائل ساختاری در حال تشدید اثر این سلامت شوک” گفت: Luis Felipe لوپز-Calva های آمریکای لاتین مدیر برنامه توسعه سازمان ملل متحد. “مردم را دیدم این اومده. وجود دارد برنامه.”

Jarbas Barbosa دا سیلوا جونیور, دستیار مدیر آمریکای لاتین دفتر سازمان بهداشت جهانی, پرواز در سراسر منطقه در این سال برای دیدار با سلامت وزارتخانه است. در اوایل ماه مارس در بربسا گفت: هر کشور به ساخت برنامه های. موارد شد و پس از آن بسیار کم نه یک نمونه از جامعه انتقال ثبت شده در امریکا لاتین — اما هر کس به نظر می رسد به گرفتن این بیماری جدی است.

[‘اکسپرس تدفین’ افزایش ترس است که نیکاراگوئه پنهان یک coronavirus تراژدی]

منطقه گفت: برخی از مزیت های ساخته شده در. بسیاری از کشورها آرزوی به ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی و هر چند واقعیت ممکن است سقوط کوتاه از جاه طلبی های ضعیف معمولا به دنبال درمان بدون ترس از تبدیل شدن دور برای فقدان پول است. این منطقه تا به حال بیشتر-تجربه های اخیر در برخورد با بیماری های عفونی از اروپا و شمال امریکا است. بهداشت عمومی زیرساخت های ساخته شده در طول Zika شیوع است که خروشان از طریق آمریکای جنوبی در سال 2016 شد و هنوز هم در جای خود.

“ظرفیت برای پاسخ بهبود یافته و این یک مزیت” باربوسا گفت: در آن زمان. “ما می توانید ببینید که وجود دارد مهم است تعهد است. . . . آنها تمرکز تمام تلاش در استفاده از مهار استراتژی.”

Esteban فلیکس

AP

پزشکی کارگر پیاده گذشته لباس های محافظ آویزان برای خشک شدن در سن جثه بیمارستان در سانتیاگو, شیلی.

این منطقه تبدیل به یک آزمایشگاه برای چنین استراتژی است. شاهد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و ایالات متحده و مقامات اعمال قرنطینه شیوه های طولانی قبل از موارد شروع به سنبله. شیلی صادر 90 روز ملی اضطراری اعلام روز اول آن موارد محدود کردن آزادی حرکت و ممنوعیت تجمعات عمومی. آرژانتین مرزهای خود را بسته. در پرو, رئیس جمهور مارتین Vizcarra تحمیل شاید دقیقترین اقدامات در این منطقه اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو است.

این حس همان بود تقریبا در همه جا. شیوع آورده بود بسیاری از کشورهای توسعه یافته جهان را به زانو درآورد. رهبران آمریکای لاتین با خود فقیر سلامت سیستم تا به حال به انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از این ویروس از ساخت شبیه تاخت و تاز در اینجا. در کشورهایی که رئیس جمهور شد سهل انگاری در تهیه — اصولا برزیل — فرمانداران در پا به اعمال اجتماعی فاصله اقدامات و ساخت بیمارستان.

[هائیتی در امان عمده شیوع کروناویروس تا کنون در حال حاضر یک “tinderbox” تنظیم به منفجر’]

اما با وجود این تنوع در روش — از سخت گیرانه در پرو به بی بند و عدم مداخله در برزیل — بسیاری از کشورهای در حال پایان دادن به در تقریبا همان محل: مشاهده موارد افزایش و با کمی سیاسی یا ظرفیت نهادی برای مسطح کردن صعود خود را.

“من باید اشک در چشم من و برجستگی بر روی پوست من” گفت: Alexandre Kalache یک برزیل را پیشرو پزشکان. “من سپاسگزار هستم که بچه ها دور در انگلستان است. من از دیدن یک آینده برای این کشور برای سال آمده است.”

چگونه آن را کردم به این نقطه شده است یک مطالعه موردی در مشکلات کنترل یک بیماری همه گیر در جهان در حال توسعه. سیاست های اجتماعی مانند فاصله و انزوا — که باید حفظ شود به صورت هفته به هر گونه اثر — ثابت کرده اند که به سادگی قابل دفاع در کشورهایی که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند شلوغ در محله های فقیرنشین شهری و باید هر روز برای زنده ماندن.

Jonne Roriz

خبرگزاری بلومبرگ

مسافران پوشیدن ماسک در یک قطار شلوغ خودرو در سه ایستگاه مترو در سائو پائولو, برزیل.

کسر Vonbancels

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بستگان covid-19 بيمار خط به شارژ مخازن اکسیژن برای عزیزان خود در بیمارستان منطقه ای در ایقویتس پرو.

“در اینجا مردم خواستار آن پرو پارادوکس” گفت: امریکا R. آریاس آنتون, کشور, مدیر سازمان اقدام علیه گرسنگی در لیما. “اقدامات صحیح برای نادرست در کشور است.”

