قایق نجات فرهنگ: برنامه ریزی آینده اثبات, ‘بیش از حد کوچک به شکست’ جوامع

ساخت یک قایق نجات فرهنگ است مورد اقدام و آماده سازی جوامع به پایدار و کاربردی در جهانی ملی و یا منطقه ای اقتصادی و زیست محیطی سقوط.

مگر اینکه ما به سرعت در حال حرکت را از طریق مراحل آب و هوا و غم و اندوه از فلج به اقدام ما نخواهد بود آماده برای رسیدگی به آمدن آب و چالش های مرتبط — از غذا و کمبود انرژی به اختلال در حمل و نقل و زیرساخت شکست سطح دریا افزایش عظیم مالی بحران.

تغییر آب و هوا حقایق در دست به ما بگویید که ما در حال حاضر باید به خوبی گذشته اولین مرحله انکار است. اما نیست که در این مورد با دولت آمریکا — کشتی ما از دولت ساخت آن rudderless راه را از طریق یک wildly roiling دریایی از بخش های سیاسی در حالی که افراد مصرف ناتوان غم و اندوه. واضح است که تنها راه رو به جلو در حال حاضر از طریق قاطع عمل محلی است.

بدیهی است که ما نیاز به حرکت از فلج به عمل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — بدون وحشت اقدام عقلانی که ما خودمان را آماده برای غیر قابل پیش بینی اما به طور فزاینده ای به احتمال زیاد آب و هوا شوک به چه ifs ‘ ما زمان لحظه تاریخی.

Survivalists, preppers و سازندگان قایق نجات

برخی ممکن است مقایسه قایق نجات سازندگان با survivalists و preppers — کسانی که احداث غنی پناهگاه در مناطق دور افتاده برای محافظت از خود را از “دیگران” در صورت ” آخرالزمان.’

اما یک تفاوت مهم وجود دارد: قایق نجات سازندگان نیست تنها فکر خود را; آنها منجر به راه احداث کوچک محلی جامعه انعطاف پذیر سیستم های که در آن همه ما خواهد بود قادر به تکیه بر روی هر یک از دیگر برای بقا و ایمنی. این نوع از محلی انعطاف پذیری اجازه می دهد تا ما را به زندگی می کنند به طور جداگانه اما به هم امید و امکان به جای ترس به رشد و نه صرفا زنده ماندن.

مانند یک کاپیتان کشتی و خدمه, اما, امروز, قایق نجات سازندگان باید آماده سازی خوبی در پیش از هرج و مرج است. آنها باید پیش بینی فاجعه به عنوان آن ممکن است آشکار ساخت مطمئن شوید که آنها ارائه کرده ایم به اندازه کافی قایق نگردند و آنها را با مقررات کافی و آموزش خدمه که می دانند چگونه به پاسخ در یک بحران. ما به عنوان بادبان به نامشخص آبهای آب و هوا هرج و مرج ما باید آماده ما خانواده ها, محله ها و جوامع است.

این نوع از محلی انعطاف پذیری اجازه می دهد تا ما را به زندگی می کنند به طور جداگانه اما به هم امید و امکان به جای ترس به رشد و نه صرفا زنده ماندن.

و فقط به عنوان ما هرگز متهم یک کاپیتان کشتی که انجام منظم قایق نجات دریل از عذاب و دل تنگی تفکر ” ما باید با واقعیت روبرو: خطر قریب الوقوع آب و هوا هرج و مرج می آید از ما نادیده گرفتن علائم و انجام هیچ چیز نیست. انفعال قرار می دهد همه ما در خطر مهم. عمل به ما ارائه می دهد امید است.

یک روایت جدید

به عنوان یک گونه ما قصه گوهای. و داستان ما به جمعی که آیا آنها در بر داشت در گیلگامش و کتاب مقدس و یا سنتی تاریخ آمریکا همه در خدمت به عنوان برنامه عمل برای این زمان. آنها به ما بگویید که چه کار می کرد و در گذشته بنابراین ما ممکن است به یک حرکت سازنده آینده است. اما گاهی اوقات این قصه تبدیل به منسوخ شده و علامتها با اشاره به ایمنی در گذشته به جای سرب ما را از راه به در خطر است.

