مستندات را heart grow fonder در ژاپن به عنوان خواستگاری (آنلاین) موج

شینتارو Nakane AP

خواستگاری خدمات از انواع مختلف هستند محبوب ترین ها در ژاپن — راه اندازی جلسات و یا تنظیم فعالیت برای مردم را به ارتباط برقرار.

توکیو — ژاپن matchmakers مواجه معضل: چگونه به این مسابقات طی اجتماعی فاصله گرفتن از این بیماری همه گیر?

رفته بودند گروه تجمعات یکی از رایج icebreakers برگزار شده توسط ژاپن محبوب سازمان برای افرادی که به دنبال یک همسر. همچنین به نام خاموش بودند one-on-one معرفی مرتب توسط ده ها تن از ژاپن خواستگاری شرکت های که می تواند شارژ هزینه ماهانه به عنوان بالا به عنوان $200 برای بسیاری در ژاپن که نمی خواهید برای رفتن انفرادی به جهان آنلاین دوستیابی.

بنابراین در حال حاضر-ابزار آشنا از همه گیر دوران کسب و کار — چت تصویری و کسانی که کمی ویندوز — تبدیل به یک فرصت غیر منتظره برای ژاپن Cupids برای استخدام.

خواستگاری (آنلاین) در ژاپن تبدیل شده است نادر شادمان مقابل به اقتصادی slowdowns, خاموش شدن ناگهانی و محدودیت در طول covid-19 بحران است.

خواستگاری سازمان ها می گویند این تصویری برخوردهای ثابت کرده اند که به یک ضربه از بین بردن فشارهای مرتب چهره به چهره جلسات در جامعه ای که اغلب مانع بودن پررنگ و باز در جلسات اول.

[ژاپن چهره سربازان ارتش در covid موارد اما هیچ اراده سیاسی برای بازگشت مستندات]

“بدون آنلاین تنظیم ما هرگز ملاقات کرد گفت:” Kazunori Nakanishi یک زن 31 ساله کارمند هتل از شهر کوماموتو.

Matchmakers مرتب برای او به گپ زدن با Ayako یک مرد 43 ساله مددکار اجتماعی. او زندگی در توکیو حدود 550 مایل دور.

اواخر ماه گذشته در مدت کوتاهی پس از محدودیت در مورد سفر برداشته شد در سراسر ژاپن, آنها ملاقات در فرد برای اولین بار. روز بعد آنها ازدواج کردم.

“برای افرادی که خجالتی هستند, من فکر می کنم که قادر به پیوستن به خود را از ‘قلعه’ از پایگاه اصلی خود را بدون اینکه مهار از راه دور باعث می شود آن را آسان تر به جای اینکه غرق در یک مکان عجیب و غریب” Nakanishi گفت. (Ayako صحبت کرد در شرایطی که تنها برای اولین بار از نام استفاده می شود به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.)

‘راه منطقی’ به دیدار

زنان ژاپنی در حال اغلب تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس با آینده نگر مسابقات و گاهی اوقات روز را صرف چت آنلاین قبل از اینکه حتی تبادل عکس خسته کننده خود را با نگرانی در مورد اینکه آیا تنها فرد قابل اعتماد است گفت: کتا Takada رئیس جمهور از LMO ها خواستگاری شرکت است که برای اولین بار به ارمغان آورد و زن و شوهر با هم از طریق تصویری-برنامه چت زوم.

“در زوم مردم می توانند مثمر ثمر مکالمات بسیار نزدیک به کسانی که شما می توانید در فرد” بدون تبادل تماس های شخصی, او گفت:. “این بسیار منطقی راه گسترش شانس خود را در حالی که احساس امن و مطمئن در خانه.”

[طرفداران کمتری اجباری تست: ژاپن معتقد ‘ساده’ بازی های المپیک]

خواستگاری خدمات از انواع مختلف هستند محبوب ترین ها در ژاپن — راه اندازی جلسات و یا تنظیم فعالیت برای مردم را به ارتباط برقرار. اطلاعات رسمی در دسترس نیست اما حداقل دهها هزار نفر از مردم استفاده از این خدمات در هر سال به دنبال یک شریک.

Ayako این تازه داماد گفت: آن را آسان تر برای دیدار با آنلاین. شما لازم نیست به صرف بسیار طولانی آماده شدن و یا ترک خانه همه تا لباس پوشیدن برای سفر به یک مکان نا آشنا, او گفت:.

LMO

Ayako چپ و Kazunori Nakanishi جشن نامزدی خود را در کلیسای عروسی در کوماموتو (شهر) یک شهرستان در جنوب غربی ژاپن..

