لبنان ارز جدید برای شیرجه رفتن و هیچ پایانی در چشم

لورنزو Tugnoli FTWP

بیروت لبنان – مارس 11: معامله گران در کار اصلی میوه و سبزی در بازار در بیروت. قیمت مواد غذایی افزایش یافت در هفته های اخیر. کاهش ارزش قوی از لبنان ارز باعث شده موج جدیدی از تظاهرات. (عکس لورنزو Tugnoli/برای واشنگتن پست)

بیروت — لبنان ارز آمار پایین ترین نرخ های جدید جمعه به عنوان مالی این کشور و فروپاشی اقتصادی شتاب منادی بیشتر بدبختی برای میلیون ها نفر از لبنان که دیده می شود ارزش خود را پس انداز و حقوق بین برود.

پوند لبنان و پوند داد و ستد در بازار سیاه در 7,000 به دلار یک اسلاید از 40 درصد فقط در هفته گذشته به عنوان نژاد مردم به خود را تبدیل به طور فزاینده ای بی ارزش محلی پوند به کمیاب دلار به پرچین برابر بیشتر پیش بینی کاهش می یابد.

ارز در حال حاضر از دست داد 78 درصد از ارزش خود را از ماه اکتبر زمانی که بانک ها شروع به محدود کردن برداشت از دلار و اصلی ارز خارجی مورد استفاده در لبنان — سپس بسته درهای خود را برای هفته ها. این اولین نشانه آن است که آنها در حال اجرا از ارز خارجی و اقتصاد کشور بود ،

گسترده در تظاهرات خیابانی علیه فساد و cronyism که دروغ در ریشه مشکلات کشور مرکب کاهش و فلج اقتصاد برای هفته ها. پس از آن هفت هفته-مستند شامل coronavirus در اوایل این سال که اضافه شده به درد.

بازگشایی در حال حاضر در نوسان کامل انجام داده است کمی به ساقه چه سریع تبدیل به یک عمده انفجار اقتصادی که خطرات بی ثباتی در حال حاضر فرار منطقه است. متناوب تظاهرات علیه دولت برای عدم توقف مالی سقوط آزاد باید در خدمت به عنوان یک یادآوری از پتانسیل بیشتر ناآرامی های اجتماعی است.

“در این کشور است به خوبی انجام می دهند” نخست وزیر حسن دیاب گفت: جلسه لبنان بالا سیاستمداران به نام رئیس جمهور میشل Aoun در روز پنج شنبه به آدرس بالونی بحران است. اما تنها کسانی که به حمایت از دولت نشان داد تا تونست کمی امید به یک اجماع برای رسیدگی به این مشکلات در هر زمان به زودی.

نجات مذاکرات متوقف شده

دولت است که به دنبال یک 10 میلیارد دلار کمک مالی از صندوق بین المللی پول, اما مذاکرات که در ماه فوریه آغاز شد هنوز پیشرفت فراتر از مراحل اولیه با توجه به مقامات آشنا با این اقدامات که نمی خواهید به نقل نام به دلیل حساسیت موضوع است.

لورنزو Tugnoli

FTWP

بیروت لبنان – مارس 22: تاجر خط خارج یک فروشگاه عمده فروشی برای فروش طلا. بحران اقتصادی و کاهش ارزش قوی از ارز محلی تحت فشار قرار دادند و بسیاری از لبنان در آستانه فقر است. طلا در نظر گرفته شده است یک شکل از سرمایه گذاری در خاورمیانه است. مردم در حال حاضر فروش طلای خود را به منظور تغذیه خانواده خود را در حالی که برخی آن را خرید و برای نجات خود را پس انداز از کاهش ارزش. (عکس لورنزو Tugnoli/برای واشنگتن پست)

اصلاحات وعده داده شده توسط دولت اعم از آن سازه های سنگین و پر هزینه یارانه ها از ملزومات مانند سوخت و گندم را محقق نمی شود به دلیل عدم توافق سیاسی.

لبنان دارای ثابت ارزش ارز خود را به دلار در نرخ 1,507 برای سه دهه گذشته و دولت هنوز رسما حفظ سطح حتی به عنوان پوند فرو می ریزد و بانک ها توقف همه دلار برداشت به جز آنچه که به نام “تازه” انتقال دلار از خارج از کشور.