داستان ما گفته ایم خودمان را بیش از گذشته 300 سال از سن تکلیف و به عصر مدرن از توسعه است که ما در یک زمان بی حد و حصر پیشرفت از همیشه در حال گسترش فرصت و امکان وجود دارد که در آن فن آوری بالا است ثابت برای هر مشکل.

در این داستان ما به خودمان که رشد نامحدود و افزایش تولید ناخالص داخلی واقعی اندازه گیری سلامت اقتصادی جامعه و تندرستی; که یک افزایش در بازار سهام ما را محافظت می کند, مهم نیست چقدر مختصر و مفید محله های ما; که مقررات زدایی تحریک سرمایه گذاری حتی به عنوان آب و هوا بی ثبات کردن تولید گازهای گلخانه ای را افزایش و امنیت ملی تنها نیاز به تمرکز بر تهدید وجودی فراتر از مرزهای ما و نه در کیفیت زندگی و حفاظت از آزادی های مدنی.

امروز تغییرات آب و هوایی — همراه-اجتماعی زیست محیطی و اقتصادی تحول آن به ارمغان می آورد — تبدیل ایده پیشرفت بی پایان بر سر آن

غیر طبیعی حوادث — بیماری های همه گیر انسانی-تقویت موج گرما در, شدت طوفان و خشکسالی و افزایش سطح آب دریا در حال سقوط مانند بمب به طور تصادفی در سراسر چشم انداز — به عنوان مخرب و تضعیف روحیه به جنگ. رویدادهای شدید آب و هوا در حال حاضر خمیر تمام کشورهای متحده شهرها و حومه شهر و مناطق روستایی; اخلال در تجارت تضعیف خط پایین قرار دادن جان انسان ها در خطر نابودی خانه و امیدوار است.

همین دلیل است که مدت زمان طولانی گذشته برای ما به گفتن یک داستان جدید: یکی که به رسمیت می شناسد آشفته دریا از تغییر ما بادبان در یک داستان است که به رسمیت می شناسد خطرات اطراف ما, اما نمی تقاضا ترس یا غم و اندوه پاسخ. این داستان الهام بخش ما برای آماده شدن هم به عنوان جوامع با باز کردن چشم و ذهن و دل — آماده به خطرات ناشی از فاجعه قریب الوقوع در حالی که استقبال از وعده انعطاف پذیری و امید بازسازی.

ما نیاز به تغییر روایت در حال حاضر در آغوش یک داستان جدید به صحت شرایط — یک داستان است که در آن ما قهرمانانه در صورت سختی با هم ایجاد فراوانی از بحران با هم در حال حرکت با چابکی از طریق هرج و مرج به سمت جدید ارزش های جامعه است که حفظ خواهد شد ما در بی قراری سال پیش.

از آن زمان به گفتن یک داستان است که به رسمیت می شناسد خطرات اطراف ما, اما نمی تقاضا ترس یا غم و اندوه پاسخ.

ریشه این داستان خاص هستند: ما رشد خواهد کرد تنها بودن زمین و جامعه استوارت و نه استثمارگران; تنها خواستار آن است که رهبران ما آدرس نه تنها اقتصادی و ترازنامه بلکه ما زیست محیطی و حقوق صاحبان سهام ترازنامه است. تنها پس از آن ما خواهد بود قادر به رفتن پیش با امید و پیدا کردن یک بندر امن در بحران آب و هوا. فقط در آن می تواند ما را ترک یک دنیای بهتر برای فرزندان ما.

برنامه ریزی انعطاف پذیر, future-proof ‘بیش از حد کوچک به شکست’ جوامع در دره هادسون

آینده تصحیح جوامع می تواند مشکل… فکر کردن به آینده به چالش های فردا چیزی است که هر جامعه فعالانه در نظر گرفته است. با انجام این کار با این حال و به طور فعال مشغول به کار با یک چشم به آینده جوامع می تواند در بهبود خود را در حال حاضر و آنها را در موقعیت بهتری برای سال آمده است.