LMO و دیگر شرکت ها تمایل به شروع یک جلسه انجام شده بیش از زوم: مدیر تشریفات باعث می شود همه راحت آنها کمک می کند تا خود را معرفی و از آنها می پرسد چند سوال به جرقه گفتگو. چگونه به شما شده است که صرف وقت خود را در خانه ؟ چگونه شما تصور کنید که زندگی زناشویی می شود ؟ چه رویاهای خود را ؟ سپس شرکت کنندگان جفت به برک آوت اتاق و صرف چند دقیقه چت به هر شریک آینده نگر به نوبه خود.

Kazunori و Ayako ملاقات سه بار در این راه در نهایت قبل از تصمیم گیری برای شروع “دوستیابی آنلاین” سراسر مه 20. بیش از ماه آینده آنها صرف مقدار زیادی از زمان با هم آنلاین گاهی اوقات متصل ماندن به مدت هشت ساعت به عنوان آنها رفت و در مورد زندگی خود را.

آنها کشف کردند که یک مشترک شور و شوق برای موتور سیکلت و به اشتراک گذاشته شده یک رویا به سوار شدن در اطراف ژاپن است.

کمتر ازدواج

Kazunori پیشنهاد به Ayako در تاریخ 19 ژوئن در کلیسای عروسی همراه با Takada از LMO با دوستان آنلاین خود خواستگاری حوادث پیوستن به زوم به آنها تبریک می گویم. آنها ثبت نام خود ازدواج روز بعد آن را قانونی, اما هنوز برای برگزاری یک مراسم رسمی.

خواستگاری شرکت دوباره در فرد حوادث پس وضعیت اضطراری برداشته شد در ژاپن در ماه مه اما همچنین در ادامه به مرحله آنلاین وقایع را به عنوان به خوبی.

ازدواج شده است در دراز مدت کاهش در ژاپن برای دهه ها و نه فقط به این دلیل که جمعیت افراد جوان شده است کاهش.

[روبات می تواند فقط آنچه را که دکتر دستور داد در زمان اجتماعی فاصله]

محدودیت های مالی و رشد دستمزد پایین همراه با فشارهای شغلی و ساعات کار طولانی قرار داده و ازدواج و فرزند پروری دور از دسترس برای بسیاری از. در همان زمان در حال رشد استقلال آموزش و پرورش بهتر و بیشتر فرصت های شغلی در میان زنان ژاپنی نیز ساخته شده آنها کمتر مشتاق در مورد نقش های جنسیتی و تقسیم کار از آنها انتظار می رود در یک سنتی ژاپنی ازدواج ،

ازدواج رونق در 1970s دیدم بیش از 1 میلیون زوج کراوات گره در هر سال است. توسط 2019 شماره افتاده بود به 599,000. نسبت به مردانی که هرگز ازدواج با سن 50 رز به 23.4 درصد در سال 2015 تا از 1.7 درصد در سال 1970 در حالی که همین نسبت برای زنان افزایش به 14.1 درصد از 3/3 درصد در 50 سال پیش, دولت, داده های سرشماری نشان می دهد.

می تواند این بیماری همه گیر به نوبه خود تعداد کسانی که در اطراف برخی از? یوکو Okamoto که به طور مشترک اجرا می شود Hachidori ازدواج ارجاع شرکت در توکیو معتقد است ،

او شگفت زده برای دیدن افراد بیشتر از حد معمول تبادل اطلاعات تماس خود را آنلاین خواستگاری احزاب است.

“من احساس کردم که مردم واقعا مشتاق به ازدواج با” او گفت:. “آنها واقعا مصرف شده اند stay-در-خانه درخواست جدی و کار در خانه و سپس شروع به احساس تنهایی.”

نیز وجود دارد که در کوتاه مدت افزایش ازدواج در سال 2012 است که به طور گسترده اعتبار به زلزله سونامی و فاجعه هسته ای در فوکوشیما سال قبل است.

“ما خوشحال به شنیدن از مردم گفت: آنها بودند و خوشحالم که تا به حال فرصتی برای دیدار با کسی که در این زمان دشوار از طریق آنلاین جدید ما خدمات” گفت: Masamitsu ناگائوکا روابط عمومی مدیر در O-net, ازدواج ارجاع خدمات شرکت با بیش از 50,000 عضو یکی از بزرگترین در ژاپن است.

“در این زمان سخت در میان تمام اضطراب و احتمالا از آنجا که آنها تمایل به فکر می کنم بیشتر به طور جدی در مورد آینده خود را,” او گفت:.

آن را احساس می کند مانند پایان جهان است. بنابراین ما باید در ازدواج در حال حاضر است.

Coronavirus محدودیت نیروی اسرائیلی زوج به برگزاری خلاق و مخفی عروسی

سورئال ضد طلاق بیش از ویدئو کنفرانس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de