بانک ها را به مجموعه ای دیگر نرخ معاملات خاص به این معنی که لبنان در حال حاضر باید حرکت پنج نرخ ارز های مختلف از جمله بازار سیاه یکی در نظر گرفته است که قابل اعتماد ترین شاخص ارز ارزش واقعی.

در نبود یک سیاست روشن در مسیر پیش رو وجود دارد که بدون پایین به ارزش لبنان گفت: ناصر سعیدی, یک وزیر دارایی سابق لبنان که در حال حاضر یک مشاور مالی مستقر در دبی است.

شهروندان باید اعتماد از دست رفته در سیستم بانکی کشور و تغییر به پول نقد فقط به اقتصاد است.

برخی از رسانه های خرده فروشی را آغاز پذیرش تنها دلار است که سخت برای پیدا کردن. آمریکا و اروپا تحریم ها علیه همسایه سوریه باید محروم این کشور دلار, بیش از حد, ساخت, لبنان, رئیس مقصد برای سوریه به دنبال صندوق واردات وجود دارد افزایش تقاضا برای دلار سعیدی گفت.

‘رفتن به ناشناخته’

درآمد دولت و در ضمن دارای skidded به توقف به دلیل خاموش شدن ناگهانی اقتصادی و انقباض وادار به بانک مرکزی برای چاپ لبنان پوند برای تامین مالی مخارج دولت از جمله حقوق برای نفخ خدمات مدنی.

“کسانی که رفتن به بازار و آنها در حال تعقیب کمتر و کمتر دلار” سعیدی گفت. “وجود دارد دیگر هیچ لنگر برای ارزش پوند لبنان است و ما در حال رفتن به ناشناخته.”

لورنزو Tugnoli

FTWP

بیروت لبنان – مارس 11: معامله گران در کار اصلی میوه و سبزی در بازار در بیروت. قیمت مواد غذایی افزایش یافت در هفته های اخیر. کاهش ارزش قوی از لبنان ارز باعث شده موج جدیدی از تظاهرات. (عکس لورنزو Tugnoli/برای واشنگتن پست)

تاثیر قابل لمس است در یک بار-پر جنب و جوش کشور است.

کسب و کار در حال بسته شدن روز به روز بیکاری رو به افزایش است و قیمت در حال افزایش هستند. لبنان بستگی به واردات بیش از 80 درصد از مصرف آن به ویژه مواد غذایی و هزینه است که نزدیک به دو برابر و تا کنون در این سال با توجه به آمار دولت, بالا بردن خطر گرسنگی گسترده.

افرادی که یک بار زندگی می کردند به راحتی در حال مبارزه برای به دست آوردن درآمد است که باید از دست داد تا آنجا که 80 درصد از ارزش واقعی خود را هل دادن قیمت بسیاری از محصولات به ویژه مواد غذایی به معنی فراتر از خود.

“ما زنده به روز-به-روز چون ما دیگر به اندازه کافی برای پوشش نیازهای ما” گفت: Hanan Hani, 48, او به عنوان اندود شده تا در اوایل این هفته برای دریافت مواد غذایی جزوات از یک موسسه خیریه محلی.

شوهرش ماهانه بازنشستگی در حال حاضر ارزش تنها کمی بیش از 200 دلار در ماه و زیر بانک جهانی خط فقر و نه به اندازه کافی برای ارائه برای خانواده چهار.

هانی و همسرش, صرف $70,000 برای قرار دادن دو فرزند خود را از طریق دانشگاه, اما آنها نمی تواند پیدا کردن کار و زندگی در خانه.

“من فکر می کردم آنها را برای ما فراهم می کند زمانی که آنها بزرگ شده,” او گفت:. “در حال حاضر ما حتی نمی توانیم به آنها غذا.”

لبنان یک ظرف غذا بزرگ است اما در coronavirus آن حق انجام کاری

ناآرامی های وحشتناک در لبنان به عنوان ارز فرو می ریزد

نظر: لبنان نخبگان می تواند کشور را نجات دهد — و یا خود را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de