اجازه دهید به خودتان غمگین

هر چه باعث می شود شما غم و اندوه به خودتان اجازه غمگین. آن شفا است و لازم به احساس درد از دست دادن آیا ما درک پری از ابعاد آن یا نه.

شاید غم و اندوه به نظر می رسد نابجا و یا از راه دور, اما در حقیقت ممکن است ما عزادار عمیق تر تغییر دهید که این حادثه تنها نماد. ما عزادار چه زمانی ممکن است آنچه که ما یک بار در زمان داده شده. ما نیاز به سرند به رها کردن ما پیوست به چه بود. ما نیاز به سرند به طوری که ما می توانیم هنگامی که ما در حال آماده ساختن چیزی جدید.

و اگر چیزی شما باعث غم و اندوه, اما آن را برای دیگران خوب است بیش از حد. شما می توانید کسی است که گوش و پشتیبانی از این زمان است که مراقبت و شهود در حالی که آنها کار خود را انجام دهد. و امیدوارم که آن زمان خود را به سرند دیگران در دسترس شما خواهد بود.

غم و اندوه است عمیقا دردناک و ما می توانیم در زمان احساس از دست رفته در آن است. در عین حال غم و اندوه نیز سرد به خوبی از آب طراوت زمانی که ما شده اند در حال حرکت از طریق یک خشك و گرم زمین است. غرق شدن در غم و اندوه تازه روح باعث می شود ما آماده برای ایجاد چیزی جدید.

ما نیاز مبرم به عزادار و استقبال از تغییرات شده اند که محوری بر ما. ما نمی باید به مانند تغییراتی که رخ داده و خواستار آن شدند اما مبارزه با آنها اتلاف قدرت ما. غمگین به یاد داشته باشید و هنوز هم زمان برای شادی است.

آنتونی Rella یک درمانگر در سیاتل. جزئیات بیشتر در وب سایت: https://anthonyrella.com/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>