Lupe Fiasco: آمریکا نفوذ خود در جهان است ‘کاهش’

Lupe Fiasco هرگز یکی به نگه دارید زبان خود را.

این که چرا او شوخی او را “مرده” شده لغو شد – راه قبل از ما تا به حال آن را به نام که – برای تماس با باراک اوباما رئیس جمهور “بزرگترین تروریست” در مصاحبه ای در سال 2011.

Lupe نظر تبدیل به یک داستان بزرگ و او اعتراف کرد که چند سال بعد به عنوان “بلافاصله blackballed” در واکنش.

“من از دست رفته بسیاری از دوستان… اعضای هیئت مدیره بنیاد من پا به پایین. من از دست رفته بسیاری از حمایت مالی است. من تا به حال مردم را تهدید می کند من” او به یاد می آورد در سال 2014.

برخی از چیزهایی که تغییر نکرده پس Lupe ساخته شده کسانی که نظرات – ایالات متحده هنوز هم در حال جنگ در بسیاری از کشورها به عنوان آن بود در سال 2011. اما در سال 2020 Lupe فکر می کند در کشور و نفوذ در سراسر جهان است “dwindling”.

“قطعا وجود دارد نظری امریکا و سپس امریکا در واقعیت است. در آن وجود دارد انتظار است که نظری امریکا بهتر می دانستند” ، ” رپ می گوید رادیو 1 Newsbeat.

“اما آنچه که شما شروع به دیدن است که آمریکا می خواهم که نیست. امریکا بسیار رهبر جهان در گرفتن آن با هم – فقط با Covid-19 به عنوان مثال.”

Lupe می گوید کشورهای “آیا می خواهید به مانند امریکا که در آن پلیس در حال کشتن مردم برای هیچ چیز… که این مردم حتی نمی خواهد یک ماسک”.

او پیش بینی کرد که در دهه های آینده امریکا خواهد شد “سقوط بار در یک راه بسیار واقعی به کشورهای دیگر شروع به سبقت گرفتن را توسعه و یا فقط چشم پوشی از امریکا تا حد معینی”.

“من همیشه فکر کردن در مورد Ahmaud’

برخی از این تم در حال کاوش در Lupe آخرین نسخه پنج آهنگ EP خانه که او در مستند پس از بیدار شدن از خواب یک روز صبح باز کردن توییتر و لکه بینی یک صدای جیر جیر او بوده.

“این به @LupeFiasco نوعی” کاربر نوشته بود در زیر یک ویدئو از تولید Kaelin الیس تهیه ضرب و شتم.

چند ساعت بعد Lupe تا به حال صفحه نمایش ضبط شده و آهنگ آن را از طریق گروه گاراژ نوشته شده است برخی از اشعار و ارسال یک نسخه به Instagram.

“است که به معنای واقعی کلمه بود” چه می توانم در یک ساعت ؟ جریان آگاه مرجع برخی از COVID-19 چیزهایی که استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم برای مردم بگویید به پوشیدن یک ماسک و ماندن در خانه.”

زمانی که او متصل به درستی با Kaelin هر دو در خانه های مربوطه خود را و شنیده می شود بیشتر از موسیقی خود را Lupe شروع به فکر کردن بیشتر در مورد چه مفاهیم او می خواهم می خواهم به ویژگی های در یک آلبوم مشترک.

“من همیشه فکر کردن در مورد تراژدی Ahmaud Arbery… چه می توانم انجام دهم به صحبت می کنند به این معنی راه است ؟ برای ادای احترام بلکه نوع memorialise؟”.

نتیجه این است که کفش – نوع مفهوم, ترانه Lupe شناخته شده تبدیل شده است پس از اولین بازی خود را در سال 2006 – که می گوید تصور داستان از مربیان Ahmaud پوشیده بود زمانی که او کشته شد در حالی که برای یک اجرا در اوایل این سال است.

“مردم در حال حاضر با تأکید بر در حال اجرا با Ahmaud و آن را مانند آنچه در کفش او پوشیده شده اند? اگر توجه است که او را آهسته دویدن, بیایید به او بهترین کفش تمام دوران است.”

او با ارسال یک متن به دوستان زمان ویرژیل Abloh طراح مسئول برخی از جهان بیشتر در پی مربیان که جواب داد با صدای یادداشت ها توصیف آنچه این روند از ایجاد هوا Ahmauds خواهد بود.

در جای دیگر در این قسمت ما با ارائه داستان از مدل سازی, صنعت, الهام بخش یک مدل از دوستان که گفته Lupe در مورد خدمات وجود دارد که تنها به ربودن زنان به قاچاق انسان – و یک آهنگ در مورد دایناسورها است که نشانی از یک کار خوب از contextualising عجیب و غریب بار زندگی میکنیم.

“فقط به یاد داشته باشید در یک زمان کل این دنیا ایشان بود” Lupe raps.

“در هر نقطه داده شده در زمان ما می تواند دایناسورها” او به ما می گوید. “درک زمان است که شما باید این فرصت را به شما داشته باشد.”

“من نمی خواهد به او رای’

زمانی که Lupe خواسته شد تا از ویژگی های در Kanye West را لمس آسمان در سال 2005 او به این صنعت و در عین حال به انتشار یک آلبوم.

امروز او تماس کنی “این homie” – اما می گوید: توجه به این رپر از او اعلام کرد قصد خود را به اجرا برای رئيس جمهور است “عینک”.

“او نمی تواند آن را انجام دهد در این نقطه او را از دست رفته بیش از حد بسیاری از مهلت در واقع در انتخابات.”

Lupe “لزوما موافقت با همه چیز او می کند” اما می گوید در سال 2024 اگر Kanye است “و اراده” به اجرا برای رئيس جمهور “بد گویی کردن از خودتان را”.

“او در حال حاضر به دست آورد به اندازه کافی در موسیقی است. وجود دارد هیچ چیز بیشتر شما می توانید انجام دهید. او ساخته شده خود را میلیارد دلار است. آن را فقط می شود مانند آنچه شما می خواهید برای انجام بعدی ؟

“و اگر او بخواهد به آن را انجام دهد و او می تواند آن را بکشد ؟ من نمی خواهد رای برای او. اما من از حق خود را به می خواهید به انجام این کار است. و من امیدوارم که او فقط یک راه بهتر از توضیح برخی از مسائل که او می گوید.”

  • چه می گویند – و نه می گویند – در مورد Kanye West

همانطور که برای Lupe او می گوید: این آهنگ دایناسورها اضافی معنی.

“من احساس می کنم یکی از کسانی که دایناسورها رشته در یک کوه یخ در جایی قطع از جهان است. همچنین بخشی از این پیام در آهنگ. که Lupe Fiasco یک دایناسور.”

این هنرمند در حال حاضر 38 هنوز هم “دوست دارد به ایجاد”.

“من هنوز هم می تواند واقعا موسیقی خوب و در بعضی از موارد واقعا قدرتمند موسیقی.

“آیا که موسیقی پذیرفته شده است به صورت تجاری یا نه مهم نیست به من ندارد.”

دنبال Newsbeat در Instagram, Facebook, Twitter و YouTube.

گوش دادن به Newsbeat زنده در 12:45 و 17:45 روزهای هفته – و یا گوش دادن به عقب در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de