محلی اعتراض گروه می یابد و شکل جدیدی از اعتراض

استمفورد — سازمان های محلی و عدالت اجتماعی گروه در حال معرفی اعضای جامعه به یک شکل جدید از اعتراض از طریق مدیتیشن و ورزش. رهبران گروه گفت: این فعالیت ها به شرکت کنندگان روانی شکیبایی لازم را برای ادامه “مبارزه با مبارزه خوب” در دوران سیاه زندگی مهم جنبش است.

تیم Frazier رئیس عملیات با عدالت اجتماعی گروه — عدالت برای صبحانه — گفت: اعتراض رخ داده است برای سال پس از سال, اما افراد جوان مانند او در حال حاضر پیدا کردن راه های خلاقانه تر برای ارتباط با جامعه “و نه فقط در راهپیمایی و فریاد,” او گفت:.

“فقط راهپیمایی و فریاد … همیشه موثر برای مشتعل کردن چیزی,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال اجرای خود را در راه های مختلف در جامعه که در آن ما می تواند مفید باشد برای افرادی که لزوما احساس راحتی راهپیمایی.”

شنبه روانی سلامتی جامعه فروم “این ناراحت کننده حقیقت” برگزار شد در بندر نقطه عوام پارک به گسترش آگاهی در مورد اقلیت های سلامت روان, ماه آگاهی رخ می دهد که هر سال در ماه جولای. این رویداد, که همچنین شامل زمان برای آثار هنری مشغول به کار را برای ریختن به نور در تقاطع جستجو برای سلامتی روحی و زندگی به عنوان یک فرد از رنگ.

“بیش از حد بسیاری از بار ما اغلب در حال مبارزه با همه چیز و ما با توسل به نوشیدن الکل, انجام, مواد مخدر به منظور کاهش درد و وجود رسانه های دیگر و منابع گفت:” فیتزجرالد فرانسوا یک مرد سیاه و همکاری سازمان با این گروه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار بودن یک مرد سیاه و سفید در جامعه است. شما باید به لباس یک راه خاص, شما باید مطمئن شوید که خود را از مو پوشیده شده است یک راه خاص, شما باید مطمئن شوید که شما حمایت خود را به یک استاندارد بالاتر و صحبت های مناسب به جای بودن در واقع به خودتان و یکی را با فرهنگ … ,” او گفت:.

“آن را دشوار و آن را طول می کشد تلفات به خصوص در بچه های جوان که در حال تلاش برای پیدا کردن هویت خود و (قادر به)” او گفت:.

سامانتا Alemseghed 25 ساله سیاه زن از استمفورد شد یکی از سخنرانان در این مراسم که صحبت از سابق بهداشت روانی مبارزات از طریق کلام.

“سیستمیک موانع و تفاوت در هنجارهای فرهنگی ما منجر به این باور که من در واقع دیوانه چون سلامت روان وجود ندارد. شما خوشحال هستید و یا شما یک شکست” او گفت: به این گروه است.

“… من در یک خانه است که واقعا یک خانه مانند من تا به حال یک سقف بالای سر من لباس و غذا برای استخوان های من, اما من اجازه نداشتم به گریه مانند اگر گریه کردم آن را نشانه آن است که آنچه ارائه شد برای من کافی نبود — که من مطرح شده توسط یک قوی سیاه که به من آموخت که به سختی می شود,” او گفت: در کلام و عملکرد.

اما او گفت: او را قویترین او تا کنون بوده است.

“من این فصل از زندگی من رستگاری” او گفت: به عنوان او بسته او خواندن و جمعیت را تشویق می کردند.

Anisa Fortt یک استمفورد NAACP عضو که حضور داشتند گفت: او را آگاه از ‘زن سیاه پوست عصبانی و عصبانی مرد سیاه و سفید’ کلیشه ای اما که این مهم برای مردم رنگ به صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی صرف نظر از کسانی که اعتقادات. بلکه مهمتر از مردم از رنگ نیاز به حک کردن زمان به مراقبت از خود را هم در میان دو بیماری های همه گیر به طور نامتناسبی آنها: COVID-19 و نژاد پرستی است که گاهی اوقات منجر به مرگ و میر.

عدالت برای صبحانه دعوت عمومی برای درگیر شدن با ماموریت و فعالیت های آینده.

برای اطلاعات ایمیل [email protected] و یا تماس با گروه در Instagram تحت همین نام است.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de