برای مهار سیاست های موفق تحلیلگران می گویند که آنها نیاز به هر دو عمومی و پشتیبانی قوی برای کمک به فقیرترین. اما در بسیاری از ناحيه هر دو عناصر فاقد آن بوده اند. در برزیل چه کمی کمک دولت ارائه شده — حدود 110 در هر ماه به صورت رسمی کارگران — اتحاد برای بسیاری شده است یا laughably کافی و یا مسدود شده توسط مرموز روند درخواست. پرو را پرداخت کرده است فقیر کمتر از حداقل دستمزد. بسیاری از کارگران هنوز هم مجبور به ترک خانه های خود را برای به دست آوردن.

[در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت]

در حال حاضر به عنوان خستگی پس از 10 هفته از انزوا حل و فصل اعتماد در هر دو سیاست و مقامات دولتی در حال سقوط است. در یک منطقه خدشه دار رسوایی فساد و نقض دیگر در اعتماد به نفس, چند, ایمان به نهادهای عمومی. امروز تنها نیمی از آمریکای لاتین آمریکایی در حمایت از دموکراسی نظرسنجی ها نشان می دهد. اعتماد به نفس در رسانه ها کاهش یافت و پایین تر است.

“رسانه ها در سراسر جهان و رسانه های محلی است که توسط چپ” گفت: Aluizio Montelo دا سیلوا, 63, که در شمال شهرستان برزیل بلم. “این یک مغرضانه رسانه ها. این فعال رسانه ای. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید بر این باورند در یک رسانه ای مثل این.”

برای هفته خود لباس فروشگاه بسته شده مطابق با مهار اقدامات و برای چه ؟ آن را متوقف نمی کند شهر خود را از درد و رنج ویرانگر شیوع. بيمارستان هنوز هم غرق شد. مردم هنوز هم در حال مرگ است. خیلی فداکاری و بسیار کمی برای نشان دادن آن.

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

سرخوردگی خود را با توجه به بی اعتمادی. او معتقد است مسئولان با استفاده از این بیماری همه گیر به bilk سیستم. رهبران هستند که متهم به تقلب و فساد از پاناما به ریو دو ژانیرو که در آن دولت فرماندار است که در حال حاضر درگیر در رسوایی. مردم Montelo گفت: در حال بازی برای احمق ها. بنابراین او در حال حاضر خانه را ترک می کند هر زمان که او می تواند — در اعتراض به قرنطينه و در حمایت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro که بارها و بارها بازی کردن این بیماری و به نام این کشور به بازگشایی بلافاصله.

“من هرگز معتقد بودند داستان” Montelo گفت. “من نه کسی که کورکورانه از رسانه ها.”

Joédson آلوس

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دیدار حامیان جریان یک تظاهرات این هفته در Brasília.

به عنوان موارد در برزیل موج و سیستم بیمارستان سگک کشور است از دست دادن اراده سیاسی برای بیشتر قرنطينه. خیابان ها پر بار تر. مقامات در ریو دو ژانیرو و سائو پائولو به سختی حتی بحث دیگر در مورد شدیدتر مهار اقدامات است.

“من می دانم که کشور من” گفت: Margareth Dalcolmo یک محقق در اسوالدو کروز پایه و اساس است. “وجود 2 میلیون نفر زندگی می کنند که در محله فقیرنشین ریو و به بحث در مورد اجتماعی فاصله مسخره است. این احساساتی. آن را خالی شد. این به آن معنا نیست هر چیزی.”

به سازمان بهداشت پان آمریکا هفته گذشته خواستار یک recommitment اجتماعی فاصله در برزیل برای جلوگیری از یک فاجعه. پیش بینی های خود را نشان داد که 88,000 مردم می میرند و در ماه اوت. محققان در دانشگاه واشنگتن خود قرار داده مرگ و میر هنوز هم بالاتر اطراف 125,000 در ماه اوت.

[قفل شده-پایین کلمبیایی در حال اجرا از غذا پرواز پرچم قرمز برای کمک]

“این است که هنوز زمان برای استراحت محدودیت و یا برای کاهش استراتژی های پیشگیرانه” گفت: Carissa اتین سازمان مدیر. “لازم است به باقی می ماند قوی و هوشیار و پیاده سازی تهاجمی و ثابت اقدامات بهداشت عمومی.”

اما روز بعد João Doria فرماندار از سائو پائولو, قلب شیوع در برزیل اعلام کرد آنچه که او به عنوان یک “آگاهانه بازگشایی.” موارد همچنان به صعود و هیچ واکسن اما این کشور در تلاش است به زور راه خود را بازگشت به حالت عادی.

“همه تصمیمات دولت در رابطه به covid-19 شده اند بر اساس علم و پزشکی” او گفت:. “وجود دارد هیچ حدس زدن اینجا.”

Heloísa Traiano کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de