در حالی که درست است که کمی وجود دارد که جوامع کوچک می توانید انجام دهید به طور مستقل معکوس تغییر آب و هوا وجود دارد بسیاری از چیزهایی که این همان جوامع می توانید انجام دهید برای کاهش بحران آب و هوا در منطقه خود را به عنوان آن را گستراند و به آینده اثبات خود در برابر آب و هوا هرج و مرج است.

از همه مهمتر چرا که جوامع در حال کوچکتر متحده و یا کشورهای آنها ظرفیت برای تغییر سریع و سریع در دوره اصلاحات. آنها بهتر قادر به آوردن شهروندان با هم برای رسیدن به اجماع و قاطعانه عمل کند.

چنین فردی در رودخانه هادسون جوامع می تواند در خدمت به عنوان آزمایشگاه که در آن شهروندان با هم کار کنند برای ساخت قایق های نجات به سهام و کارکنان آنها را در برابر خطرات پیش رو است. علاوه بر این بسیاری از جوامع محلی اقدام در این راه در سراسر منطقه می تواند در نهایت شناور تمام قایق در آب و هوای اضطراری — افزایش شانس ما متقابل بقا در سراسر منطقه است.

جوامع کوچکتر از ایالات و یا سازمان ملل به طوری که آنها باید از این ظرفیت برای تغییر سریع و سریع در دوره اصلاحات.

که در آن برای شروع ؟ هر جامعه نیاز به شروع عینی ارزیابی تهدیدات. سپس ما نیاز به unflinchingly بررسی بزرگترین نقطه ضعف — این که آیا این شکل از زیرساخت; اجتماعی, بهداشت عمومی, سیاسی و اقتصادی سازه. در نهایت جوامع نیاز به تقویت آن نقاط ضعف در برابر طوفان آمد — کار خواهد کرد که غنی سازی در شهرها و محله در حال حاضر در حالی که کاهش خطر و افزایش انعطاف پذیری برای آینده است.

عملی چند قایق نجات ساختمان ایده: جامعه سیل تصحیح در آماده سازی برای آب و هوا هرج و مرج اجرای مقاوم در برابر خشکسالی محوطه سازی, نهادینه شدن شیوه های ساختمان سازی سبز منطقه بندی در برابر توسعه آب و هوا در فاجعه مستعد سیلابی, نصب و راه اندازی از کار برکنار طوفان ضد سیستم های انرژی ایجاد جامعه گسترده امنیت غذایی و ایجاد آسیب مراکز کنترل مجهز برای مقابله با بلایای ناگهانی — این همه و خیلی بیشتر می تواند به محافظت از جوامع ما در حال حاضر در حالی که آینده تصحیح آنها را در برابر مضرات مشترک در یک مقدار گرمتر آشفته تر از سیاره و در یک پست کربن آینده.

انعطاف پذیر جوامع در هسته یک ‘بیش از حد کوچک به شکست’ در آینده. اگر ما برنامه ریزی برای قوی تر فعال جوامع و پیاده سازی راه حل های بلندی مشکلات فاجعه بار سقوط به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. اما در داستان بحران می تواند فرصت برابر — به عنوان ملت ما آموخته است که در طول رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است.

اما اگر معقول دموکراتیک وارد برنامه ای برای مدیریت فاجعه نیست فرموله شده و فشار رو به جلو در حال حاضر این فرصت را فراهم بحران می تواند ربوده شده توسط یک بهتر سازماندهی خوبی تامین مالی اقلیت با یک مستبد دستور کار است که منافع چند در هزینه های بسیاری است.

آنچه ما Hudson Valley قایق نجات فرهنگ ممکن است مانند نگاه:

 • حکومت: ما رستگار خواهد شد از طریق التقاطی برابری طلب ابتکاری ترکیبی از کسب و کار و منافع عمومی غیر انتفاعی شهرستان و شهرداری و دولت با هم کار به سمت یک هدف مشترک;
 • تولید انرژی: ما ترویج پشت بام و منطقه ای خورشیدی مزارع, مزارع بادی کوچک آبی انرژی جزر و مد, جامعه, انتخاب, aggregation و حفاظت از محیط زیست برای دستیابی به استقلال انرژی از جهانی سوخت های فسیلی شبکه;
 • تولید مواد غذایی و امنیت غذایی: ما را تشویق و محافظت از شهری و روستایی کشاورزان (و زمین), توسعه, جدید, گرانج, ترویج, باغ پیروزی و پشت بام/حیاط خلوت apiaries; تبدیل شهر و حومه و تعداد زیادی مرتبط به حیاط جلویی مزارع; ارائه فرصت برای artisanal تجاری شیلات, ماهی, کشاورزان و ماهی mongers; رشد بازارهای کشاورزان محلی ما و ساخت و انبار جامعه/اضطراری آب و غذا و تجهیزات ذخیره سازی.
 • حمل و نقل: ما به سمت محلی مبتنی بر آب و انسانی برقی/سیستم حمل و نقل به آوردن کالا به بازار و در ادامه به حرکت مردم از جایی به جای. این سیستم نیز خواهد بود سخت شده و غنی شده در برابر اثرات بالا آمدن سطح دریا و رویدادهای شدید آب و هوا;
 • ارتباطات: توسعه شبکه های ارتباطی و دستگاه های است که مستقل از شرکت های بزرگ شبکه های مخابراتی. اورژانس ژامبون سیستم رادیویی برای برقراری ارتباط در یک فاجعه جامعه و محله اینترنت, جامعه عادلانه اینترنت ابتکارات و مش خدمات و گسترش همسایه به همسایه در ارتباط است.
 • آمادگی اضطراریدر شرایط اضطراری شهروندان و سازمان آموزش داده می شود و در یک موقعیت برای افزایش خدمات اضطراری و یا زمانی که کسانی که در حال غرق نقش رهبری در هر دو آماده برای فاجعه و اجرای پاسخ.
 • محیط زیست: ما را پاک خواهد کرد تا ما آبراه به آنها را پربارتر; بازگرداندن و ایجاد تالاب است که محافظت در برابر سیل و طوفان موج, در حالی که خدمت به عنوان مهد کودک برای ماهی ها و حیات وحش; پرورش wildlands و جنگل باغ که در آن میوه ها و آجیل و قارچ و گیاهان دارویی می تواند پایدار برداشت; مدیریت پایدار جنگل است که وارد انتخابی با یک چشم و در آینده تولید; تبدیل شهری brownfields به greenfields که تعادل طبیعی سیستم های تجاری نیاز دارد.
 • اقتصاد: ما جلوگیری از تنها تکیه بر یک در سراسر کشور فرار ارز با ایجاد یک (و یا گسترش استفاده از موجود) ارز محلی به محلی کالا; خرید و استخدام (و آموزش) به صورت محلی ایجاد کار و پروژه برای توسعه پایدار حرکت به دور از یک بین المللی و اقتصاد ملی به سمت یک اقتصاد منطقه ای که در پرورش کسب و کارهای محلی و میکرو-صنایع — اعم از تخمیر و قصابان به سازندگان پنیر و toolmakers; از سازندگان کشتی و دریانوردان coopers, آهنگران و دوچرخه سازندگان; محلی توربین بادی کلکتور خورشیدی و جزر و مدی ژنراتور تولید کنندگان و نصب; کفاشان تعمیر و کافه ها و رفع آن مغازه ها; composters و سرخ کن چربی و روغن بازیافت. زمین برای کشاورزی و جنگلداری پایدار خواهد بود محافظت شده از طریق حفاظت easements و عادلانه توسعه شهری خواهد بود و حفظ جامعه از طریق زمین تراست.
 • جامعه و آموزش و پرورش: ما توسعه منطقه ای و فصلی مشترک نمایشگاه ها و جشن ها و Chautauquas با موسیقی, رقص, تظاهرات و نمایشگاه های محلی سازندگان محصولات محلی مواد غذایی, آبجو, شراب و ارواح و کمک هزینه تحصیلی. تشویق یک سیستم آموزش و پرورش که نمی کند, در نتیجه فارغ التحصیلان ترک برای مناطق دیگر اما در خود ماندن در درون جوامع خود به دنبال معیشت پایدار. ما اطمینان حاصل شود مقرون به صرفه مسکن بهبود کار فرصت ها برای گروه های محروم, و اجازه می دهد تا سالمندان و کودکان به بازی های مفید و ارزشمند مدنی نقش.

