نام من مایک است. من یک پزشک در نیویورک مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. من هم یک سوسیالیست و عضو سمت چپ صدای.

اخیرا گزارش شده است که یک دختر 17 ساله در لنکستر کالیفرنیا درگذشت ناگهانی به احتمال زیاد از coronavirus. پسر که تا به حال هیچ قبلی شرایط بهداشتی بیمار بود تنها برای چند روز. روز جمعه او سالم بود و توسط چهار شنبه او مرده بود. روز چهارشنبه او را به مراقبت فوری به او احساس نمی شد اما از آنجا که او تا به حال هیچ بیمه درمانی به مرکز مراقبت فوری کاهش یافته است به درمان او. او کارگردانی را برای انتقال به بیمارستان نزدیک اما در مسیر رفت به ایست قلبی. او وارد در نزدیکی بیمارستان زنده شد اما ساعت بعد درگذشت.

در یک آدرس یوتیوب, شهردار, Lancaster, رکس parris در داد و تسلیت خود را. “ما از دست داده اند” 17 ساله و پسر بچه, او گفت:. هیچ, هیچ, هیچ پسری 17 ساله کشته شد در شب چهارشنبه. پسری 17 ساله کشته شد, یک سیستم اقتصادی سرمایه داری و سود سیستم مراقبت های بهداشتی قرار می دهد که سود انباشت بالاتر از همه چیز. به من توضیح دهید که چگونه ما می توانیم در کشوری زندگی می کنند که اجازه می دهد تا یک مرد به خالص ارزش بیش از 100 میلیارد دلار اما هنوز هم اجازه می دهد تا برای کسی که به “اعراض” با توجه به بیمه سلامت ،

اجازه بدهید من روشن برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی به کشته شدن این پسر–فقط به عنوان آن را کشته و بسیاری دیگر از یا انکار آنها مراقبت و یا از لحاظ اقتصادی از بین بردن بیماران و خانواده خود را. در این سیستم بهداشت و رفاه ثانویه به سود انباشت دوره است.

جالب است که سیاستمداران مانند parris در ادامه به استفاده از این نوع زبان منفعل به misidentify مشکلات واقعی در دست است. آنها هرگز از راه دور لمس بر نحوه تعمیر و نگهداری از استثماری سرکوبگر سیستم ممکن است به سرزنش. بیایید نگاهی دیگر سیاستمدار به عنوان مثال ،

Cuomo, لیبرال نخبگان جدید عزیزم

جدید امریکا عزیزم فرماندار نیویورک اندرو کومو–آه او فقط تا رویایی?

هر روز من شده اند کار در درمانگاه یا بیمارستان من را تماشا کومو روزانه آدرس جایی که من او را دیده شناسایی خانواده خود را به عنوان اگر آنها در حال عادی و روزمره اعضای طبقه کارگر است. او صحبت می کند چگونه coronavirus می تواند خود را با مادر یا خواهر خود را به عنوان اگر آنها زندگی می کنند فقط به عنوان یک روزمره نیویورکر می کند. او می خواهد به موقعیت خود را به عنوان پیشرو پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما این کلوخه یک میلیونر است که همان فرد مسئول برای خاموش کردن چندین بیمارستان در دولت منجر به کاهش کلی در تخت بیمارستان. Peculiarly نیویورک در حال حاضر تلاش برای ایجاد موقت بیمارستان سایت برای هجوم بیماران جدید است که نیاز به درمان می شود. این همان مردی که فقط تحت فشار قرار دادند یک برنامه ریزی برای کاهش هزینه های پزشکی توسط برخی از 400 میلیون دلار در طول یک بیماری همه گیر. همان مردی که با استفاده از زندان کار به بطری ضد عفونی کننده دست و حاضر به آزادی زندانیان از زندان به سر می برند و حتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد. در همان زمان این مرد وانمود به مراقبت در مورد طبقه کارگر و او را منصوب سهام خصوصی کرکسهای مانند ویلیام Mulrow و استفان کوهن به عنوان افراد کلیدی در “بازسازی نیویورک اقتصاد است.” او یکی نیست از ما.

دوستان آقای کومو, من صحبت کردن به طور مستقیم به شما و خانواده خود را می داند هیچ چیزی در مورد مشکلات یک خانواده طبقه کارگر است پایدار. شما می دانید چیزی در مورد مبارزه طبقه کارگر نیویورک صورت. شما می دانید چیزی در مورد مبارزه بیمار من با صحبت امروز است که در حال حاضر در یکی از شلوغ پناهگاه از نیویورک, حامله, سکس با کوروناویروس. یکی از پناهگاه که تا شلوغ است چون شما و هر سرمایه داری سیاستمدار اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از آپارتمان ها در شهر نیویورک به خالی ماندن بنابراین نخبگان خود را از دوستان می تواند به نوبه خود سود. .

ما همه در این با هم ؟

در حال حاضر که ما می بینیم coronavirus افشای تمام تضادهای نظام سرمایهداری میلیاردرهای وانمود می کنیم ما همه برابر در مبارزه با ویروس. آنها نشان می دهد که ما همه در این با هم. بزوس به تازگی پیشنهاد شده است که کمک به شرکت “آمازون صندوق امداد” به منظور حمایت از کارگران تحت آشفتگی مالی. آمازون کودک شرکت تمام مواد غذایی پیشنهاد شده است که کارگران به اشتراک گذاری مرخصی استعلاجی با کارگران دیگر که نیاز به زمان. در ضمن این شرکت پرداخت صفر دلار در مالیات است.

ثروتمندترین مرد جهان اجرا می شود که یک شرکت است که به ارزش بیش از $1 تریلیون دلار می تواند به صورت جداگانه پوشش هر گونه هزینه هر یک از کارکنان خود و نه بت مژه است. اگر هر چیزی که ما باید هر سکه این جنایتکار انباشته شده است با بهره برداری از کارگران خود را و آن را به عقب به مردم است.

ما همه “در این مبارزه با هم”–به عنوان شرکت نخبگان را دوست دارد به ادعا می کنند– در عین حال بیمارستان در حال به تعویق انداختن خرید هواکش چرا که آنها نگران هستند در مورد خط پایین خود را با وجود آمدن فاجعه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مثل خودم می دانم این است در افق. ما همه “در این مبارزه با هم” هنوز بانکداران سرمایه گذاری در حال هل دادن پزشکی شرکت های تامین دارو و شرکت های به در نظر گرفتن راه آنها می تواند افزایش سود از این بحران است.

تنها مثبت من در گیر است آن است که در نهایت افشای سرمایه داری برای آنچه در آن است: یک انگلی سیستم اجرا شده توسط انگلی کلاس که نمی گه در مورد این سیاره و یا عموم مردم است. کار مردم باید به هم بچسبند در طول این بحران اما ما همچنین نیاز به درک که دشمنان ما هستند: سرمایهداران و نظام اقتصادی است که منجر به این ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de