LeBron James امنیت $100m برای شرکت رسانه

LeBron James و خود را شریک کسب و کار باید امن $100m (£90 متر) در سرمایه گذاری های خود را برای شرکت رسانه ای است که با هدف توانمند سازی سیاه و مخاطبان است.

SpringHill سرگرمی است که به رهبری جیمز با کسب و کار خود شریک Maverick کارتر به عنوان مدیر عامل. سرنا ویلیامز در میان کسانی که در هیئت مدیره.

آن را توصیف خود را به عنوان یک شرکت رسانه ای با یک unapologetic دستور کار است که به صدای به سازندگان و مصرف کنندگان است.

این شرکت است که پس از اوهایو مجتمع آپارتمانی جیمز مطرح شد ،

بودجه برای SpringHill سرگرمی بسته در ماه مارس بود اما روز پنجشنبه اعلام کرد با توجه به تنوع است.

این شرکت یک نتیجه از سه پروژه با هم ادغام شدند – شرکت تولید SpringHill سرگرمی, رسانه های دیجیتال شرکت بدون وقفه و ربات شرکت یک آژانس بازاریابی.

  • ‘صحبت می کنند و شنیده می شود’- چرا رسانه های مهم
  • من ادامه خواهد داد برایانت میراث – جیمز

جیمز گفت: تیم خود را شامل بیش از 100 نفر از کارکنان “64 درصد از مردم از رنگ و 40 درصد زنان در یک صنعت است که به طور متوسط 25 درصد”.

در یک بیانیه جیمز گفت: “من همیشه می خواستم به استفاده از پلت فرم بسکتبال به قدرت کسانی که در اطراف من. در حال حاضر من فوق العاده هیجان زده در مورد این فرصت را به ساخت یک شرکت است که سبب سازندگان و مصرف کنندگان و همه چیز آن را لمس.

“اسپرینگ هیل شرکت تعریف توانمندسازی. شما آن را ببینید در تیم ما ساخته شده است داستان ما بگویید و جامعه کار ما خدمت خواهد کرد.”

SpringHill سرگرمی است در حال حاضر در حال کار بر روی یک فیلم در مورد بسکتبال با Netflix بکشد. این مجموعه به ویژگی های آدام سندلر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de