این اهداف می تواند به نظر می رسد تخیلی به خصوص اگر ما نگاهی به آنها را از طریق لنز از داستان ” حال پیشرفت است.’ وجود دارد, البته, نیز سخت واقعیت با ادعا که ما توسعه یک قایق نجات فرهنگ است. دره هادسون و شهر نیویورک Bioregion — متصل است به بقیه جهان به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از خطوط که همه آنها در حال حاضر در خطر است. این خدمات عبارتند از پیری و به طور فزاینده ای شکست مستعد شبکه برق; پیری و آب چکه کن سیستم و شبکه گسترده ای از جاده ها و ریل حمل و نقل و مسیرهای هوایی متغیر باشد که تکیه انحصاری بر سوخت های فسیلی که عرضه مستعد ابتلا به ناگهانی هزینه خوشه و کمبود.

مانند یک بیمار در داخل وریدی حمایت از زندگی هر عمده وقفه در جریان این منابع به این منطقه می همسترینگ یا ضرر اقتصاد و مردم است. با جهانی نفت و گاز و زغال سنگ تولید پیش بینی شده برای برگشت ناپذیر کاهش در بعد از 10 به 20 سال مربوط به سقوط اقتصادی می شود یک سوال از اگر اما زمانی که — مگر اینکه ما در حال حاضر عمل به نرم کردن و منحرف کردن ضربه ایجاد کار برکنار انرژی و مواد غذایی محصول و سیستم های حمل و نقل که لگد-در منابع بین المللی تبدیل شدن به غیر قابل اعتماد است.

در مواجهه با این واقعیت چگونه ما در حال گذار از داستان رشد نامحدود و شدید سرمایه داری رقابت به یک داستان است که خواستار جامعه اتحادیه محلی رفاه اقتصادی مشترک و ساختمان از یک قایق نجات فرهنگ ؟ سفر آغاز می شود به عنوان:

 • منطقه و جوامع آن متعهد به عنوان یک رهبر در پایداری و انعطاف پذیری است.
 • مردم محلی خود را نگه دارید مقامات منتخب مسئول انفعال و پاداش عمل موثر است.
 • ما می دانیم که واقعی اقتصادی درد همراه با تغییرات مورد نیاز برای کاهش و جلوگیری از اثرات بالا آمدن سطح دریا و تغییرات آب و هوا و پیدا کردن راه هایی برای کاهش درد.

هر برنامه ای انعطاف پذیر bioregional اقتصاد باید مطمئن شویم که هر شهروند اساسی نیاز به ملاقات کرد, برای, مغذی, مواد غذایی, سرپناه, بهداشت و درمان, آموزش و خدمات اکوسیستم. این باید یک non-negotiable وضعیت اگر ما برای پاسخگویی به تغییرات آب و هوایی چالش های پیش رو و برآوردن وعده های بزرگ ما برابری طلب دموکراسی است.

به عنوان رادیکال به عنوان ایده های ارائه شده در این پیشنهاد ممکن است به نظر می رسد زمانی که از داخل کنونی ما کوته پیشرفت وسواس جهان بینی بسیاری از این مفاهیم ریشه در ما مشترک منطقه ای مهاجر میراث: من مهاجر پدربزرگ برای مثال پیوست با یک دوست که متعلق به یک ارابه دستی برای شروع یک چوب شرکت. آنها scavenged سایت های ساخت و ساز روزانه برای دور انداخته چوب و چوب تکه, فروش مواد برای آنچه در آن بود — بازیافت محصول. آنها ساخته شده شرکت خود را به یک بزرگ عمده فروشی/خرده فروشی lumberyard و در نهایت منطقه ای خود در خدمت سخت افزار و چوب شرکت.

هر برنامه ای انعطاف پذیر bioregional اقتصاد باید مطمئن شویم که هر شهروند اساسی نیاز به ملاقات کرد, برای, مغذی, مواد غذایی, سرپناه, بهداشت و درمان, آموزش و خدمات اکوسیستم.

