واشنگتن/لندن (رویترز) – وکلا برای بریتانیا پرنس اندرو در دوشنبه ضربه در پشت ادعا می کند که او به همکاری با ایالات متحده دادستان بررسی این اواخر سرمایه جفری اپستین نشان می دهد آنها به دنبال تبلیغات به جای کمک به او.

ایالات متحده محققان می خواهید برای مصاحبه با اندرو ملکه الیزابت دوم پسر مورد دوستی خود با Epstein – که مرده در زندان در سال گذشته در حالی که در انتظار به اتهام قاچاق کودکان – به عنوان بخشی از تحقیق به امکان co-توطئه گران.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت: هیچ برنامه ای برای استرداد اندرو.

خواسته در طول یک فاکس نیوز مصاحبه که آیا ایالات متحده رسما خواسته بریتانیا به دست شاهزاده اندرو بار گفت: “من فکر نمی کنم این یک سوال از توزیع او را بیش از. من فکر می کنم این فقط یک سوال از داشتن او با ارائه برخی شواهد است.” پرسید: اگر شاهزاده اندرو خواهد بود از تحویل بار گفت: “هیچ.”

اندرو علنا اعلام کرد او را به همکاری با هر “مناسب آژانس های اجرای قانون”. اما در ماه مارس منهتن مبتنی بر ایالات متحده وکیل جفری برمن گفت که شاهزاده بود و “در را بست داوطلبانه و همکاری با دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را”.

در یک بیانیه اندرو وکلا گفت: شاهزاده که رسمی عنوان دوک یورک تا به حال ارائه کمک خود را به وزارت دادگستری (DOJ) سه بار در این سال است.

“متاسفانه DOJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری” اندرو وکلا Blackfords گفت.

“در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت” در بیانیه ای گفت:.

وکلا گفت: DOJ به حال تنها درخواست اندرو کمک در Jan. 2 و اعلام کرده بود که او تا به حال هرگز هدف خود را بررسی و آنها صرفا می خواست همکاری خود را.

آنها گفت: اظهارات برمن که اندرو داده بود “صفر همکاری” شد “نادرست و ساخته شده اند”.

بریتانیا آفتاب روزنامه گزارش DOJ فرستاده بود مقامات اروپایی متقابل کمک های حقوقی پیمان (MLAT) درخواست استفاده در تحقیقات جنایی برای جمع آوری مواد از کشورهای دیگر است که نمی تواند به آسانی به دست آمده در پلیس همکاری بر اساس.

آمریکا اجرای قانون رسمی که دارای دانش مستقیم از تحقیق و صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: این درخواست ارسال شده بود.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر و بریتانیا در دفتر خانه (وزارت کشور) گفت: اظهار نظر در وجود هر MLAT درخواست. کاخ باکینگهام است نه اظهار نظر در مورد حقوقی.

اگر MLAT درخواست داده است ایالات متحده دادستان می تواند درخواست برای اندرو که پا را از وظایف به دلیل اضطراب عمومی بیش لینک کلیک کنید برای اپستاین به طور داوطلبانه شرکت در یک مصاحبه به یک بیانیه و یا به طور بالقوه او را مجبور به حضور در دادگاه برای ارائه شواهد تحت سوگند.

فایل عکس: بریتانیا شاهزاده اندرو برگ سنت, مریم باکره کلیسا در Hillington در نزدیکی رویال Sandringham و مستغلات در نورفولک بریتانیا ژانویه 19 سال 2020 است. رویترز/کریس Radburn

“هر گونه پیگیری درخواست معاضدت قضائی خواهد بود ناامید کننده پس از دوک یورک است نه یک هدف از DOJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شاهد, بیانیه” Blackfords’ بیانیه ای گفت:.

A U. s. Federal Bureau of Investigation پروب با تمرکز بر انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دیرین کاردانی از اپستین و دیگران که تسهیل اتهام قاچاق دختران زیر سن قانونی اجرای قانون منابع به رویترز گفت در ماه دسامبر.

ماکسول که در محل در حال حاضر ناشناخته است را رد اتهامات علیه او.

گزارش توسط Michael Holden; ویرایش توسط Giles Elgood و جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de