چه پدر بزرگ من و عموهای که در نهایت در زمان بیش از کسب و کار هرگز را فراموش کرده بود که آنها تا به حال یک تعهد به کارکنان خود را — بسیاری از آنها مشغول به کار در این شرکت برای تمام مشاغل. این شرکت به فروش می رسد یک محصول خوب درمان مشتریان خود را با احترام و پشتیبانی خود را از جامعه و زندگی برای خانواده خود را. اما پس از عموهای من بازنشسته شریک زندگی خود را به فروش می رسد این شرکت به یک شرکت فورچون 500 و در عرض چند سال از آن دیگر وجود داشته است.

من این داستان را به یک دلیل: که چوب شرکت بود یک خیابان اصلی کسب و کار محلی ریشه و بخش خصوصی برگزار شد. آن را ابتکاری موفق, و فروش مواد به افرادی که شد تکرار مشتریان به دلیل کیفیت و خدمات دریافت کردند. به عنوان به زودی به عنوان شرکت دارایی شد وال استریت کسانی که ارزش از دست داده بودند; جایگزین تنها با یک درایو به صورت بی حد و حصر سود. تا زمانی که نقطه کسب و کار خود را به حال شده است بیش از حد کوچک به شکست است.’

شواهد فزاینده نشان می دهد که هر دلار صرف شده در یک “بیش از حد کوچک به شکست’ به صورت محلی متعلق به کسب و کار تولید دو تا چهار برابر بیشتر سود اقتصادی — اندازه گیری در درآمد و ثروت و شغل و درآمد مالیاتی بیش از یک دلار صرف شده در جهان متعلق به کسب و کار. دلیل این است که به صورت محلی متعلق به کسب و کار به صرف مقدار بیشتری از پول خود را به صورت محلی و در نتیجه به یک منطقه اقتصادی چند برابر است.

در زیر ما در حال حاضر سیستم های اقتصادی بزرگ و شرکت های چند ملیتی درو سود بزرگ است. اما هیچ کسب و کارهای محلی دریافت هر یک از ما بازنشستگی و پس انداز و سرمایه گذاری در صندوق های متقابل شرکت های سرمایه گذاری یا صندوق های تامینی. نتیجه این است که بسیاری از ما بیش از سرمایه گذاری در شرکت های فورچون 500 ما بی اعتمادی و تحت سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی ما می دانیم ضروری برای قوی اقتصاد محلی.

به همین دلیل ما نیاز به ساز و کارهای جدید برای فعال کردن سرمایه گذاری در محلی به محل مبتنی بر ‘بیش از حد کوچک به شکست’ خیابان اصلی کسب و کار است. در قلب چنین مکانیسم هایی است که سرمایه گذاری ما در یک قایق نجات فرهنگ است. فکر کوچک و بزرگ نیست; محلی نه جهانی ما تقویت جامعه انعطاف پذیری در برابر تغییرات آب و هوا.

خیابان اصلی سرمایه گذاری است که چگونه اقتصاد محلی پس از عمل و آن را بر اساس مقدار 20th century شهری و رفاه. پس از آن بود که به سود خوبی کردن کشاورزان و تجار و شهر کوچک بانک ها به وام به پول و سرمایه گذاری در کسب و کار که استخدام افراد محلی به منظور ایجاد چیزی است که برگزار می شود ارزش و ایجاد ثروت واقعی.

بسیاری از ما بیش از سرمایه گذاری در شرکت های فورچون 500 ما بی اعتمادی و تحت سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی ما می دانیم ضروری برای قوی اقتصاد محلی.

هنگامی که ما به حمایت ‘خرید محلی / استخدام محلی’ کمپین ترویج locavesting خواستار تجدید حیات از ارزهای محلی و موسسه جدید عمومی و ارتباطات بانک توسعه جامعه و موسسات مالی و اعتباری و سایر موسسات وام محلی ما تجدید منطقه ما در خیابان اصلی اقتصاد است. و با انجام این کار, ما تقویت منطقه ای ما قایق نجات فرهنگ — قرار داده به سادگی در چنین دنیای دره هادسون رشد است.

احیای Commons: مشترک مدیریت منابع به اشتراک گذاشته

یک کلید استراتژی ما قایق نجات فرهنگ آن است که اگر به موفقیت خواهد بود برای جوامع را به عوام — پیدا کردن راه هایی برای مدیریت ما آبراه شیلات مراتع جنگل ها و دیگر مناظر محلی در یک به شیوه ای پایدار است که می تواند مولد برای صدها سال.

این به این معنی reinstituting بسیاری از قوانین که در مردم ایجاد شده و مورد استفاده در نسل های گذشته در سیستان و منابع برای نسل های آینده به طوری که آنها می تواند برداشت و بدون اهانت آمیز اکوسیستم. در حالی که نظارت محلی مگس در قرن 21 گرایش های فدرال و دولتی در مدیریت شرکت بهره برداری و یا خصوصی — آن کمک می کند تا به ساخت جامعه انعطاف پذیری است.

مانند یک حساب بانکی یک کشاورز یا ماهیگیر هرگز حذف بیشتر از یک عوام اکوسیستم از طبیعت می تواند جایگزین در مقدار مناسب از زمان است. و این جامعه است که در نهایت منافع.

تعاونی مدل

تعاونی ها در اشکال مختلف (تولید, خرده فروشی, مسکن, و اعتباری) یکی دیگر از مدل سازمانی است که در آن اخلاق گنجانده شده و جاسازی شده و آن حیاتی برای عملکرد محلی قایق نجات فرهنگ است.

ج-عمل اصول مشورت بیشتر انعطاف پذیری — که منطبق بر اولویت های ایمنی و امنیتی در زمان های دشوار است. اگر چه هیچ panaceas وجود دارد و coops می شکست بیش از حد آن نیز درست است که coops سابقه طول عمر و بقا است که برتر است و در بسیاری از موارد به شرکت های خصوصی است که بسیار حیاتی در زمان انقباض اقتصادی و زیست محیطی آشفتگی.

اگر چه هیچ panaceas وجود دارد و coops می شکست بیش از حد آنها یک سابقه از طول عمر است که برتر است و در بسیاری از موارد به شرکت های خصوصی.

زندگی به طور کامل در جهان از “اگر”

به عنوان دره هادسون بادبان به نامشخص اما مطمئنا خطرناک است, بحران آب و, ما می توانیم حرکت به طور پیوسته به دور از وابستگی فزاینده undependable سوخت های فسیلی, غول شرکت های چند ملیتی و بین المللی و امور مالی. ما می تواند ساخت, انرژی, مواد غذایی و اقتصادی زوائد آن به جوامع محلی به بافر آنها را در برابر ملی و بین المللی و کمبود سیستم های فرو می ریزد. ما می توانیم سرمایه گذاری در محله های ما و همسایگان ما همکاری با یکدیگر برای ایجاد ‘بیش از حد کوچک به شکست’ خیابان اصلی کسب و کار غیر انتفاعی و دولت های محلی است که در تلاش اتحادیه برای خدمت به جوامع خود و مردم است.

هیچ کدام از این مطمئن شویم که ما کاملا در برابر خطرات پیش رو اما آمادگی به عنوان تولید در یک قایق نجات فرهنگ را به جوامع ما انعطاف پذیری و قدرت ماندن. اقدام در حال حاضر با دوراندیشی و کار سخت ما می توانیم برای هر یک از دیگر reinvesting در مردم و زمین ایجاد آینده ای برای دره هادسون است که بر زمین مراقبت از مردم در مراقبت و عادلانه به اشتراک بگذارید.

ما می توانیم ایجاد سازمانی و ساختارهای نهادی است که پایدار وقف با ارزش های اخلاقی است که در خدمت همه شهروندان نه تنها ممتاز و نخبگان است. ما در دره هادسون قایق نجات فرهنگ تاکید نمی خواهد در کور بی پروا پیشرفت در تمام هزینه اما در ایجاد یک جامعه عادلانه است که جلوگیری از کاهش منابع در حالی که پرورش رشد کند و مهمتر از همه امیدوارم که برای همه از جمله آسیب پذیر ترین افراد و گونه.

هیچ کدام از این مطمئن شویم که ما کاملا در برابر خطرات پیش رو اما آمادگی به عنوان تولید در یک قایق نجات فرهنگ را به جوامع ما انعطاف پذیری و قدرت ماندن.

در نهایت این سفر آغاز می شود به سادگی با پیوستن به از دست شکستن نان و در نظر گرفتن اولین گام با هم در جامعه خود و یا در معدن. من امیدوارم که شما من برای سفر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>